Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Szerintem nem az első. [link]

Sent from my keyBoard

(#2) ollie válasza N€T0X|N (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ebből még nincs végleges verzió, csak béta.

Bár a Bless sincs még kész az tény. Kérdés, hogy melyiket kezdték el először fejleszteni.

[ Szerkesztve ]

***

(#3) cbr688


cbr688
senior tag

az biztos h szebb mint az új star wars lesz...

(#4) N€T0X|N válasza ollie (#2) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Tudom, hogy nincs kész, de már régóta készül. Kérdés mit tekintünk elsőnek, bejelentést, fejlesztés elkezdését vagy a végleges verziót? :D

Sent from my keyBoard

(#5) Kanczy


Kanczy
veterán

Látványvilág alapján szerintem elsődlegesen Ázsiába szánják, bár... :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) velizare válasza ollie (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

tavaly júniusban jelent meg. sajnos elég komoly betegségei voltak akkor a cuccnak. túlzott hardwareigény, eszméletlen szar hálózatkezelés, stb. szépen ráfeküdtek a srácok a grafikára, viszont sikerült olyan desynceket is leprogramozniuk, hogy még az engine gyártóját is be kellett vonniuk a debugolásba.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez free lesz? Mondjátok hogy nem!
Ha havidíjas lesz akkor érdekelne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) #51736960 válasza cbr688 (#3) üzenetére


#51736960
törölt tag

szerintem ez a video nem ingame grafika.
amúgy pedig lehet akármilyen szép, ha nincs megfelelő (high end) content, akkor egy hónap alatt elvérzik az egész, lásd aion.

szerk: amúgy az sw-nél nem nehéz szebbet csinálni, ha nem javítanak rajta a megjelenésig, az is buktaháza lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9) leviske


leviske
veterán

Engem mindig aggaszt, mikor olyan trailert látok, amiben egy mondatnyi beszéd nincs, csak valami nagyon epicnek hallatszani akaró zene. Hiába a grafika, ez nekem eléggé minőségen alulinak tűnik.

(#8) Loveless: Azért nem olyan nehéz elképzelni, hogy a videóban ingame grafika van. Vagyis ha nem az, akkor még gázabb a helyzet, mint gondoltam.

A TOR direkt kapott ilyen grafikát, illik is a játékmenethez. De a WoW 12milliós fix felhasználói köre se azt sugallja, hogy egy MMO-t a grafika viszi a hátán. Ha bukik az új SW, biztosra veheted, hogy nem a grafika miatt.

[ Szerkesztve ]

(#10) Raysen623 válasza #51736960 (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezt a kört már lefutottuk nemrég, erre megint előhozakodsz vele!:D
A Te gondolatmeneted alapján a WoW-nak már régóta be kellett halnia.....ennek ellenére 10 millás játékosállománnyal rendelkezik. Nem érzed hogy butaságot (finoman fogalmazok) irogatsz már itt egy ideje? Írd azt hogy Neked nem tetszik és kész.....azt legalább tudomásul vesszük...

Az AION pedig nem a high end content hiánya miatt vérzett el hanem azért mert nem volt meg a kellő balanc a kasztok közt!

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) #51736960 válasza Raysen623 (#10) üzenetére


#51736960
törölt tag

szerintem a wow szép, nekem kifejezetten tetszik a meseszerű grafikája, és ezzel nem vagyok egyedül. továbbá a wow highend content-nek sincs híján, úgyhogy nem látom, miért is kellene "behalnia".
azt meg főleg nem látom, miért "írkálok butaságot egy ideje" :F

(#12) Cathfaern válasza leviske (#9) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A WoW-nak a maga kategóriájában nagyon szép grafikája van (néhány alacsonyfelbontású modelltől és textúrától eltekintve... de ha az ember nem zoomolgat össze-vissza, ezek nem látványosak). A hangsúly a "maga kategóriájában"-on van, ugyebár a WoW szándékosan nem a realisztikus grafikát választotta (ami annak idején nagyon jó döntés volt). Csak az emberek többsége ettől nem tud elvonatkoztatni, és azt mondja hogy ronda a WoW, mert az Aion mennyivel élethűbb :)

(#13) PowerBuldog válasza #51736960 (#11) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tehát a WoW szép, a TOR meg csúnya? Ugye nem bánod, ha ezen most felröhögtem? :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#14) #51736960 válasza PowerBuldog (#13) üzenetére


