Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

És persze ott van ennek az inverze is, hogy...
"mi lett volna, ha mégsem mondom el neki, és még mindig"
vagy
"mi lett volna, ha várok vele kicsit"...
Ezért szar az élet, hogy nem lehet visszacsinálni :O

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Mr.Csizmás válasza szablya (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

itt nincs quicksave, meg quickload.

de miért szar az élet??? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) rolkaDb válasza szablya (#1) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Ez hozzátartozik az élethez.
Velem is előfordult, hogy "mi lett volna, ha mégsem..". De vissza csinálni nem lehet, muszáj tovább lépni.

(#4) e=mc²


e=mc²
őstag

Nem. Az elet nem errol szol, hogy akkor es abban a pillanatban dontenunk kell.

Hanem arrol, hogy ezen dontesek kovetkezmenyeivel kell megbirkoznunk. Es ezt lehet, ha van ido ra, jo alaposan megragni minden eshetoseget, ha nincs, akkor pedig feljett gondolkodasmoddal, hogy egy pillanat alatt tudj reagalni. Hogy helyesen tetted-e, Nos az majd kiderul.

Ambulimax Provider

(#5) e=mc² válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


e=mc²
őstag

Azert "szar" az elet, mert vannak olyan helyzetek (van akinek tobb, van akinek kevesebb), hogy nem maga dont egy adott helyzetben. Es ennek a terhet is neki kell viselnie.

Ambulimax Provider

(#6) Mr.Csizmás válasza e=mc² (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az élet erről szól, nem? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

ajánlott olvasmány: madách - az ember tragédiája :K a döntési helyzetektől pedig nem kell megijedni: megfontoltan döntést kell hozni, aztán a következő történhet:

ha a döntés helyes -> örülni
ha a döntés mégsem helyes -> tapasztalatot leszűrni és továbblépni... :K ha jól csinálja az ember és folyamatosan tapasztal/tanul, akkor idővel egyre kevesebb lesz szerintem a rossz döntés... miért is kell akkor parázni? :U leragadni meg nem kell, mert nem éri meg... "aki a múltban él, annak nincs jövője"

ui: mondom én is ezt úgy, hogy évekig a múltban éltem... egyedül csak ezt bánhatom, hogy azt az időt elpocsékoltam :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.