Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mm89


mm89
őstag

Érdekes, de ha valakinek vékonyabb csukólja van akkor kevesebb modult tud összetákolni magának...
A vékonyabb pénztárcáról nem is beszélve :DDD

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#2) csongi


csongi
veterán

Pont ideje volt észrevenni, hogy a szíj teljesen kihasználatlan volt.
Vajon otthon is elvégezhető a szíj variálása, vagy ehhez óráshoz kell vinni?

mm89: Szerintem csak az első két-két tag fog hardvert tartalmazni, az mindenkinek kell felnőtt méretben, mindegy milyen vastag a csukló.

[ Szerkesztve ]

(#3) DaveJr


DaveJr
őstag

Azért kíváncsi vagyok mennyire tudják majd kivitelezni a szemek közötti csatlakozást. Mozgás, izzadtság...elég sok tényezőt kell figyelembe venni.
Ötletnek nem rossz. Várom majd a fejleményeket. Bár sajnos a fém szíj miatt amúgy se neveznék be egy ilyenre:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#4) Quasi_modo válasza csongi (#2) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

vagy ehhez óráshoz kell vinni?
Óráshoz biztosan nem.

valami

(#5) hito


hito
nagyúr

Órába ujjlenyomatolvasó...nehéz erre már szavakat találni :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#6) atike


atike
nagyúr

Miért nem tud jönni egy olyan okosóra aminek ilyen a kinézete, van normális üzemideje (sok nap), Android Wear-es és normális áron van....?

Nem érzem azt, hogy a modularitás lesz a kulcs a megváltáshoz.

Szerintem a legtöbb embernek bőven elég lenne a két első pont.... Öröm a pulzusmérés is, király, hogy NFC, dejó, hogy mindent bisz-basz van benne.... De akkor is. Csak az alapok kellenének előbb szerintem.

És persze normális ár...

Amúgy nem rossz koncepció.

(#7) DaveJr válasza Quasi_modo (#4) üzenetére


DaveJr
őstag

Okosóráshoz ;]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#8) DaveJr válasza atike (#6) üzenetére


DaveJr
őstag

Pont erről van most szó.

Veszel egy alap okosórát és utána olyan modult pakolsz bele amilyet akarsz...

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#9) Paul119


Paul119
addikt

már az okos óra is egy nagy baromság ez meg egyenesen f...ság :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10) MeGabee


MeGabee
senior tag

Nem tűnik rossz ötletnek,várom mit hoznak ki belőle.

A Google kicsit belehúzhatna a Project Ara-ba,azt is nagyon várom már.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#11) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nagy piros pont a dizajnert

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) creation


creation
senior tag

Kicsit mint phoneblocks :) Mondjuk azt ha jól tudom a gugli vette meg... Ennek vajh mi lesz a sorsa? :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#13) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Akkor lenne jó, ha plusz akksi modulok lennének a szíjban.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#14) tomatos válasza hallerlaller (#13) üzenetére


tomatos
aktív tag

Én is erre gondoltam először :) Szíj mint picike akksi :)

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#15) Mono25


Mono25
csendes tag

Tetszik az ötlet, megy úgy általában az okosórák. Viszont az üzemidővel szerintem is kéne valamit kezdeni. Az meg külön jó, hogy több rendszerrel kompatibilis egy eszköz.

(#16) creation


creation
senior tag

Ha megnézitek az óráról szóló többi videót, akkor látható, hogy az általatok "hiányolt" funkció is benne van a palettában. :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#17) csongi válasza Quasi_modo (#4) üzenetére


csongi
veterán

Mifelénk még nem haltak ki :), de az utolsó mohikánok vannak már csak meg.

(#18) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Nagyon tetszik, de azt hiszem ilyenem nem lesz még vagy 20 évig.. :DDD
Szerintem is az üzemidő fontosabb lenne, de ahhoz új technológia kellene aksi téren... Ami most van az nagyon gyenge!

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#19) borbastomi válasza tomatos (#14) üzenetére


borbastomi
csendes tag

Ilyen modulok vannak tervezve hozzá: [link]

(#20) rosszfiu18 válasza mm89 (#1) üzenetére


rosszfiu18
tag

duplán tekered át a csuklódon! :))

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#21) helixP válasza Paul119 (#9) üzenetére


helixP
nagyúr

Mármint szerinted... Szerencsére a Te véleményed nem kötelező másra nézve.