#51736960
törölt tag

örülök, hogy szereztem neked egy vidám percet :)

egyébként ízlés dolga, nekem a wow jobban tetszik, szerintem átgondoltabb az egész grafikai koncepció, hangulatosabb, és az animáció is kidolgozottabb.
a tor grafikája nekem túl valóságos, az sw univerzum hangulata nem jön át teljesen, plusz az animáció minősége szerintem nem méltó egy ilyen költségvetésű játékhoz, SZERINTEM :)

szerk: offba rakom, mert ez se nem wow, se nem tor topik.

[ Szerkesztve ]

(#15) N€T0X|N válasza Raysen623 (#10) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Az AION pedig nem a high end content hiánya miatt vérzett el hanem azért mert nem volt meg a kellő balanc a kasztok közt!

Egyik sem. Az Aion az NCWest hülyesége (sorozatos rossz döntések) miatt vérzett el igazán.

Sent from my keyBoard

(#16) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

És még csak el sem vérzett, mert koreában fut, összesen kb. 2 milliós fizető játékossal bír még most is.
Csak nálunk nem lett akkora bombasiker mint aminek indult. Annak pedig sok oka van, a balance hiány és az endgame hiány ugyanúgy, mint az idióta véletlenszerűség, a játékosszopató (nem nehéz, hanem direkt szopatásra hajtó) mechanikák, stb.

Ami a grafikát illeti: tudok olyat, akinek az Aion grafikája is ronda. Az FF14 a jó. TORnak képregénygrafikája van, még mindig, ezen már nem is fognak változtatni. Ha valaki megnézi az aktuális videókat, iszonyat sokat fejlődött az egy-két éves screenshotok óta, teljesen rendben van. Az animációk lehet, hogy darabosak itt-ott de játék közben baromira nem érezni semmi ilyesmit (engem egyedül a /sit és a felállás zavart). A wow csodás animációival hasonlítva meg... bocs. de röhögnöm kell. Hol van abban pl. melee animáció? (6 évet wowoztam, többek között ezért nem bírtam soha melee karakterrel játszani, pedig egy palát felvittem 80ig - az egyetlen altomként)
SWnek elég erős a képegényes vonulata, az amerikai rajongóknak az is erősen a lore része. Így a képregényekre alapuló látványvilággal sem lesz akkora probléma. A gafika fetisiszták meg úgysem nyúlnának hozzá, tehát nem arra kell építeni. Ha bukni fog (bárminek van rá esélye), annak semmi köze nem lesz a grafikához.

(#17) Wolverine válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerinted honnan a fenéből kéne tudnunk? :U Amúgy ingyenes MMO nincs; csak olyan, amelyben nincs havidíj, de van itemshop...

Kíváncsi vagyok, mennyire lesz nyílt a terep, és hogy fogja bírni a játék, ha 20+ játékost kell megjelenítenie. Ha úgy, mint mondjuk az Aion, akkor ennek se adok nagy jövőt Nyugat-Európában.

#10, #15, #16: az Aion egy Távol-Keletre fejlesztett játék, amelyet nem tudtak megfelelővé tenni a nyugati elvárásoknak is. Ez előfordult már nem egyszer a múltban is, és szerintem lesz is rá még példa bőven.
Meglivorn, játszottál warriorral vagy rogue-gal; ha igen, mennyit? :P Alacsony szinten egy kaszt sem meggyőző - és a speciális attackokhoz kapcsolt animációkat így talán nem is láttad...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) Sirandrish válasza Wolverine (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát teszem azt olvastál egy másik cikket a játékról két hete ahol ez le volt írva.
Nekem a mikrotranzakciós ingyenesnek számít, ugyanis játszhatok vele akármennyit teljesen legálisan úgy, hogy egy forintomba nem kerül, ami mondjuk a WoW-ról ugye nem mondható el!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) N€T0X|N válasza Sirandrish (#18) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A mikrós játékokkal az a probléma, hogy bár játszhatsz vele ingyenesen, de eredményt nem nagyon érhetsz el azokkal szemben (ez főleg pvp-ben problémás, amikor konkrétan szembesülsz), akik fizetnek érte. Másik fele az, hogy idővel elszállnak az ilyenek abba az irányba, hogy egyre több jó és még jobb cucc lesz pénzért, így még nagyobb szakadék lesz a játékosok közt. És minél többet fizet valaki, annál erősebb lesz. Az is igaz, hogy akinek öbb ideje van egy havidíjas mmo-ban, az is erősebb lesz átlagosan, mint a többiek, viszont ott a lehetőség mindenki számára adott. Szvsz elég nagy probléma anyagi háttér szerint (is) megkülönböztetni a játékosokat.

