Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Süllyeszett mikro USB csatlakozó - a saját töltőkábelén kívül mással is használható vajon?

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#2) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Ki volt az a vadmarha, aki terepmintásra álmodta meg a burkolatot?! Egy ilyen telefont túrázók is szívesen használnának, de így mi lesz ha elhagyja valaki???? A fekete sem szerencsés választás, de ez...

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#3) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Mindenképp érdekes darab annyi szent.

All→M8

(#4) Legendd válasza tolvaj! (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Vagány, legalább nem átlagos, ha meg túrázol, veszel narancssárgát, basszus nem nagy logika, azért van más szín :)

(#1) DoItYourself: igen, csak ami már vastagabb, mármint a vége előtt, az balról nem illeszkedik tökéletesen.

Alea iacta est!

(#5) Blyan válasza tolvaj! (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Alapvető túrázó cuccnak szvsz egész megfelelő, vagy melós helyen dolgozni.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) tolvaj! válasza Legendd (#4) üzenetére


tolvaj!
őstag

A cikben csak az van, hogy van más szín is. Azt egy szóval sem mondtátok, hogy van rikító is, pláne narancssárga :P Így viszont tárgytalan a felháborodásom :DDD

Blyan

Köszi! Elég pofás. :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7) punky10


punky10
addikt

Én valahogy egyik extravagáns külsöt sem mertem bevállalni, így egy feketét rendeltem.Talán meg is érkezik a héten...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#8) batai15


batai15
félisten

Nagyon tetszik a telefon, új melóm miatt jó is lenne. Viszont jó lenne rá droid 6.0 valamit jó lenne ha task váltó ne a home gombra lenne rakva.

(#10) Legendd válasza tolvaj! (#6) üzenetére


Legendd
senior tag

Hm, tényleg, csak a specihez írtam oda :D 1-1, köszi.

(#9) Aweriot: hazaért az eszköz, nem bírta a sok telefont.

Alea iacta est!

(#11) Potrien


Potrien
senior tag

A hátlap úgy tudom csavaros, még csavarhúzót is mellékel hozzá a gyár!
tehát nem csak pattintós!
Külföldi teszteknél mindenhol panaszkodnak ,hogy a kijelző csak kevés szinárnyalatot tud megjeleníteni, ez igaz lehet?
Valamint azt írják a külföldi oldalak ,hogy nem üveg, hanem műanyag a kijelző"üvege"-ezért bírja a strapát oly nagyon ,de könnyebben karcolódik.
Amúgy jó "kis " készülék, csak nem az itteni árával ,hanem pl németországból ebay ról 45000-ezerért.

(#12) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Halkan tenném csak hozzá, hogy a tesztben nem a gyári rendszerrel szerepel a készülék... :B

(#13) rodrigez


rodrigez
senior tag

@Legendd

Javítsd légyszi az 5.x-es Antutu eredményt, mert a mellette lévő oszlop eredménye került oda is. :)

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez a teló biztos nem ér ajánlottat? Képernyő jó, fényerő magasan az átlag felett. SoC jó, a ram megfelelő. 5.1-es rendszer (morc). A kamera is szerintem jó. (Bár egy tervrajzot nem ezzel fotóznak, amibe bele is kell nagyítani.) Az esti kép kimondottan élettel teli lett.

Akksi frankó. Szerintem a 70-80 ezer ajánlott is lehet, pláne mivel strapa mobil. Ja és az LTE is fullos, ami kell, azt támogatja.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) batai15 válasza Keeperv85 (#12) üzenetére


batai15
félisten

Ha nem gyári, akkor milyen? valami tákolt droid?

(#16) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Konkurensnek hoznám fel még a Samsung Xcover 3-mast. Ebben az ársávban van és hasonló okos/strapa mobil.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#17) Keeperv85 válasza batai15 (#15) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez egy letisztázott, kifejezetten a magyar forgalmazónak készített rom. A gyári alapszoftver feljavított verziója...

(#18) batai15 válasza Keeperv85 (#17) üzenetére


batai15
félisten

Értem. 6.0 várható?

(#19) Keeperv85 válasza batai15 (#18) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Sajnos fogalmam nincs. Ahhoz kéne egy MTK kernel alap forrás, de még az sincs kész...

(#20) Fejvadi válasza tolvaj! (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#21) samu74 válasza janeszgol (#14) üzenetére


samu74
addikt

Pláne ,hogy Kínából áfával 50-ből kijött.Amúgy,meglepő módon egész gyors.