(#22) hallerlaller válasza borbastomi (#19) üzenetére


hallerlaller
addikt

Én csak akksi modulokkal raknám tele, vajon úgy mennyi ideig bírja egy töltéssel?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#23) ablack


ablack
senior tag

Milyen kijelző lesz benne?

(#24) Parallaxis válasza atike (#6) üzenetére


Parallaxis
addikt

Miért nem tud jönni egy olyan okosóra aminek ilyen a kinézete, van normális üzemideje (sok nap), Android Wear-es és normális áron van....?

Itt egyetlen ponttal van baj, az Android Wear-el, az agyonüti a normális üzemidőt.
Válaszd a Gear S2-t majd, az normálisan néz ki, 4-5 nap az üzemideje és jól használható, igaz Tizen alapú.
(A jelenlegi Gear 2-met sem cserélném le egyetlen Android Wear-es cuccra sem.)

(#25) troviko


troviko
senior tag

Óra - akksi - akksi - akksi - akksi - akksi - akksi - akksi - akksi. Így talán kibírna 3 napot is. :) :(
Szerk: látom megelőztek

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#26) Janaboy válasza csongi (#2) üzenetére


Janaboy
veterán

Mas is probalja kihasznalni, csak mashogy..es meg a kedvenc orarol se kell lemondani..
Kairos t-band

Janaboy

(#27) Paul119 válasza helixP (#21) üzenetére


Paul119
addikt

Ez egyértelmű :) mint ahogy másé sem :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Érdekes megoldás.

(#29) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Egy ujabb nagyot igero kickstarter, miert is nem lepodok meg. Aztan eltelik par ev, es lesz ebbol is egy project Ara (ertem ezalatt, hogy nagy igeretek, nagy szavak, semmi kezzelfoghato, csak a folyamatos halogatas, pedig oda egy google is beallt).
Nem mondom, hogy az otlet hulyeseg, mert alapvetoen jo, de ne egy toke nelkuli kickstarteres csapat igerje mar azt par render alapjan, hogy majd ok megvaltjak a vilagot. Samsung vagy akar a Huawei mutatna be, ahol tenylegesen van R&D kapacitas is hozza, akkor en is maskepp allnek hozza. Addig is azt mondom ez is egy tipikus semmitmondo kickstarteres lehuzas.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#30) Kékes525


Kékes525
félisten

Okos ötletnek tartom, ha sokáig tudják tartani a kompatibilitást az újabb fejlettebb modulokkal.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#31) helixP válasza Paul119 (#27) üzenetére


helixP
nagyúr

Csak mások nem jelentik ki egyetemesen,hogy ez baromság. Pont. Hanem pl. Én nem tudnám használni, vagy nekem nem tetszik. ,,;)

(#32) MeGabee válasza Janaboy (#26) üzenetére


MeGabee
senior tag

Nem rossz,de az már milyen vastag????Felveszem és már a kabátujjat se bírnám ráhúzni :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#33) Janaboy válasza Cathulhu (#29) üzenetére


Janaboy
veterán

Egyetértek veled, de az is lehet, hogy a nagy gyártók nem láttak fantáziát benne és egyszerűen lepattintották őket..és ilyenkor mindig az jut eszembe, amikor az emberek írják, hogy hol van az innováció a nagy gyártók részéről..
Szerintem egy ilyen óra kivitelezéséhez ma már minden adott..

MeGabee: Valóban! Amúgy a Kairosnak alapvetően vannak jó ötletei, de úgy látom, hogy a kivitelezés már nem megy olyan jól..lásd Kairos Watch, de ott van ez a T-band is..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#34) Quasi_modo válasza hito (#5) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mert kell bele és kész. :W

valami

(#35) MeGabee válasza Janaboy (#33) üzenetére


MeGabee
senior tag

És az ára valami hihetetlen :D 1000USD felett egy hibrid óráért???

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#36) mumk1


mumk1
addikt

Na, elindult.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.