Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Komolyan kérdezem!

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) V.Stryker válasza Blindmouse (#1) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Kabbe! :DDD Hát valami apple terméket mindenképp. :) Mondjuk iPad 3-ból párat. :) Néhány eredeti Converse-t. Mit tudom én...ne hozz semmit szerintem. Bazd el, kurvázz, piálj, kajálj, nyomd a füvet. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3) 7


7
addikt

Ha elektromos ketyerén gondolkodsz, azért menj biztosra, hogy kompatibilis az itthoni elektromos hálózattal is, máskülönben elég hamar megpurcan. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) kmisi99


kmisi99
addikt

Ha Floridába mennék akkor elmennék a Miami ink be és egy tetoválást hoznék haz a bőrömön. :D

(#5) Bocaa


Bocaa
senior tag

az apple cuccok tényleg jó ötletnek tűnnek de szerintem benzint csempéssz a többit meg költsd el akármi másra :DDDDDDD

[ Szerkesztve ]

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#6) Blindmouse válasza 7 (#3) üzenetére


Blindmouse
senior tag

1. kapcsolóüzemű táp, probléma megoldva.
2. Villamosmérnök vagyok, az áram sosem gond. :D

kmisi99: tetoválás nem játszik

iPad igazából nem egy nagy üzlet. Kint 500$, ami 5% adóval 120.000 ithon meg 150.000. Persze egy 3G 64giga már nagyobb különbség, de nekem nem kellene, bontatlanul nem veszi meg más, a határon meg nem hozom be dobozban.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#7) gamek!ller válasza V.Stryker (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Istenem, hatalmas +999999999999999999999millió!!!!!!!!!!!!!! Ekkorát még sosem +-oztam.

(#8) Blindmouse válasza V.Stryker (#2) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ó persze, és másnap munka. Sajnos nem lógatni megyek a lábam. De amúgy jó lenne, úgyis ott van Miami kb 30km-re

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#9) csƵ


csƵ
őstag

Az még nem volt, hogy ne gyere haza?

(#10) Blindmouse válasza csƵ (#9) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Kitoloncolnak 90 nap múlva. Amúgy nem a repülőjegy árától függene ha ki akarnék menni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#11) Dany007


Dany007
veterán

Te, szt.tem ennyi pénzből inkább vigyél magaddal :D
Amíg te melózol és fürdök egyet az óceánban. :U

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

Haza akarod hozni és pénzé tenni?

(#13) Blindmouse válasza Dany007 (#11) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Hat számjegy azért nem olyan sok. Csak a jegy kb 200.000. De lehet feldobom kisorsolni a bluegift-re, hogy örökös tag legyek :DD

D1Rect: Jó kérdés. Egy bizonyos összeg alatt nem akarok ilyenekkel foglalkozni, de van egy határ (igazából kettő :) ) ami felett meggondolnám magam.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#14) GabN73


GabN73
addikt

Egy V8as motorblokkot, kompresszorral, váltóval, kuplunggal, meg mindennel. Az elfér, nem? :)

(#15) D1Rect válasza Blindmouse (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Laptopot talán érdemes.
Nem egyszerűbb nem elkölteni és itthon átváltani?

(#16) gamek!ller válasza Blindmouse (#10) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Menj férjül valakihez.

(#17) kenny123


kenny123
addikt

Miami strandról homokot dunztos üvegben(lol, komolyan.)
Szerintem én is valami itthon nem kapható műszaki cuccra tenném a voksom.

yo

(#18) Blindmouse válasza D1Rect (#15) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Saját pénzt költök, csak határt húztam valahova. Amúgy igen, laptopon én is gondolkodom. A Lenovo W530 négy maggal meg Quadro K2000M-el, full hádéban kijönne 350.000 forintból. Itthon meg nem is kapható, de az előző széria fapad kapható kb ennyiért.

gamek!ller : pff, mejik lány venne el engem férjül? :DD
kenny123: surface-t vennék de hát... tényleg mikor is jön ki? szerk: október, akkor meg már ithon leszek.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#19) Dany007 válasza Blindmouse (#18) üzenetére


Dany007
veterán

Azert vigyazz ezzel az itthon nem kaphatoval.. gondolom akkora garancia is necces lenne. ez meg leviszi az erteket.

