Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .mf


.mf
veterán

Szép :) Specifikációi is elég jók, azonban a 3G fájó hiánya a gépnek.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2) kzoltann válasza .mf (#1) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Amerikaban nem olyan fájdalmas, nagyon könnyen lehet talalni wifit. Nekunk meg majd itt lesz a Bold.

(#3) btz


btz
addikt

Győzike: Javelin, a jó ku####a anyádat, nem meg mondtam hogy javeljál innen de nagyon gyorsjan. :D

ⓑⓣⓩ

(#4) Marco_83


Marco_83
csendes tag

sikerült beszereznem egy 9000est, majdnem ugyanez, csak kicsit nagyobb. Nagyon szívok vele :S
2 nap volt mire függetleniteni birtam :(
a szinkronizáláshoz meg 2 programnak is fent kell lennie különben a totál commanderben se tudok rálépni a mem karira és futnia is kell :D
Nem küldi a hivoszámom, ugy kerültem meg h a telefonykönyvbe beirtam minden szám elé a *31#-t :D
Sehogy nem birom belöni rajt a gps-t :( vki nem tugja mi kell rá? leszedtem az IGO-t amire azt irja h a memkari gyökerébe kell másolni, hát nem is látom a telo gyökerét, nincs fájlkezelö :(
ha vkinek van ilyen teloja konzultálhatna velem kicsit

(#5) #16820480 válasza Marco_83 (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem a Javelinben úgy van, hogy ha rádugom a gépre, akkor megjelenik a telón egy üzenet, hogy engedélyezem-e a mass storage módot. ha igent nyomok, akkor a memóriakártyát simán úgy látom, ahogy egy pendrive-ot.
milyen szinkronizáláshoz kell két programnak fent lennie? felteszed a blackberry desktop managert, és azon keresztül elég könnyű szinkronizálni, szoftvert frissíteni, meg alkalmazásokat rátölteni a telefonra.
a telefonra lehet fájlkezelőt tenni (revo asszem, vagy mi a neve egy ingyenesnek).
a gps-ben nem tudok segíteni, sosem használtam.

(#6) Marco_83


Marco_83
csendes tag

Köszi! Na én arra mindig nemet nyomtam :D Media Sync-et tettem fel és ugy látom a beépitett memet meg az sd karit is totalcommanderben, ha fut a prog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.