Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Valamiért úgy emlékeztem, hogy a sima Passport is Androidos volt már, nem tudom miért.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha TCL nem gyártja le, majd megteszi más... A piac nyitott, és ideje másnak is készítenie hasonló telefont.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) erer1000


erer1000
őstag

Kickstart projektként tervezett

ez, meg a nagyon alacsony nyitó ár ami miatt kételkedek hogy valóban eljut esetleg a termékig

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#4) BabMester


BabMester
senior tag

Nemtudom miért kell, most épp egy Blackberry Q10-et használok egy hete, miközben várok az új telefonomra, megkockáztatom, hogy gyorsabb, fluidabb mint az S8-am volt pedig 2013-as a telefon. A "halott" rendszernek is csak annyi hátrányát érzem, hogy a Facebook-Messenger párosnak nem a legfrissebb verziója fut, így nincsenek storyaim meg videóhívásom, de ezeket valahogy túl tudom élni..:)

(#5) szsolt76 válasza mg1992mg (#1) üzenetére


szsolt76
csendes tag

Rosszul emlékszel. A Priv volt az első Androidos Blackberry.

(#6) janeszgol válasza BabMester (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Mert tömik ezeket a krva rendszereket, mint a libát, holott igazából sokkal több mindenre ma sem használjuk a telefont. Sőt, igazából ma többre sem tervezik a telefonhasználatot, max más minőségben. De az meg nem ér ennyit.

(#7) erer1000 válasza BabMester (#4) üzenetére


erer1000
őstag

idén télen egy Z30at nosztalgia miatt kis időre beszereztem, de sajnos a szép emlékeimet csak elhalványította :(
böngésző már döcögős volt azért, alkalmazások kínálata továbbra is vérszegény.
androidos spotify-t feltettem, de olykor az se volt túl fluid, de sokszor megesett hogy háttérbe leraktam, utána ha behoztam volna ismét, csak fekete kép, nem is jön be rendesen az alkalmazás.

a ~7 éves HW , és a 4.3as android runtime megérződik rendesen :/ ez a kettő fáj nekem igazán csak

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

1: ez nem BlackBerry
2: nem Passport.
3: hamarabb ki fog jönni mint a "!BlackBerry Key3"
Legyen sikeres! Sokaknak igen elegük van már a kopipészt uncsi egyen telefonokból.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) Sani0423


Sani0423
csendes tag

Valahogy sose jöttek be nekem a BlackBerry telók :D Ezek alól ez sem kivétel

(#10) Crafter32


Crafter32
őstag

Szép. A BB mindig elcseszi. Ezt is, mert nem ők adták még ki.

(#11) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A jogi osztálynak lesz ehhez egy két szava?

Amilyen töketlenek, kétlem. :DDD a marketingesekkel együtt impotensek is.

Ez az Unihertz meg igencsak szembe megy a trendekkel ezekkel a kiadott mobiljaikkal, egyik eladásra gyártott mobilja sem megszokott.

Miért ne lehetne ez is sikeres? Az én tippem az, hogy hamarabb lesz ez az XXL mobilnál, mint a Key3. :D hiába nem BlackBerry, sokan kedvelnék ezeket, nem csoda, hogy lecsaptak a más által mellőzött megoldásokra. Ez nem az Unihertz ötletessége, hanem a kanadiak tökölése eredmémye.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Unihertz Titanról, csak annyit, hogy trveznek Qi töltést, ... van egy kis elírás.

Mellesleg én mindig is szemeztem a BB telefonokkal, de sosem jutottam el addig, hogy vegyek is egyet.. Még a PP volt az, amit szerettem volna megvenni, de aztán arról is lemondtam a kijelző méret vagy arány miatt.
Most meg már nem is nagyon érdekelnek, hogy őszinte legyek. Pedig azért tudnak mondhatni szép, vagy nem tucat telefonokat csinálni, más mint a többieké.. Ez miatt is hajlottam a dolog felé.

(#13) AliceWake válasza fRooStzzZ (#12) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Javítottam, köszi :R

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#14) prolad


prolad
őstag

Bárcsak. A Passport volt A telefon, azt a formát a mai napog nem tudja senki se hozni számomra. Alacsony volt, de széles, a 3 soros billenytűzet és az 1:1 képarány nagyon tetszett. Ugyanazt kiadnák kicsit nagyobb kijelzővel/vékonyabb kávákkal, friss hardverrel (pl. egy 730), ujjlenyomatolvasóval, venném is. Persze tudom, hogy nem lesz. A Key széria pont a passport erősségwit nem tudja hozni.

(#15) TunerJoe


TunerJoe
senior tag

Ez a telefon aztán baromira nem hasonlít a Passportra azon kívül, hogy négyzet kijelzője és fizikai billentyűzete van. Ettől függetlenül drukkolok a Unihertznek, kellenek a piacra egyedi (réteg)készülékek.

instagram.com/albert__gyorgy

(#16) Mercel


Mercel
senior tag

Egy fillért nem adnék egy ilyen utánérzésért.
Amúgy baromira hiányzik a BlackBerry és az OS10 , de még az androidos BlackBerry Priv-em is.
Nagyon nagyon sajnáltam elengedni a natív BlackBerry rendszert, de még a halovány androidos verziót is.
Viszont mikor a Privem elveszett rájöttem nincs mit vennem helyette. A Priv már három éves modell , a Key számomra nem alternatíva a Motion-t meg épp nem lehetett használtan megkapni és amúgy is elég vérszegény. 4 év után úgy tűnik kénytelen vagyok végleg elengedni a BlackBerry vonalat. A legjobban a zseniális képernyőbillentyűzet hiányzik. Annál egyszerűen nem csináltak jobbat az iparágban sem előtte sem azóta. Sajnos.

Marcel

(#17) Polarstar válasza Mercel (#16) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Tegnap este baromkodtam a Bold-dal éjszakai szolgálatban. Az a kis vacak milyen kezesbárány már! Imádom a mai napig, és szépen megy a most is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18) Balint729


Balint729
csendes tag

Ha ez a cucc kijön, ráadásul értelmes áron, biztos beszerzek egyet :) Engem kicsit inkább a P9983 formatervére emlékeztet, de nagyon tetszik.

Sokan rettenetes embernek tartanak engem. Pedig gyermeki szívem van. Az íróasztalomon egy befőttesüvegben...

(#19) Polarstar válasza Balint729 (#18) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez egy Vertu Constellaton Quest-forma inkább.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) Ijk


Ijk
nagyúr

De szerettem a Passport SE-met, rettentően hiányzik, imádtam a képernyőjét, fizikai gombokat. De egyszerűen kizúgott a rendszer az appok alól, pedig remek kis szoftvere volt. Nem is lett volna igényem több száz appra, de amikor már az a 3-4 hiányzik, mint a mobilbank vagy mobil parkolás, vagy a még működő android 4-es appok lezabálták az akkut akkor szinte értelmét veszti a készülék. A szög a koporsóba hogy a BB még a gyári appok frissítésével is leállt, böngésző már bizonyos oldalakat nem nyitott meg. Ha megmaradt volna a felszínen a BB OS akkor mai napig nem váltok, de ott a "ha". Kár a rendszerért, de ahogy elhagyta a régi felhasználóit a BB nem fogok több terméket venni tőlük. Az iphone SE-m már elavultabbnak számít mint a PP amikor eladtam, mégis röhögve fut rajta minden, a legfrissebb iOS-el.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.