Sent from my keyBoard

(#20) Sirandrish válasza N€T0X|N (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ezért érdekelne hogy ez végűlis milyen lesz.
2-3 mikros játékkal játszottam eddig és elég sokáig (egyiket max szintig másikat 135/128ig) toltam de egyszerűen aki költ rá heti 10eurot az akár 20szintel is alattam lehet, akkor is leabál a picsába.
Szóval odáig jutottam hogy ha MMO akkor csak havidíjas..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) h-yle válasza ollie (#2) üzenetére


h-yle
addikt

DCU is UE3 az megjelent.
APB szintén. Sőt ha lazán vesszük akkor az AA 3.0 is MMO és az is UE3.

Jön még a Dust 514 nemsokára, meg a Huxley is UE3 az mondjuk szerintem sose fog megjelenni :D

Ezeken kívül tuti használja még fél tucat MMO max nem kötik senki orrára.

Nem mintha a tucat ázsiai MMOknak a grafikával lenne a legnagyobb baja... :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#22) Cathfaern válasza Wolverine (#17) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Az Aion egy Távol-Keletre fejlesztett játék, amelyet nem tudtak megfelelővé tenni a nyugati elvárásoknak is"
Megjegyzem ez a "keleti mmo nyugatosítása" legalább annyira reménytelen vállalkozás, mint ha valaki azt mondaná, hogy ő fejlesztett egy körökre osztott stratrégiát, de hogy ha bejönne a real-time stratrégia fanoknak is akkor nagyobb piaca lenne, szóval próbáljuk meg real-time-osítani. Rá kell nézni egy Aion-ra és egy WoW-ra (vagy egy Rift-re), és ordít a különbség. És nem olyan különbségek, hogy most akkor 1000 XP kell egy szinthez, vagy 10000XP. Mert ezek a "nyugatosítások" kb. ilyen szinten mozognak. Az egésznek az eredménye csak az, hogy akik nyugati mmo-kat szeretik azok továbbra se fognak játszani vele, akiknek viszont bejönne a keleti, azok kapnak egy kissé nyomorított, és az "anyajátéktól" hónapokra lemaradott verziót.

Van egy ismerősöm, akinek nagyon bejön a WoW, viszont ha 10 percnél tovább kell farmolnia valamit, akkor már inkább otthagyja (hagyományos farmól beszélek, nem "raid farmról". Bár az FL elején lévő trash már kezdi kikészíteni ;] ). Ilyen emberek soha az életben nem fognak egy keleti mmo-val játszani, akármit állítanak rajta.

Sirandish:
"ingyenesnek számít, ugyanis játszhatok vele akármennyit teljesen legálisan úgy, hogy egy forintomba nem kerül, ami mondjuk a WoW-ról ugye nem mondható el!"
Hát ha tényleg ez az ingyenes definíciója, akkor a WoW bizony ingyenes :P Trialról ugyanis már leszedték az időkorlátot (és átnevezték Starter valamire).

[ Szerkesztve ]

(#23) Sirandrish válasza Cathfaern (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

A mikrós játékoknál nincs korlátozás, sem szintben sem semmiben.
Bármit megtudok csinálni, bármilyen itemet megtudok szerezni csak nekem farmolnom kell érte ő meg utal 10eu-t.
A WoW Starterben el tudom érni a max szintet? Mindenhova betudok menni? Minden kiegészítőt szanaszét bírok játszani? Minden elérhető nekem ingyen ami a havonta fizető játékosoknak?
Ha minden kérdésre "IGEN" a válasz akkor igen, ingyenes lett és hülye aki perkál érte havi X ezer forintot :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) Shing


Shing
őstag

Olyan jó fantasy világokat szoktak kitalálni, csak story és világ mellett mindig hiányzik a szórakoztató tartalom.

