Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) waccamár válasza ->Raizen<- (#11) üzenetére


waccamár
senior tag

Örülök is a fix 30 fps-nek :D Nem gyerek vagyok már, néha leülök szórakozni a konzol elé, bőven elég. Van jobb dolgom is, mint hogy naponta órákat játszak. Élvezem a játékot, amikor tehetem, nem pedig azon bosszankodok, hogy kettőt droppolt az fps. Abszolút elégnek tartom a konzol grafikáját, teljesen jól néz ki. Azért nem egy pixeles f*shalmaz, még ha a te csoda pc-hez szokott szemed annak is látja.

Egyértelműen szebbek a játékok PC-n, sokkal durvább teljesítményre képes, mint egy konzol. Mondtam én ennek az ellenkezőjét? Egy szóval sem. De te meg jössz itt oltogatni, mintha ez lenne a téma. Mindenkinek más az igénye, nem jobb vagy rosszabb az egyik a másiknál, csupán MÁS. Te PC-vel szeretsz játszani, nekem mások az igényeim, amit kielégít a konzol. Te meg költs 4X annyi pénz pc-re, mint én konzolra. Tényleg, nyugodtan! De látod, ettől én nem nézlek le, meg nem oltogatlak feleslegesen. Normális intelligens emberként elfogadom, hogy nem vagyunk egyformák, és mások az igényeink. Javaslom hogy próbáld te is ezt tenni, boldogabb lesz az életed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.