Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Jó ez a teló....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) sasa134


sasa134
addikt

"kicsit" részletesebben erről az Assistantról.. [link]

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A Passport formavilágát még nem sikerült megemésztenem, de legalább egyedi. :))

<< Heimdal >>

(#4) sasa134 válasza Retekegér (#3) üzenetére


sasa134
addikt

a telefonok Shar pei-je :DDD

Avanti Roma

(#5) eventus válasza sasa134 (#4) üzenetére


eventus
veterán

Na azért nem ennyire :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#6) Csapoati válasza eventus (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem attol is bizarrabb. Nehezen tudom elkepzelni, hogy taroljon ez a forma, de ne legyen igazam. Az asszisztens meg mar lassan kotelezo kellek, de a BB nem siette el a kifejleszteset. Vajon kell ez uzleti korokben?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) sasa134 válasza Csapoati (#6) üzenetére


sasa134
addikt

BB10-ben már van, más kérdés, hogy magyarul pl. nem tud.
De ez a mostani elég pöpec lesz, ha elolvasod a fent linkelt Inside BB cikket - ami valós Passport + 10.3 tapasztalat alapján íródott.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#8) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Aranyos, hogy mennyire próbálkoznak.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9) sasa134 válasza Oppenheimer (#8) üzenetére


sasa134
addikt

megmondtad a frankót

Avanti Roma

(#10) Crafter32 válasza sasa134 (#9) üzenetére


Crafter32
őstag

:)

(#11) macskea válasza sasa134 (#9) üzenetére


macskea
őstag

Hagyd, ha nem épp az aktuális telefonjáról és az azon futó rendszerről van szó, nem jut tovább a kretén beszólásokon...

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#12) macskea válasza sasa134 (#7) üzenetére


macskea
őstag

Én kocsiban szoktam vele próbálkozni, hát van még benne potenciál. A magyar nevektől általában csak kíváncsibb lesz, nem hatékonyabb. Hátha a 10.3 ezen a téren is eredményez némi javulást. :)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#13) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez gyenge próbálkozás :D

(#14) Schmidi


Schmidi
tag

Szerintem nem meglepő, hogy ők is fejlesztenek egy ilyet. Az összes konkurensnek van hangalapú asszisztense. A baj csak az, hogy kis hazánkban ez sem lesz elérhető.

(#15) #31733248 válasza Csapoati (#6) üzenetére


#31733248
törölt tag

Nem feltétlenül saját fejlesztések ezek, az Apple is a Nuance Communications megoldását használja Siri néven.

(#16) Oppenheimer válasza #31733248 (#15) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Az apple a nuancetol csak egy sdk-t vett, tehat teljes mertekben a sajat fejlesztesuk

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17) macskea válasza Oppenheimer (#16) üzenetére


macskea
őstag

:DDD Ezt a Hahota magazinban olvastad? 2013-ig ugyan ment a titkolózás, de akkor beismerték/nyilvánosságra hozták, hogy az egész beszédfelismerő engine a Nuance-től van. Ezek szerint pont két év sunyítás kell ahhoz, hogy az igazság utána már ne érdekelje az embereket. :) Kimondom hangosan: NEM Apple fejlesztés, csak szokás szerint nagyon jó érzékkel karolták fel az ötletet és integrálták a saját termékükbe.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#18) eventus válasza macskea (#17) üzenetére


eventus
veterán

iStyle :) saját feljelszteskent hiresztelni valamit, ami már régóta létezik. Hdmi, nfc Apple módra mikor jön? Esetleg kézbesítés jelentés stb..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#19) Ihsahn válasza eventus (#18) üzenetére


Ihsahn
tag

Ugyan már, ezekre egy iOS felhasználónak semmi szüksége (az Apple szerint)... ;]
De persze lehet, hogy az iOS 15.1-ben lesz majd... :DDD

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#20) Luck Dragon

Szívesen kipróbálnám mint a készüléket és az asszisztenst is egyaránt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) halkow


halkow
őstag

Még mindig kevés az a 3-4 db teló az évre szerintem

Alcatel onetouch idol2s the king

(#22) Oppenheimer válasza macskea (#17) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A nuance meg mindig csak az SDK-t (software developtment kit) szállítja az applenek. Az apple ezt hasznalva fejlesztette a sirit.