(#25) Wolverine válasza Sirandrish (#23) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez marhaság. Az Age of Conan ingyenes, de csak 4 kasztot játszhatsz a 12-ből, maximum 2 karaktered lehet, és a content egy része is tiltott. A Champions Online ingyenes, de a buildek zártak ebben az esetben, korlátozott számú karaktered lehet, és itt is vannak elzárt instance-olt tartalmak. A LotRO is ingyenes, de abban is vannak fizetéssel feloldható tartalmak. Az EverQuest II ingyenes verziójának hadd ne nézzek most utána...

Cathfaern, a Runes of Magic elég jól sikerült konverzió lett, ha minden igaz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) N€T0X|N válasza Sirandrish (#23) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Bármit megtudok csinálni, bármilyen itemet megtudok szerezni csak nekem farmolnom kell érte ő meg utal 10eu-t.

Ez nagyon sok mikrós játékra vagy nem igaz vagy annyira brutálisan mázlira és nem 10x hanem 100x időre épít, hogy már a gondolatért is kár.
Egyébként pont a fentiek miatt én is a havidíjas (de valami reális, azaz 3-4 ezres, forintban persze) mmo-kat preferálom, bár eddig ilyet csak az Aion-t játszottam, a többi nem fogott meg.

Sent from my keyBoard

(#27) Sirandrish válasza Wolverine (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor eddig igen jól sikerült beletrafálnom mert játszottam Archlordot, Dragonicat, és SUN-t is és egyikben sem volt semmiféle korlátozás.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) Sirandrish válasza N€T0X|N (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát mint fentebb írtam nekem is elegem lett a mikrós játékokból.
Az AION-t már meglestem volna de egy ismerősöm (aki játszott vele) szerint nem valami nagy májer a cucc. Konkrétan azt mondta hogy olyan kegyetlen nagy lucky factora van a játéknak hogy az szinte kezelhetetlen..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) N€T0X|N válasza Sirandrish (#28) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ez nagyon sokáig így is volt. Ma már sokkal jobb a drop rate meg úgy általában minden. Sokan rohangásznak narancssárga/eternal (aka legjobb) cuccokban.
Viszont egyre többminden van az item shopban (nem item shop, de megnemmondom minek hívják ők pontosan, mert pl. sose használtam, az se normális aki díszállatra kp-t költ), most már olyanok is, amik előnyt adnak - még ha csak korlátozott ideig elérhetőek is. Na ez nem tetszik.

Sent from my keyBoard

(#30) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Gyakorlatilag minden havidíjas MMO ~15$-t kér havonta, ami a mai bazidárga árakon is ~3200 Forint.

Aionban a droprate sokkal jobb lett, bejött a "wellfare epic" is, nem is ott van a gond, inkább az enchantolás vagy socketelés terén. Szeptemberben volt egy ingyenes hét, akkor játszottam utoljára, 20 +12crit rúnakövem ment rá arra, hogy egy lvl50es cipőbe betegyem a hármat -_-.

[ Szerkesztve ]

(#31) Wolverine válasza Meglivorn (#30) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a havidíj Európában inkább 13 euró szokott lenni, ami közelebb van a 3900 HUF-hoz.

#27: vagyis topkategóriás játékkal nem játszottál.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32) Sirandrish válasza N€T0X|N (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Havidíj mellett még mikrós is?
A WoW is ilyen?
Van olyan MMORPG aminek csak havidíja van és semmiféle realmoney-s shop nincs benne?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) #51736960 válasza Sirandrish (#32) üzenetére


#51736960
törölt tag

ha jól tudom, a wow csak havidíjas.
talán van pár szolgáltatás, amiért külön kell fizetni, de ez ritka (pölö karakter átnevezés, race change, kari transzfer másik szerverre, ilyesmi...)

#34: nekem sincs bajom vele, sőt nem is ismerem, de egy barátom rengeteget játszott vele, és ő mesélt pár dolgot, ami nem teszett neki.

