Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <NewL>


<NewL>
addikt

én nem is bánom ,hogy nem erőlteti tovább a tb-t a bb

There's an app for that

(#2) plus44


plus44
veterán

Neem bejött a trackball, kíváncsi vagyok ez mennyire lesz használható.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) DeltaPower


DeltaPower
őstag

jó az a trackball pedig...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#4) plus44 válasza DeltaPower (#3) üzenetére


plus44
veterán

Ezek szerint mégsem:D

Nem am. tényleg használható, de nem tudom ez milyen, sosem használtam, de nem elképzelhetetlen, hogy jobb, pl.netezésnél.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) Enjoy


Enjoy
addikt

Nekem tetszett a TB is, de ez az optikai TP sem rossz, legalábbis Omniámban is nagyon szeretem.
Nagyon tetszenek ezek a BB-k, csak nem tudnám kihasználni.

► més que un club ◄

(#6) plus44 válasza Enjoy (#5) üzenetére


plus44
veterán

Mert? Telefonálni telefonálsz, netezni netezel és azt hiszem ezzel ki is fújt. Sms alap, plussz ott van hozzá a QWERTY, e-mail meg a többi is mind mind alap, a BB saját levelező szolgáltatását, pedig nem kell megvenni (azt én sem tudnám használni).

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) amanoba


amanoba
őstag

ezek az ujabb BB-k mind 12 egy tucat kinézetre, vmivel feldobhatnák igazán..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) #16820480 válasza plus44 (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, csak mondjuk sokkal kevesebb pénzért kap egy Samsung i780-at, vagy Nokia E71-et, amikben nincs is olyan megkötés, hogy BIS/BES nélkül bizonyos dolgok nem mennek (netre fel), illetve van rájuk voip.
(meg esetleg nem kell szürkeimport készülékekre hagyatkozni, hanem teljesen leglálisan magyar garanciával megkapja).
oké, cserébe a BB kijelzője sokkal szebb, nagyobb felbontású, a szoftver magasan veri mind a symbiant, mind a wimo-t, nagyon profi. kérdés kinek mi kell.

ez most nem anti-reklám akar lenni, csak a száraz tények.

(#9) plus44 válasza #16820480 (#8) üzenetére


plus44
veterán

Ez rendben van, de az, hogy nem tudnánk kihasználni az nem teljesen igaz, mert ki tudjuk, nem nyújt annyival többet a BB, mint más teló. Ugyanaz, csak elsősorban az üzletembereket célozza, de ezta részét nem kell igénybe venni, onnantól kezdve meg "sima" teló. Igen, más kérdés, hogy ennyi pénzért van olcsóbb és használhatóbb, de kihasználni a BB-t is ki lehet, ha nem is teljesen, de 85%-ban igen. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) #16820480 válasza plus44 (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

ettől függetlenül vannak olyan emberek, akik nem tudják kihasználni. bár ők ritkán írogatnak az okostelefonos fórumba :)

(#11) joey04


joey04
titán

Ha BB vásárlását tervezném, nem örülnék a váltásnak. Én Omnián sem szerettem ezt. amikor BB-n próbáltam nagyon kényelmes volt a tb

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) plus44 válasza #16820480 (#10) üzenetére


plus44
veterán

Lehet igazad lehet, én sem vagyok ebben annyira otthon, te azért inkább. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) nobika1


nobika1
tag

Külsőre emlékeztet a Nokia E71-re. Nem rossz "kis" telcsi.:)

06-70-419-1638

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.