Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nyilván nem minden napi használatra van kitalálva, mert arra még a nagymamának is jobb telefonja van. Valszeg ez kirándulásra, hegyet mászni lehet értelme, mert kis helyen elfér, és vészhelyzet esetén jól jöhet.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#2) Stabi83 válasza MikeWazowski (#1) üzenetére


Stabi83
senior tag

Igazi "börtöntelefon" :DDD
Végül is az is egy vásárlói réteg és évekre kötöttek a "szolgáltatóhoz" ;]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Őszintén szólva, bulifonnak is inkább vennék ennyiért valami használt okostelefont...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát. Felejtős. 280 mAh-s akku? Egy ötszázas igazán belemehetett volna.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) strogov


strogov
senior tag

Az ára nem rossz, de legalább egy NFC-t tehettek volna bele 1-2 kártya klónozására. Ennek így semmi értelme. Öregeknek se jó, mert elhagyják.

(#6) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ez igy ebben a formaban ipari hulladek

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) gabe_


gabe_
őstag

Egy hasonló "tudású" telefonra, amibe betennének egy 3-4ezer mAh-s akksit, szerintem lenne igény...
1 év készenléti idő, intenzív telefonálással is elég lenne 4-5 havonta vagy félévente tölteni...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#8) janeszgol válasza gabe_ (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Lutri, hogy meddig bírják. Az én Alcatelemben is MTK SoC van és az 500-as akku nem bír ki 24 óra készenlétet sem! De muternak vettem egy Archost, az bírja napokig.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) MikeWazowski válasza strogov (#5) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Tényleg!

Azzal még lehetett is volna reklámozni:)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#10) Ganzer válasza Stabi83 (#2) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Pont ezt akartam írni én is, a kaptárban nagyon kedvelik a hasonszőrű cuccokat, ott van piaca az ilyennek :D

(#11) erahurka válasza Stabi83 (#2) üzenetére


erahurka
félisten

Ez az igazi börtönteló, könnyebben felcsusszan a rejtekhelyre mint egy hitelkártya ;]

(#12) fornettisuti válasza erahurka (#11) üzenetére


fornettisuti
veterán

ezek szerint probaltad ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#13) judas13


judas13
addikt

A Sencor Element pld fele ennyiért ugyanígy nem tud semmit, na de hát akkor is ;]
és rengeteg ilyen van már kulturáltabb kialakítással és megjelenítővel egyaránt.
De mijjért?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) Obyboy válasza janeszgol (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

De az közel 2x annyi helyet foglalt volna.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#15) Johni5


Johni5
őstag

Lehet a TV távirányítom többet tud,mint ez a telefon.Az ár pedig...pfff.Madaras Tescoban ennyiért érintőképernyős hulladékokat is kapni.

(#16) Obyboy válasza erahurka (#11) üzenetére


Obyboy
addikt

Ismerősnek volt ilyen anno (bár nem börtöntelónak használta), a navitárcsa (vagy nem is tudom, hogy mi a neve pontosan) miatt elég macerás volt új névjegyet felvenni és hosszú percekbe telt egy SMS-t megírni.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#17) erahurka válasza Obyboy (#16) üzenetére


erahurka
félisten

Én sosem értettem hogy gondolták a Nokiánál ezt a telefont :F

(#12) fornettisuti: ;)

(#18) MikeWazowski válasza erahurka (#11) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Beteg... :C ;] :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#19) BlackPriest


BlackPriest
őstag

ha már mini telefon:

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#20) Bossyy


Bossyy
tag

Szégyen mit csinálnak egykor jól hangzó nevekkel. Akai, Philips, Grundig, Blaupunkt stb. Ennek a minősíthetetlen nem is tudom minek az ég világon semmi értelme sincs. Még a doboza is műanyag az is szennyezheti több száz évig a Földet és a micro USB kábel sem jó semmire a hossza miatt. Tényleg az erőforrások otromba eltékozlása ilyen vacakokat gyártani és iszonyatos büntetővámokkal, valamint helyi termékadókkal kellene sújtani aki ezt és hasonszőrű társaikat a világra szabadítja.

(#21) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez meg mi az isten nyila???? :F :F :(

Mocskosul lejáratja szerintem ezzel a szeméttel az amúgy ma már igen avittos cég maradék renoméját.

