Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Na várom a véleményetek azért, hátha ti okosabbak vagytok.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) beefjeez válasza Blindmouse (#1) üzenetére


beefjeez
senior tag

1. jófej voltál :)
2. nocomment...

(#3) morhange


morhange
tag

Én szerencsére nem találkoztam még bunkó/ittas ellenőrrel. 2-es vonalon naponta utaztam régebben pár évig és akkor sem. Nemrég nem tudott visszaadni az ellenőr aprópénzt, így úgy adott vissza, hogy mi tartoztunk neki 50 forinttal és mondta, majd legközelebb megadjuk. Jó persze 50 ft nem nagy összeg de a szándéka jó volt, ez a lényeg.

(#4) Blindmouse válasza morhange (#3) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Lehet nem jött le az írásból, de nem akart jegyet adni, hanem az egész jegyem árát el akarta tenni magának, engem meg lefizetni 50 forinttal. Azért ennél drágább vagyok.
picit módosítottam az írást.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

A másodikért dupla XP jár.
El ne felejtsd feljegyezni a karakterlapra! ;)

(#6) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Az első történetben elmesélt cselekedet rendes dolog volt.
Mondjuk, ha tényleg olyan egyszerű telefon, akkor tényleg fura, hogy 3000ft-ot akart adni.

A második történetre azt tudom mondani, hogy amennyire tudom régen sokkal inkább megbecsült volt, a vasutas szakma, mind a maguk, mind az emberek részéről. Mára viszont nem tudom miért, de teljesen fehígult és tényleg vannak részeges, bunkó kallerek is bőven.

Legutóbbi emlékem, pl. amikor a paraszt kaller kiabál egy idős nénivel, mert az lassan bányászta elő a táskájából a személyit. Semmi rosszat nem tett, nem szólt, csak szimplán nem készítette elő és lassan találta meg.
Azért megjegyzem, hogy sajnos csak sokból néhány üde színfolt, de azért néha lehet találkozni normális vasutassal is.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ha nagyobb összeget ad vissza, akkor mi lett volna? :U

(#8) Blindmouse válasza juliabrilke (#7) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ha már megállt zaklatni egy kávé áráért (se) akkor már vigye is innen.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.