Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát ma már minden lehetséges. Az kb az utolsó utáni dolog lett volna, amire gyanakodtam volna.

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

nekem van pár dvi-vga átalakító dugóm, amitől fejreáll az interrupt vezérlő.
fogadjunk, ilyen hibát még nem láttál :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) trafoka


trafoka
tag

Az fasza, szép kis hiba :C felveszem a saját kis tudásbázisomba, hátha belefutok én is...

(#4) Balage21


Balage21
tag

Emlékszem a úgy '99-2000 tájékán még javában tartottunk multikat. Még a klasszikus BNC dugós koaxos időszak. Többször előfordult hogy monitor kábel miatt nem működött a hálózat, emlékszem mennyit szitkozódtunk mikor kerestük a problémát. Egy véletlen oldotta meg rejtélyt amikor is az egyik résztvevőnek beleakadt a lába a kábelekbe és megrántotta, majd hirtelen lett hálózat. Elkezdtünk keresgélni míg végül eljutottunk odáig hogy a kirántott kábel megmozgatta a vga kábelt és az vmi oknál fogva bekutyult a hálózatba. Monitor csere után tökéletesen működött minden. :D

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

szintén koaxos időkben volt olyan is, hogy egy bankban eső után mindig megállt a hálózat. mire megtalálták volna a hibát, megjavult. nagyon sokáig szenvedtek a dologgal, míg egyszer véletlenül kiderült, hogy beázik az épület egyik távoli szárnya. takarítónő jött, feltörölte, jó kis kábelt lekapta, kifeszítette, arra kiteregette a felmosórongyot. majd amikor megszáradt, visszarakott mindent...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) macskea


macskea
őstag

Nekem olyan hibám volt egyszer, hogy a videódigitalizáló kártyától (értsd videó, audió portot nyomokban sem tartalmazott) elment a hangkártya azon képessége, hogy szaggatás nélkül is ki tudjon magából préselni némi hangot. Agyfasz, két év alatt nem tudtam vele mit kezdeni. :Y Ha nem kellett, az eszközkezelőben letiltottam. Ennél közelebb sosem jutottam a megoldáshoz. :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#7) macskea válasza bambano (#5) üzenetére


macskea
őstag

Ób+. :O

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#8) kmisi99 válasza bambano (#5) üzenetére


kmisi99
addikt

Hasonló esetet tudok mikor panaszkodtak, hogy az internet szolgáltatás mindig este 6 körül elment. Kiderült, hogy a takarító mindig kihúta a routert míg kiporszívózott.

(#9) trafoka válasza bambano (#5) üzenetére


trafoka
tag

:Y :F :( :W , kb így lehet összefoglalni a hibakeresés menetét :D Még jó, hogy nem nagy piros gombokat nyomkodott a takarító személyzet a pentagonban :D

(#10) KaiotEch válasza kmisi99 (#8) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De nézd az előnyét, takarított :D Nálunk azért nem szállnak el a dolgok, mert nem takarít a takarítónő. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.