(#20) Blindmouse válasza Blindmouse (#18) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Lejárt a szerkesztés idő.
*melyik

Dany007 : az eladás másodlagos...

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#21) V.Stryker válasza gamek!ller (#7) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most nem azért, de nálunk azt mondják, hogy batyus halottat még nem láttak. Ergo ha kimennék Floridába és lenne költőpénzem, akkor nem hoznék semmit, mert azt nem mesélhetem el,hogy hoztam két kütyüt, nyertem harmincezer forintot rajta. Ez semmi, de legalábbis számomra nem érték.

De amikor az unokát az ölembe veszem, aztán előadom neki, hogy nagyfater mikor Floridába dolgozott egy hétig, akkor még a repülőt is lekéste, mert utolsó nap úgy benyomott, hogy Dallasban ébredt fel és azóta van Jockey Ewing tetoválva a lapockájára. :DDD
Én kipróbálnék mindent, megkóstolnék mindet, megdugnék mindent ami megáll vagy akár csak lassít egy kicsit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#22) Mr X


Mr X
veterán

Őt:

(#23) nincsisbéla válasza V.Stryker (#21) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

+1! B+ mindent, az sem baj ha lány! :D

Mentalita'

(#24) Blindmouse válasza V.Stryker (#21) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Namégegyszer. Nem eladni akarom azt amit visszahozok. A homok kis üvegcsében, és az olyan kütyü (magamnak) ami nem kapható itthon az nagyon közel jár ahhoz amit úgy válaszként várok.
Pl így lett 2001-ben intel (!) márkájú MP3 lejátszóm (128 mega jee) amikor itthon 3-4 év múlva lehetett egyáltalán kapni bámilyet. Azt szerettem, nem volt kapható itthon...

Mr X: cím?

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#25) Lauda válasza Blindmouse (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Ki toloncol es hova? Az egy olyan szabad orszag, hogy az egesz eletedet leelheted papirok nelkul ugy, hogy senki sem kerdezi meg mit csinalsz ott. :K

Amugy apple-n kivul jo kerdes, valami jo notebook, azok jo aron vannak, minden mas ugyanaz a szemet mint itthon. Kinai es rossz minoseg.

(#26) Lauda válasza 7 (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Barmit hazahozhatsz, veszel egy atalakitot itthon, 600 ft es kesz. :) Nekem is ugy uzemel a probook. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Most tőlünk kérdezed, hogy mit akarsz venni? Én valami Apple laptopot vennék, öcsi MBP vagy Air. Elektronikai cikken kívül nagyon nem lehet mást, ha belegondolsz. Egy bizonyos összeg alatt (mondjuk ami itthon 100k alatt van) meg se éri, mert itthon is meg tudod venni és minimális a különbözet. Esetleg ha az új iPhone megjelenése után mész, akkor egy olyat. Fax tudja.

Hazahozom-eladom dologba szintén nem vágnék bele, azt csak nagyobb befektetéssel éri meg.

Olyat meg nem tudsz hozni, ami nem kapható itthon.. :)

Egyébként én Monster energiaitalokat vennék raklappal (olyat, ami nincs itthon), arra mindenki rá van kattanva és eladnám a sok kis köcsögnek 2k/db áron. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) Lauda válasza Jhonny06 (#27) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem csak fel akar vagni, hogy oda utazik. De hat legyen benne orome. ;] A belefer amugy sem mervado, mert ha megfizeted, lehet az 200 kilo is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29) D1Rect válasza Lauda (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Én ismerek olyat akit hazatoloncoltak.