-----------

(#22) rdt89


rdt89
addikt

Na ez egy korrekt telefon, bár szerintem ennyi pénzért azért egy Helio X10 beleférhetett volna, de mindig csak a telhetetlenség, a gyártónak is kell a haszon, de az üzemidő a kijelző méretét/felbontását tekintve elég karcsú számomra.. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) janeszgol válasza samu74 (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt a 20-30 ezer többletet (szerintem!) megéri a hazai garancia. Vagy a hazai importőr, aki küldözgetni a telefont külföldre és vissza. (Pl Aqua)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) Fejvadi válasza janeszgol (#23) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

20-30 ezer többletet nem ér meg szerintem, max. 15-öt. Abba két postázás is beleférne már,

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

Azon gondolkodtam, hogy lehet egy nagyon vastag üvegfólia van rajta? Lehet pont azért, hogy az törjön össze és könnyen cserélhető. Persze gondolom megnézegettétek, szóval csak egy butácska tipp. :D

(#26) Graphics válasza Fejvadi (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Abba?

Belefer vagy 6-8postazas is...

Magas a felár szerint...

@hemaka: nem hinnem, ez ilyen kialakitasu

@rdt89: nem sok ertelme lenne ide egy X10... Akkora a fogyasztasa hogy leszopkodna az aksit... Ez boven eleg ide, csak nem ennyiert

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) mytrashsamu válasza Graphics (#26) üzenetére


mytrashsamu
csendes tag

Volt ez124 dolcsiert is a GearBest-en a black Friday idejen...annyit megert - nekem. Meg akkor is, ha torik a kijelzoje ( az oroszok szerint), ami 40 dolcsiert beszerezheto utolag.

(#28) Jeanne d'Arc

Na ez nem lett rossz. :) Es vegre arban is rendben van!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#29) Hermes0012


Hermes0012
újonc

Én most vettem. Wifi- re nem csatlakozik, mikrofonja rossz,hátlap csavarok hiányoznak....pedig új a telefon. Cat 25 telefonon jobban hallom a hívott felet. Elvileg kicserélik. Nincs szerencsém.Tavaly 09.hóban rendeltem másik telefont magyar forgalmazótól, magyar szervízháttérrel, de a mai napig készüléket nem kaptam, utalt összeget ma kellett volna visszakapnom.😞

(#30) Graphics válasza Jeanne d'Arc (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Árban rendben van?

Hol? :D ...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Hermes0012 válasza Graphics (#30) üzenetére


Hermes0012
újonc

Igen. Ma reklamáltam, holnap megkapom a cserekészüléket.Bővebben majd akkor.😉

Ugyan nekem is 5000mA-es akksival jött, de raknak bele 4750mA-est is.

(#32) mytrashsamu válasza Hermes0012 (#31) üzenetére


mytrashsamu
csendes tag

Mindenhol 4700-s az az 5000-s aksi.... Viszont annyit biztosan tud. Sulyra is :-) Azert is torik a kijelzo :-(

(#33) Fejvadi válasza Graphics (#26) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem tudom most mennyi Kínába egy biztonságos posta díja. Úgy hallottam 6e körül van.

(#34) punky10 válasza Graphics (#30) üzenetére


punky10
addikt

Kerestem telefont az alábbi szempontok alapján:
-minimum 2 Gb RAM
-HD kijelzö
-nagy akksi
-egy kis IP védettség
-B20-as támogatás
100 dodó alatt nem találtam semmit még kis kompromisszummal sem,ami az összes feltételnek megfelel, az mind 120-130 felett volt.
Ennek fényében szerintem sincs túlárazva.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#35) Graphics válasza punky10 (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itthoni árában igen. Szerintem túlárazott :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) punky10 válasza Graphics (#35) üzenetére


punky10
addikt

Ja vagy úgy! :)
Hazai áron valóban drága, de mi nem?A MediaMarktban a mostani telóm 80 ezer...Szerinted? :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#37) Fejvadi válasza punky10 (#36) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Még jó, hogy lehet kapni. :)

(#38) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Csak én nem értem, hogy miért nem tudnak normális kamerát rakni ezekbe?!? Pont, hogy strapateló és jó lenne vinni túrázni. Főleg ekkora házban még OIS is akár... De nem... Szerintem jó lenne egy cég, aki csúcs hardvert épít erős külsőbe. Ugyan úgy el fér benne minden, sőt.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#39) Graphics válasza holozis_HUN (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van ilyen... Csak az ára se ennyi :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) holozis_HUN válasza Graphics (#39) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát nem is ennyiért gondoltam :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#41) Atomgeszi válasza Fejvadi (#33) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De Paypal évi 12x visszafizeti a postázás díját ~9-10k-ig.

