Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Amikor nézegettük az egyik haverommal az AION-t,megállapítottam, hogy le sem lehet tagadni a származását.(a leghosszabb szoknya 10-15cm) :)

(#2) Puma K válasza D1Rect (#1) üzenetére


Puma K
veterán

Inkább nézek egy csinos popsit mint egy fokhagyma férfi segget ;]

Amúgy ez volt minden vágyam! Végre egy normális grafikájú MMORPG ami eddigiek alapján bejön eléggé.

(Bár titkon remélem, hogy a WoW-ot egyszer majd valamikor 2020-ban kiadják majd az akkori divatnak megfelelő legjobb grafikával :DDD )

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3) Wolverine


Wolverine
félisten

A távol-keleti fejlesztésű MMO-knál kár igazán komoly, questekre és raidre alapozott sztorit várni, ugyanis az arrafelé nem követelmény, csak Nyugaton. A videók érdekesek, de le sem lehetne tagadni a nagyon durva manhwa-befolyást... Filmsorozatnak simán elmenne, amit láttam, de játéknak elég vékonynak tűnik.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

A címből lemaradt egy "d" betű: ",e nekik nagyon."

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#5) Wolverine válasza Dyingsoul (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Javítva.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) Vistaboy válasza Wolverine (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Volt már rá példa, hogy egy ázsiai fejlesztésű MMO-ból európai igényeknek megfelelő változatot adtak ki. Itt van például a Runes of Magic, ami ázsiában Radiant Arcana néven futott.

Az pedig, hogy Észak-Amerikában is megjelenik majd a játék, már egy biztató előjel. Mondjuk ami az én aggályomat illeti, az nem hinném, hogy változni fog, mert ha egy PvP-re kiélezett játék megjelenik Európában, attól még ugyanolyan PvP-játék lesz (Pl. Guild Wars). Pusztán csak annak a reményemnek adtam hangot, hogy néhol a videókban is küzdöttek mobok ellen a karakterek, tehát elképzelhető, hogy lesz egy PvE-szerver is. Hogy most ez bejön-e vagy sem, azt most még nem lehet megmondani.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Siera


Siera
senior tag

Na MMORPG ps3ra gyerekek!!! ezt is megértük :)))
Amúgy annyira nem tetszik ez a manga stílus,inkább a fantasyt kedvelem,de meglássuk...

(#8) Sanyix


Sanyix
őstag

ncsoft vs unreal motorból sok jó nem sülhet ki. l2-nél bizonyos gépeken játszhatatlan szaggatás volt ha volt sok player a képen, soha nem derült ki mitől függ, pedig sokan próbálták kideríteni(az biztos hogy a gépben lévő cuccoktól se os-től nem függött, talán a csillagok állásától). Az ai-t igazi undorító tetű féreg programozta (erős karira sokszor nem agrozik a mob, de az utána jövő bufferre már mindig :D, olyan cigányszerűen rárájkodik a csápáát). A questek kibaszott unalmasak voltak, mindenkinek szenvedés volt, aki azt mondta hogy nem olyan szar egy quest kb hülyének nézték.

Viszont a pvp része jó volt :)
Ezek után mit tudnának összehozni?

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#9) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Gyanús hogy az NC Soft ennyire a PvP-t preferálja. Szerintem ők úgy gondolják, hogy a PvP orientált játékokba nem kell tartalom. Készítenek egy harcrendszert meg valami üres területet és szerintük ez már elég is a jó játékhoz. Csinálnak egy újabb grind játákot a többi mellé. Aion copy-paste. Jó grafika, közepes harcrendszer, nulla tartalom.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) Iron Funeral válasza Sanyix (#8) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Én anno L2-t játszottam Xp2700+,512ram, meg FX5200 társaságában, sosem volt rá bajom, de pl. amikor GF7900-as, X2-es gépem volt akkor akadt bizonyos helyeken(azt hiszem giran templom elől nézve a szoborra) és bizonyos siege közben pedig dobálta el a klienseket a gép(egyszer próbáltam a mostanival még több mint 1 éve, de ugyanaz a helyzet ezzel is... :DDD vicces volt amikor úgy álltam neki siegelni, hogy elindítottam 20klienst az elején :DDD )giran és gludin(?) siege szokott betenni neki, szóval tényleg eléggé éredekesn adta elő a műsort a játék, de ráadásul annyira nem is volt szép... na mind1 L2X óta úgysem játszottam vele többet 5 óránál kb. :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#11) Xirtam


Xirtam
veterán

NC Soft hány MMORPG-t dob még ki?! :U

(#12) Wolverine válasza Xirtam (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekik ez az egyetlen profiljuk...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) bozont


bozont
veterán

Úgy látom van már angol nyelvű kliens. Próbálta már valaki? Milyen? Ez is az a nagyon grindelős fajta?

(#14) kristof123 válasza bozont (#13) üzenetére


kristof123
őstag

Szia!

Próbáltam és nem az igazi. Az egyedüli pozitívuma, a jobb ping az offical szerverekhez képest. Én a kínai szerveren játszom tartósan és teljesen jól ki lehet próbálni rajta a játékot. Ráadásul sokkal közelebb áll a hamarosan induló nyugati szerverekhez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.