[ Szerkesztve ]

(#34) wikings2 válasza #51736960 (#8) üzenetére


wikings2
őstag

Nekem az Aion-al semmi bajom :U
Jó lesz ez, de ha fizetnem kéne érte akkor már inkább a WoW :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#35) Sirandrish válasza #51736960 (#33) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó hát ezek nem érdekelnek..azzal nem jut előnyhöz hogy 3szor átnevezi magát naponta :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) wikings2 válasza #51736960 (#33) üzenetére


wikings2
őstag

A wowban megváltozott a trial tartalma. Nem 15 nap és utána nem tudsz játszani, hanem lvl 20 ig tök fullosan szinte akármit tudsz csinálni. Szóval valamilyen szinten f2p is lett a cucc.

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#37) N€T0X|N válasza Sirandrish (#32) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Alapvetően nem, de megjelent pár fizetős szolgáltatás, amivel általában nem kapsz előnyt (díszpetek, karakter transzfer szerverek között, karakter átnevezés, ilyesmi). A legutóbbi viszont olyan, hogy a fentebb említett nehézkes socketelést 100%-ra lehet javítani. Na azt már nem engedném, mert az valóban nagyon nehéz és ezzel konkrét előnyt lehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#38) Wolverine válasza Sirandrish (#32) üzenetére


Wolverine
félisten

A WoW-on kívül? Talán a Warhammer Online, de nem esküszöm meg rá.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) Sirandrish válasza N€T0X|N (#37) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek nem hatnak meg.
Tőlem akár tangába is lehet ha az nem ad neki +10%hp-t :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) Sirandrish válasza Wolverine (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

A havidíjas cuccokban is van mikrotranzakció?? :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) Wolverine válasza Sirandrish (#40) üzenetére


Wolverine
félisten

Előfordul, de inkább az a helyzet, hogy csökken a havidíjas játékok száma. Hirtelen az Aion - Everquest - WoW - Rift - Warhammer ötösön kívül nem is jut eszembe olyan MMO, aminél van kötelező fix havidíj (valószínűleg a Sonynál és az NCSoftnál akad egy-kettő). A többi mind átalakult freemiummá.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#42) velizare válasza Sirandrish (#32) üzenetére


velizare
nagyúr

eve. és ott még a havidíjat is leróhatod ingame valutával.
a classic eq2ben ugyan van itemshop, de csak fun itemeket lehet benne venni, meg néhány olyan cuccot, ami ad valami minimális pluszt, pl. xp potion (amit egyébként is kapsz, ha x ideje játszol), teleport bind pontra (ilyet asszem kraftolni lehet, pár tárgy tudja is, illetve sok classnak képessége), megváltoztathatod a kari nevét/nemét/faját, server transfer token (megkötésekkel), stb.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#43) Sirandrish válasza Wolverine (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez elég szomorú :(

cain69 Az XP poti ami zavarna talán..a többi mehet :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) Wolverine válasza velizare (#42) üzenetére


Wolverine
félisten

Bazz, az EVE-ről teljesen megfeledkeztem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#45) velizare válasza Sirandrish (#43) üzenetére


velizare
nagyúr

nem zavarna. ez a játék is kb. annyi idős, mint a wow, ennek megfelelően a community 99%a maxlvlen játszik.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#46) IreN!CuS válasza N€T0X|N (#15) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Aki leáll az NCWestel AION és L2 után megérdemli :D (L2 eu srv-->na srv mert csak)

Wolverine L2nél még! van havidíj!

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#47) Wolverine válasza IreN!CuS (#46) üzenetére


Wolverine
félisten

Az NCSoft-játék, és azzal a céggel nem foglalkozom.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48) IreN!CuS válasza Wolverine (#47) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Megértem már eljutottam én is arra a szintre :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#49) Cathfaern válasza velizare (#42) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ugyebár tegyük hozzá, hogy ha kijön a Diablo 3, akkor lényegében a WoW is f2p-é tehető az Eve-hez hasonló módszerrel. Csak nem WoW-ban fogod megkeresni a havidíjat, hanem Diablo 3-ban :)

(#50) mikromanus


mikromanus
veterán

No, semmi post? Már megy ám az early access nálunk is. Már le is futott az első hype időszak. Megy a fúrás -faragás, hogy jó legyen. Akinek a teszt mód nem jó, majd nézzen rá év vége fele. Kb addigra jön az éles menet... hacsak be nem dobják a fejlesztők a törölközőt. :DDD

Most is szórakoztató, csak ha bepróbálod ne legyenek túl elszállt várakozásaid! Ez a verzió még koránt se teljes...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.