(#42) Hermes0012 válasza mytrashsamu (#32) üzenetére


Hermes0012
újonc

Ne emlegessük azt a kijelző dolgot...nálam a Cat B25 kijelzője is elrepedt, pedig az mélyen be van ágyazva, meg nem tenyérnyi méretű.

(#43) G.FeT válasza Potrien (#11) üzenetére


G.FeT
tag

#11, #29: Úgy látom, a tesztbéli képeken is hiányoznak a csavarok, pedig ott a helyük.

Terepszínű okostelefon még úgyse volt eddig. Csak nem túl szerencsés elhagyni pl. az erdőben. :D

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#44) szupermacs válasza samu74 (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

A fentebbi hozzászólás alapján a kínából berendelt modell nem ezzel az oprendszerrel jönne. Nem tudom, hogy ez mennyire lenne hátrány és mit tartalmazhat, vagy mit nem a kínai/eredeti.

Egyébként nagyon tetszenek ezek a lekerekített üvegek az előlapon, ezért imádom az új iPhonet, meg a Galaxy S3-at is. A terepminta is tetszik, viszont a hátsó fele annyira nem szép. A formája kicsit bunkó.

(#45) samu74 válasza szupermacs (#44) üzenetére


samu74
addikt

A Minidealről rendelt verzióban,5.1-es android ,blackview ikonos,"teljesen" magyar(igaz,pár almenüben angol maradt)menüvel kaptam meg.Nem volt teleszemetelve semmi kínai appal.És nagyon szépen pörgött a rendszer,pedig az a proci nem egy erőgép. :) Simán hozza egy snapi 400/410 szintjét,plusz a 2 giga ram miatt pikk-pakk volt a cucc.Akinek rendeltem,azóta is csak dicséri.Pláne hogy tölteni ritkán kell,ja és külső aksiként is működik! :)

[ Szerkesztve ]

-----------

(#46) szupermacs válasza samu74 (#45) üzenetére


szupermacs
veterán

Van, akinek opció lehet a szolgáltatótól, vagy kínából való vásárlás. Nekem nem. Előbbit nem tehetem meg, mert a Blue kártyámmal nem mennek a Telekomos telók, kínából meg sokat kell várni és nem lehet neten keresztül ajándékutalvánnyal fizetni. Ha jól tudom, vannak magyar műszaki áruházak, ahol viszont tudok így telefont beszerezni (ha jól tudom). Nekem marad ez a megoldás. Sajnos.

Majd valami élménybeszámolót tudsz írni erről a készülékről?

(#47) sanyika34


sanyika34
csendes tag

Sziasztok! Láttátok már azt a videot ahol szöget vernek be egy ilyen telefonnal? :D Azért az picit erős talán :D Egy ismerősöm vett ilyet, meg van elégedve vele, bár nem szeretné kalapácsként használni.

(#48) samu74 válasza szupermacs (#46) üzenetére


samu74
addikt

Sajna,már nincs nálam a telefon,mert másnak rendeltem.Sokat nem tudtam vele foglalkozni,szóval ami meg maradt bennem csak arról tudok írni.
Ha utalvány játszik csak,szerintem hívd a speedshopot,esetleg az aquat,kérdezz rá hogy elfogadják-e.

-----------

(#49) szupermacs válasza samu74 (#48) üzenetére


szupermacs
veterán

Úgy tudom, hogy MM-ben elfogadják, ha nem online vásárolok. Nem tudom, hogy Speedshop hogyan adja a tartozékokat, meg a garit, de szeretek azért bemenni egy boltba, hogy megtapogassam és kipróbáljam, bekapcsoljam, nyomkodjam amit megveszek. Nem szeretek visszamenni utólag sehova.

Megnézem az Aqua üzletét is, köszi a tippet. Mondjuk nem tudom milyen árakon dobálják a telefonokat, de többször vettem HW-t a gépemhez és nem volt velük gondom. Talán egyszer, amikor hülye voltam és kiadtam 20 rongyot egy nVidia 9500 gt kariért. De az már rég volt. :DDD

(#50) punky10 válasza G.FeT (#43) üzenetére


punky10
addikt

Gyárilag úgy kapod, hogy nincsenek becsavarva a csavarok.Szerintem logikus: megveszed, és azonnal leszeded a hátulját, mert beteszed a SIM-et és az SD-t.De a doboz alját felhajtva, egy kis zacskóban ott várnak türelmesen a csavarok, hogy a szintén dobozban levő csavarhúzóval a helyére tekerd őket... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.