Vagy ha a te logikad szerint mukodne a dolog, akkor azt a programot amit most fejlesztek, igazabol nem is en fejlesztem, hanem a microsoft, mert visual studioban irom. Fuck logic.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23) macskea válasza Oppenheimer (#22) üzenetére


macskea
őstag

Nem a logikám a hibás, hanem a hasonlatod. De az piszkosul. Az ok prózai, a Nuance jóval többet adott mint egy SDK-t az Apple-nek, bármennyire is fáj ez. Az SDK kb a többi szolgáltatásba való integrációra vonatkozott, kb mint a Nina esetében. (csak ott az első perctől ez is lett kommunikálva) Az igazán nagy know-how nem abban van, hogy a felismert szöveget beilleszti mint jegyzet, vagy hasonlók, hanem hogy a user búgó hangjából összefüggésükben értelmezhető karaktereket meg szavakat varázsol. Azaz "megért". Onnan már nyári gyakorlatosoknak lepasszolható meló. :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#24) Oppenheimer válasza macskea (#23) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Neked miert baj, hogyha egy szoftverfejlesztessel is foglalkozo ceg, olyan szoftvert vasarol egy masiktol, amivel jelentosen felgyorsitja a munkajat? Igy is hatalmas munkaerohiany van az iparban, es mindenki torekszik a fejleszteshez szükséges munkat csokkenteni. Ez az egyik dolog.

A masik: Ahogy te is irod, a nuancetol vett sdk-val csak a hangfelismeres problemajat oldottak meg. De a szoveget ertelmezni is kell, es ezt nem irta meg az Apple helyett senki. Vagy ha ez olyan egyszeru szerinted, akkor miert nem adta ki a feladatot a BB 3 junior fejlesztonek beugro munkanak a siri megjelenese utan egybol? Nem par elore betanitott mintat ismer fel, hanem AI-val es sok szamitasi kapacitassal ertelmezi a szoveget.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25) Xing55


Xing55
csendes tag

Mondjuk én annak is örülnék ha legalább BB hírnél nem jönne elő az apple semmilyen kontextusban se. Kíváncsi leszek milyen lesz használni. Bár nem lenne rossz ha megoldanák végre, hogy a magyar toldalékolási rendszerrel is elbánjon a prediktív szövegbeviteli része.

(#26) Oppenheimer válasza Xing55 (#25) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Bocs, hogyha valaki téves infót ír le, akkor ki merem javítani, és esetleg közben vitázok egyet valakivel az adott témában.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#27) macskea válasza Oppenheimer (#24) üzenetére


macskea
őstag

Nekem nem fáj, hogy egyes (az összes) cégek liszenszelnek vagy megvesznek már létező megoldásokat. Valójában épp erről beszélek. Az a baj, hogy nem azt olvasod amit írtam, hanem azt, ami neked ad igazat. Igaza van Xing55-nek, ennek nem itt van a helye, pláne nem így, hogy elbeszélünk egymás mellett.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#28) GeryFlash válasza Oppenheimer (#26) üzenetére


GeryFlash
veterán

Az apple amúgy úgy jött elő, hogy te betrollkodtál ide egy ,, erőlkedjetek g*cyk" szintű kommentet, erre kikezdték az agyad, hogy az Apple csak megvette az egészet...

Ez csak azért cuki, mert te magadnak megengeded hogy trollkidj, de ha a zepölt bántják akkor kiakadsz. Nevetséges.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#29) Oppenheimer válasza GeryFlash (#28) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Lebuktam, Apple bérenc vagyok, a telefonjaim listáján is látszik. Nem zavarok többé. :R

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.