Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

trololo

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) DigitXT válasza Blindmouse (#1) üzenetére


DigitXT
félisten

Kevés az "s" betű a címben...:DDD

(#3) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

nyasgem! :DDD Nagyokat is néztem volna ha letesztelsz egy ilyen kombót, am a vega kurvára nem éri meg az árát. :))

(#4) kemotox válasza DigitXT (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Még mindig jobb, mint az "autóüllés".

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Hány fps a Crysis?

(#6) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Amikor én is széket néztem (mondjuk nem ennyi pénzért) akkor én is pont arra jutottam hogy kb autó ülés kéne mindennapi használatra autón kívül is.

Kb. 8 éve porckorongsérvem volt, és az ülés eléggé betett neki, kivéve ha autóban ültem. Többek között pont azért jó az autó ülése mert alulról támasztja a derekat. A legtöbb szék pedig pont nem.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) MineFox54


MineFox54
őstag

20 napja került fel a bejegyzés, el tudsz belőle indulni.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8) ->Raizen<- válasza Apollyon (#6) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Igen nagyon sok a hulladék szék, ami nem támaszt semmit. A tervezőjüket elásnám. ;]

(#9) Blindmouse válasza D1Rect (#5) üzenetére


Blindmouse
senior tag

4 FPS.
1, Warhead, 2, 3
Ebből nekem az 1 meg a 2 van meg.

Apollyon: Vannak dolgok amiket abszolúte nem értek. Iroda szék. Leülök. Próbálom állítani. A fejtámla akármit is csinálok, 20 centire van a fejemtől. Ki kellene törnöm a nyakam hozzá hogy tartsson valamit. Akkor meg minek van egyáltalán rajta.

Azon gondolkodom, ezeket a gamer székeket ki kellene próbálni, hátha van köztük normális. Monduk eléggé elfuserált ötlet a "versseny szék", mert a gép előtt nem kell attól félni, hogy kiesel oldalra a székből egy kanyarban, és a bukósisaknak sem kell hely.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#10) RexMaximus válasza Blindmouse (#1) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Troll!!! :D

(#11) Redneck


Redneck
veterán

Bevettem! Gondoltam is magamban, "de jól megy valakinek"... :DD

"De azóta azon agyalok, hogy el kellene menni, venni egy bontott Mercedes/Lexus/Volvo/Toyota ülést és felfabrikálni egy irodaszék aljára"

Én is, de én home made szimulátor miatt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12) OgreImre


OgreImre
senior tag

A szék

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#13) zone


zone
őstag

A KAB szék tényleg jó, nekem egy régebbi modell van. Annyi pénzt persze én se adnék érte, egy használt-bútor boltban sikerült kifognom 20 fontért :D [kép]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#14) Blindmouse válasza zone (#13) üzenetére


Blindmouse
senior tag

20 font... :Y
Gondolom fogalmuk sem volt mi van náluk.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.