Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ebx


ebx
aktív tag

ide vele!

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#2) iknight


iknight
senior tag

Ennél királyabb telefon a világon nincs, csak sajnos nemkapni nálunk, rmeélem csak még nem

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#3) Magnum_


Magnum_
nagyúr

van benne wifi? hmmm, érdekel ;]

I humbly and respectfully decline™

(#4) #16820480 válasza Magnum_ (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

a gsmarena adatlapja szerint nincs... med eddig is olyan hírek voltak csak, hogy nincs. de én is szeretném, ha lenne, mert amúgy egy nagyon átgondolt, és profin összerakott telefonról van szó :C

(#5) Magnum_ válasza #16820480 (#4) üzenetére


Magnum_
nagyúr

átgondolt, és profin összerakott telefonról van szó

annak tünik eddig nekem :DDD

wifi kötelező

I humbly and respectfully decline™

(#6) #16820480 válasza Magnum_ (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem is alap a wifi, de a brandelt verzióból a köcsög verizon miatt kimarad, és úgy hallottam, hogy a vodásból is, egyelőre meg ezek (lesznek) kaphatóak :( de majdcsak megjön a RIM esze :D

csak az árától félek... (ahogy általában)

(#7) blueMerle


blueMerle
veterán

Egy órája ismerkedem vele, tetszik :)

(#8) Magnum_ válasza blueMerle (#7) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tényleg olyan nagyon drága? :B

I humbly and respectfully decline™

(#9) blueMerle válasza Magnum_ (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Fogalmam sincs, én csak egy fehér dobozt, a telefont és a töltöt kaptam. Se infót az árról és semmi bövebbet sem. Nem sajátom, tesztelésre van nálam :) Az más kérdés hogy már most elkezdtem mutyizni a helyi RIM-el, hogy hadd tarthassam meg persze némi ellenérték fejében :D Brutális. Nincs rá jobb szó.

(#10) #16820480 válasza blueMerle (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

ejnye, a mázlista ;)
esetleg nem akarsz írni róla egy kis bejegyzést a logoutba? képekkel, meg minden :)
most néztem másodszor is vissza a hírben szereplő kézikönyvet, és egyre jobban kezd tetszeni. sebességre milyen?

(#11) blueMerle válasza #16820480 (#10) üzenetére


blueMerle
veterán

Tesztet elöször erröl csak azon a portálon publikálhatok, akiknek bedolgozom, ahonnan kapom a telefonokat. Tehát elöször ott, aztán azonnal lefordítom ide is.
Mennyire gyors? Ez ugye nem a végleges soft, ha már sok minden van nyitva picit szaggat a megjelenítés, de nem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#12) pilóta válasza blueMerle (#11) üzenetére


pilóta
nagyúr

És wifi van benne akkor?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13) #16820480 válasza blueMerle (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

az tökéletes persze :) bár attól függ milyen nyelvet jelent az a külföldi, mert az angol megy, de szlovákul nem nagyon tudok...

és tényleg, a wifi! meg ez akkor független verzió, vagy vodás? mondjuk sebességet egy (legalább fp1-es) s60-as cucchoz hasonlítva? :)

meg pár hülye kérdés, de milyen böngésző van benne? BB-re milyen voip megoldások vannak (iskoot-ról tudok, de az csak skype). milyen médiaformátumokat képes kezelni? ftp kliens van rá?

(#14) blueMerle válasza pilóta (#12) üzenetére


blueMerle
veterán

Ebben nincs, de ez nem a végleges verzió. Developer edition. Ami fura hogy a Hotspot browser lehetoség ott van a bongészoben, ami a wifit jelentené, de ha kiválasztom egyszeruen nem megy a net. Azaz lehetséges hogy lesz wifis változata is. A szoftverben a lehetoség adott.

sheratan: a sebessége ha nincs sok minden nyitva, akkor nagyon jó, gyorsabb mint egy S60-as telo, mint mondjuk az E51. De a tobbi kérdésedre még nem tudok válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#15) DarkChild


DarkChild
senior tag

Valahol olyasmit olvastam, hogy hardveresen megvannak benne a feltételei a WiFi-nek, csak a brandelt - Voda/Verizon - verziókban szoftveresen letiltották ezt a funkciót...
Hát kíváncsi leszek - remélem magentáék felveszik a kínálatukba (ahogy a Boldot is), mert nagyon befizetnék egyre :U

(#16) iknight válasza blueMerle (#14) üzenetére


iknight
senior tag

Ez a curvenél is úgyvolt, hogy a gyári BB browser nem akart menni wifivel, aztán valamit nyomogattam és utána életre kelt... :D Ha tudsz ilyet esetleg jó áron mindeképp értesits köszi :)

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#17) lambeeboy


lambeeboy
csendes tag

a blackberry.com és verizon.com szerint sincs benne wifi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.