Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

hm, nekem tetszett a film... főleg azért, mert jól ráépítették az első részre... mellesleg régen rengeteget játszottunk a játékkal és a leghangulatosabb főellenség nemesis volt :K a játék végéig fel-felbukkant, hozta ránk a szívbajt, falakon ment át, helikoptert lőtt rpg-vel meg egyebek... csak a játék végén lehetett elintézni... a filmben pedig beépítették szerintem elég korrektül a sztoriba... (igaz "kicsit" sablonos volt a jelenet, amikor milla jovovich előhozza belőle az emberi énjét és akkor átáll a másik oldalra)

a trilógiából az első 2 rész szvsz. nagyon jó, a 3. pedig csak 1 átlagos valami lett... vagy még átlagos sem :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bakker, úgy rémlett, hogy tegnap írtam ide, de nem, csak akartam...

szerintem 2-es volt a legjobb, meg a CG film :) hogy miért, azt leírta mephi helyettem :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

az első 2 részhez végülis jól összeszedték az elemeket a játékból... ott volt mondjuk az első részben a mansion (ami jóval futurisztikusabb volt azért, mint a játékban, de kívülről azért jól nézett ki), a labor, a kutyák és a többi... mellesleg a sztorit is jól összerakták... a 2. részben pedig ott volt a város, nemesis, a rendőrség, jill, stb... a játékból a 2.-3. részekből szedtek hozzá sok elemet... a 3. részben viszont alig használtak fel valamit :( ott volt pl. alice, claire, wesker meg a zombik és slussz... habár talán jobb is így, mintha a 4. részt vették volna alapul... írt jer1cho róla egy elég frankó kritikát ;] kabaré lehetett volna belőle...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#3) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

erről a jer1cho írásról lemaradtam :( igen, dózsa féle parasztfelkelés :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.