(#18) Blindmouse: Nézd meg mi kell, aztán hátha olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#30) gamek!ller válasza V.Stryker (#21) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nagyon egyetértek.. Kicsit hülyén hangzik de én is ugyan ezt csinálnám. Szó szerint elkúrnám az összes pénz valami hülyeségre, valami állatságra.. Kit érdekel egy laptop, telefon, akármi.. 3-4 év és kuka, akármit csinálsz vele.. Én például hülyeség ez is, de vágyok egy olyan bulira mint ami a másnaposokban volt.. December 25.-e kicsit hasonlított rá. Annyira emlékszem, hogy isszuk a Pezsgőt haverommal STUDIO-ban, aztán következő kép az, hogy másnap este 6 órakor itthon ébredek.. Fogalmam sincs hogy jöttem haza, mit csináltunk az éjjel :D Megdugni nem dugott meg senki, cuccaim megvoltak, sőt, a kabát zsebemben találtam egy ezüst karika fülbevalót, egy telefont és 5.000 forintal több pénz volt nálam amikor elmentem.. Megtaláltam a buszjegyet, valamiért 90%-os volt.. :D Utólagosan partyfotókon néztük pár nap múlva, hogy elég csúnyán néztünk ki.. Ja, meg van egy videó (amit feltettek a netre) és annyi látszik rajta, hogy túrom az orrom.. :D

(#31) Lauda válasza D1Rect (#29) üzenetére


Lauda
félisten

Mert megbuktak feketemunkan, hazassagi csalason, buncselekmenyen stb, ha esszel vagy, a kutya sem kerdezi meg toled soha, miert vagy ott. Ha meg nem birsz magaddal meg is erdemled. Az mar nem az o hibajuk, ha valaki feszegeti a hatarokat. Ennel emberbaratibb es toleransabb torvenyeket alkotni sem lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#32) Gergő_


Gergő_
őstag

Jó minőségű ruhát, cipőt.

(#33) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ha meg nem veszel semmit, akkor turbózd fel egy kicsit az utat. Menj jobb szállodába, kajálj jobb éttermekbe, próbálj ki minél több mindent. Az élmény is maradandó, de nem csak egy elektronikai cikk.

(#34) máyköl


máyköl
veterán

Ha pont elkapod az új iPhone megjelenését az hatalmas nagy üzlet lehet.
Amúgy iPad még jó lehet.

Valamint ruhák.
Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Gant, Nautica pólók, ingek, sapkák, pulcsik, majd vatera. :)

(#35) Blindmouse válasza Jhonny06 (#33) üzenetére


Blindmouse
senior tag

A szállodát fizetik, ha meg máshova mennék, bérelhetnék autót :U. Időm meg nem nagyon lesz városnézni, el van várva a túlóra az ilyen utakon.
A ruhákkal egyetértek, mások is azt mondták ott olcsóbbak. Úgyis cserére szorul kb a pólóim fele.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#36) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Kamerát, egymilláért, az itthon 1,4 milla általában... Ezt még továbbadni is megérné. :D

[ Szerkesztve ]

(#37) Иван


Иван
őstag

Kokót. Csak le ne bukj. ;]

Amúgy viccet félretéve, arany? És azt itthon is megtudod pénzzé tenni. De tényleg, miért nem váltod át és vered el itthon?

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#38) Blindmouse válasza Иван (#37) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Azért mert ez a saját pénzem, ami forintban van materializálódva.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#39) Dany007 válasza Blindmouse (#38) üzenetére


Dany007
veterán

És mi lenne ha keresnél egy nívós szemilinikát? ;]

(#40) Иван válasza Blindmouse (#38) üzenetére


Иван
őstag

Áhá, azt hittem cég adta költőpénznek vagy valami. :B

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#41) stangli válasza V.Stryker (#21) üzenetére


stangli
senior tag

+1 :DDD
áááálat vagyol :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#42) kmisi99


kmisi99
addikt

Az iphone al meg más telóval az a baj hogy azok fizikailag mások. Más gsm modult kapnak ami csak Amerikai frekvenciára jó itthon úgy tudom nem igazán lenne használható.

(#43) máyköl válasza kmisi99 (#42) üzenetére


máyköl
veterán

Gyári függetlent kell behozni, nem at&t -set.

(#44) Jhonny06 válasza kmisi99 (#42) üzenetére


Jhonny06
veterán

Olyan van, ami szolgáltatófüggő, de amit írsz, az nem létezik.

(#45) Mr X válasza Jhonny06 (#44) üzenetére


Mr X
veterán

A CDMA hálózatra gondol.

(#46) Blindmouse válasza Dany007 (#39) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Hogy micsodát?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#47) Dany007 válasza Blindmouse (#46) üzenetére


Dany007
veterán

Hát tudod... hátha tudnak segíteni a vakságon! ;) ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.