Kár érte. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22) #86973952 válasza judas13 (#13) üzenetére


#86973952
törölt tag

Régebben még én is gondolkoztam hasonló eszközön. :D Csak poénból, nem szükségből. A tesztelt telefonnál kevesebbért, kicsit nagyobb akksival és egyebekkel, angol nyelven.

[ Szerkesztve ]

(#23) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Nem értem a bulitelefon koncepcióját. Síelni sem begipszelt lábbal megy az ember. A kapcsolattartás fácsén zajlik, és netről származó infókra is bármikor szükség lehet.

Ha erőn felül vásárolt készülékkel akarsz villogni, és a lealjasodást sem tudod mellőzni, akkor érdemes az este végére szétrókázni vagy összefosni magad, hogy egyik zsebesnek se legyen gusztusa hozzád érni.

[ Szerkesztve ]

(#24) moleculez


moleculez
veterán

Maga a kialakítás tök rendben van, pl pénztárcába becsúsztatni, ilyen SOS telónak, én főleg női vásárlókat vizionalizálok. A csillivili felmillas iphone összetörik, elhagyja, etc, van backup, sokszor tényleg csak egy telefonhívás a lényeg.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) moleculez válasza Gerasz (#23) üzenetére


moleculez
veterán

Rosszul fogod a bulitelefon lényegét... Leesik, por van, eső, kosz, elhagyod etc.. muszáj a felmillas telót feláldozni? 20k-ert szar okostelo, van net ha kell, de mégsem a fő telót rakod tönkre.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#26) #86973952 válasza moleculez (#24) üzenetére


#86973952
törölt tag

De ezzel nem tudnak csücsörítő szelfiket csinálni a féjszbúkra. :( A közösségi média függőség leölte az ilyen megoldások létjogosultságát. Meg falusi négygé sincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#27) persil


persil
nagyúr

Ezt csudát akkor tudnám elképzelni, ha víz, por, sav, robbanás, kóla, atom, kisgyermek, háziállatok és kb mindenálló lenne a burkolat. Valamint, xy darab szenzor alapján a bajban egyből tárcsázza a megadott számokat. Na, most a fentiekkel együtt mondjuk egy hegymászó, vagy tűzoltó remek hasznát tudná venni... :D

De így jelen formájában ez egy kalap szar, ami mellesleg tök drága is :D Esküszöm olyan érzésem volt végig, mintha valami 10 éves cikket olvasnék.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#28) ALBY


ALBY
senior tag

Jó hogy teszteltetek végre ilyen jellegű telefont is.

Két éve vettem pont ilyen cardphone-t 19 dollárért AliExressen,
a Blaupunkt most kért rá egy matricát....

Azóta vannak sokkal szebb hasonló mini jószágok az Alin.
(pl ULCOOL V26, V36 nagyon csinos)

Van ezeknek nagyon is létjogosultsága.
-Céges/második számhoz
Emlékszem voltak olyan telefontokok (pl ájfónra) aminek a hátába ezt bele lehetett pattintani :DDD
-Bulifon-nak, szépen befér a zsebbe, (olyat is láttam aki melltartóba tette el)
Nem kellemes a mai 6" batár tapsikkel a zsebben(kézben) táncolni.
-Simán csak tartaléknak vészhelyzetre, ha kimúlna a default teló, lehessen kapkodás nélkül választani, ne kelljen eszetlen vásárló módjára menekülni a plázába a mobilszolgáltató irodájában venni az első elé tolt kihagyhatatlan ajánlatot
-A másik nagy teló "távirányítása" sem rossz,
pl ha egy nő úgyis retikülben tartja a tepsifont, ahol természetesen nem hallja, nem érzi a rezgést,
egy ilyen meg "BT headsetként" üzemelve elfér még a zsebében/harisnyájában.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#29) judas13 válasza #86973952 (#22) üzenetére


judas13
addikt

Harmad telónak v SOS cuccnak azt mondom akár😏

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#30) draco31


draco31
veterán

Ennyi pénzért 3 ilyet rendelek Kínából legalább, jó sok felárat jelent az a logó rajta......

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#31) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Azok a KÁVÁK!!! :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#32) logitech1


logitech1
tag

Nagyon ócskán néz ki,igazi nagyifon :DD

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#33) fogtunder válasza Stabi83 (#2) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, a kis méret előny is lehet, ha "nem konvencionális helyre" kell elrakni a telefont beszélgetés után :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#34) jksx


jksx
senior tag

Ha kellene másod, harmad teló, akkor inkább kb. fele ennyiért lehet kapni kifogástalan állapotú Nokiákat (nem a kínai szarokat) pl. 1110i, 3110c, 3310, 6303i...

(#35) VS461


VS461
tag

Cseppálló burkolatban simán venném, sportoláshoz magammal vinni. A nagy tepsit nem tudom hová rakni, pláne nyáron, de voltam már olyan helyzetben, hogy otthontól távol kellett megállnom a futással, és jól jött volna az autós segítség. Egy "vész"-híváshoz tökéletes lenne egy ilyen.

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#36) Solten


Solten
addikt

Meg mindig tobb ertelme van mint egy Nokias telefonnak Go-val.

Saor Alba

(#37) kakuk.tamas válasza Solten (#36) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De azon legalább van kijelző...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#38) Polarstar válasza VS461 (#35) üzenetére


Polarstar
nagyúr

zsömlészsacsi meg befőttes gumi. Ennyi! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#39) Captain Jack


Captain Jack
újonc

nem rossz de mar vettem egy vadi uj nokia 3310 et (7000 ert) veszhivasra ha lemerulne az iphone 8+ 256 Gb
a nokia 3 hetig birja keszenletben az apple hasznalatban 2 napig

[ Szerkesztve ]

(#40) judas13 válasza jksx (#34) üzenetére


judas13
addikt

Azokat viszont semmilyen tárcába nem teszed be a kártyád és a jogsi mellé vagy szinte észrevétlenül a zsebedbe tartalék telónak. Ennyi előnye gondolom ezeknek max.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#41) moma válasza Captain Jack (#39) üzenetére


moma
őstag

és hányszor használtad a nokiát? :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#42) kenwood


kenwood
veterán

"amihez maximum 32 MB operatív tartozhat.'
Ez mit jelent ? :D

Az oktrojálért koszi. Eletemben nem hallottam meg a szot.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#43) atike


atike
nagyúr

Szerintem jobb lenne ez a kis drágaság ha a kijelző picit és az azon megjelenő információk sokkal nagyobbak (és fényesebbek :) ) lennének....

(#44) Hallosz


Hallosz
senior tag

Nos, úgy tűnik komoly versenyző jelent meg a 4" alatti kategóriában. :K

Mert lakni, muszáj.

(#45) dingdongkng


dingdongkng
tag

Nagyon vicces ez a dolog, mert igazán én sem tudnám a világon semmire használni ezt a telefont, de valahogy egy ennyire kompakt készülék láttán, (Főként hogy van benne egy MP3 lejátszó is), enyhén szólva elfog a birtoklási vágy.

Na majd talán aliexpressről...

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#46) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Esetleg egy utazási kis vésztartalék segélyhívó telefonnak el tudom képzelni, ha az elsődleges telefon valamiért működésképtelenné válna (összetörik, lemerül) és más se lenne a környéken, akkor a 112-t ezzel is fel lehet hívni (az ugye megy SIM kártya nélkül is).

[ Szerkesztve ]

(#47) zdanee


zdanee
őstag

Az a "320x240"-es felbontás inkább 128x64 pixel lesz, ez is a standard $2-os 0.96" I2C OLED panelt használja.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#48) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Régebben, 2-3 éve láttam sok "butatelefont" de most mintha eltűntek volna. Egy idős embernek keresek valamit, amit tudna kezelni. Most egy régebbi nyomógombos Samsungja van de macerás a menü, és neki ez is túl sok. Kicsi gombok, stb.
Valami olyanra gondolok, amin nagy gombok vannak, egyszerű, nagy betűket mutató kijelző. Nem kellene kamera sem, csak telefonálni lehessen vele és max sms-t küldeni. ( nem hajlandó nagyon menükben ugrálni és idegen is neki a dolog)
Valami olcsó és egyszerű kellene.
Tud valaki ilyesmit? Akár kínából, akár itthonról.
Keresgélek, de hirtelen nem találtam. Emlékeimben élnek ilyen egyszerű telók 2-6000 ft között.

( a multiknál látok a honlapon pár típust, de mind színes kijelzős, kis betűkkel, volt régebben kb 1-2 soros nagy számokkal és gombokkal rendelkező darab, olyasmire gondolok)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.