Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Sajnálom :(
Ők nem ezt érdemlik...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) HaJózsi válasza jacis (#1) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Hát nem. Soha senkit nem pereltek hülyeségekért, a telóik minőségiek és jó a BB10 is.
:/

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#3) Cece04


Cece04
tag

Szomorú, hogy egyre kevesebb vállalat marad a régiek közül.. :(

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#4) AMD Power


AMD Power
titán

Végjáték...:(

(#5) hétalvó


hétalvó
addikt

azert ha a z10-et 100 körül indítják lehet jobban fogyott volna, csak szerintem ok is a múltban élnek mint a htc. mind a 2 cég értelmesebb arazassal nem tartana itt.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#6) dreamdancer válasza jacis (#1) üzenetére


dreamdancer
őstag

De, pont ezt érdemlik (mint cég, nem a kirúgott alkalmazottak).

Éveken át bambán szemlélték, ahogy az érintőkijelzős okostelefonok, az iOS és az Android letarolnak mindent, miközben ők ugyanúgy nyomatták kifelő a gombos, kis kijelzős mobilokat, mintha még mindig 2006-ot írnánk, miközben látták, hogy nem veszik azokat. Kihoztak egy túlárazott, félresikerült tabletet, majd a bukástól úgy megijedtek, hogy otthagyták ezt a felfutó piacot. Még a Nokiánál is lassabban reagáltak a BB10-zel.

Az a cég, amelyik ennyire rugalmatlan, nem tud reagálni az új techonológiákra és piaci igényekre, az megérdemli, hogy eltűnjön a süllyesztőben.

Nem a lényeg a fontos.

(#7) moleculez válasza dreamdancer (#6) üzenetére


moleculez
veterán

Igazad van. Pár év mulva ezt visszaolvasni... Sok vizet mar most sem zavarnak...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) Воланд


Воланд
titán

az kimaradt, hogy a consumer piacot szepen elfelejtik...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Sajnos varhato volt, hogy igy vegzik. Nincs akkora gyarto es nincs az a penz, ami egy nagyon lassan reagalo ceget megmentene. Lasd: Nokia

(#10) HawerKing


HawerKing
őstag

Jovan az :DDD
Nem csak draga jo telefon kell a nepnek, hanem olcso es jo is :DD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#11) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Kár értük. :(((

(#12) #56573440


#56573440
törölt tag

megveszi őket valami kínai cégcsoport, aztán lesz itt annyi okos kis műanyag csoda, hogy csak kapkodjuk majd a fejünket. kár értük, bár nekem annyira soha nem jöttek be, biztos vagyok benne hogy szerethető és szokható a kezelés, a felület, de nekem nagyon idegen volt ahányszor végignyomkodtam. :(

(#13) sz3lim


sz3lim
tag

Remélem, hogy ez csak a konzumer szektorra jelent veszélyt és ezek után megpróbálják inkább a vállalati megoldásokat fejleszteni...

(#14) #13110016


#13110016
törölt tag

Kár értük, de azért nem is csodálkozok annyira. olyan áraik voltak, hogy komolyan vicc.

(#15) kispecek válasza dreamdancer (#6) üzenetére


kispecek
aktív tag

Ugyan ezt, és ugyan így írtam volna le, mint ahogy ezt tetted...

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#16) RM1


RM1
aktív tag

Azért ha belegondolunk amikor a csúcson volt, akkoriban az okostelefonos szegmens nem volt túl nagy. Ahogy jöttek a versenytársak, onnantól csökkent a részesedés.

(#17) csakegyjoci


csakegyjoci
tag

Látszik hogy kevés ember választja őket manapság.

(#18) desolator


desolator
senior tag

Pedig a Z10 azért tényleg szépre sikerült nékik.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#19) gebro


gebro
aktív tag

Amikor a Z10-ről jöttek az első infók, azt hittem hogy végre a BB-nél is elindul valami. Sajnálom őket. Ha másképpen képezték volna az áraikat szerintem most nem itt tartanának. Hiába, az android többéves előnyre tett szert, amit nehéz lesz behozni. Bár az MS a WP-el már elkezdte a felzárkózást. de nekünk lenne jó ha minél szélesebb lenne a kínálat.

(#20) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mennyiért jött ki a Z10? 160???

Most meg 80ért is sokalják...

Én is várok, míg megy egy kicsit lefelé az ára. Z30 péklapát. Nem kell!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) halkow


halkow
őstag

Vastagon fogott a ceruza erre hamarabb is rájöhetek volna. Az android és az ios és a windows phone mellet nehéz érvényesülni a bb-nek kár értük de hát ez van

Alcatel onetouch idol2s the king

(#22) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Szimpatikus, hogy bevezették a szinte csak gesztusokkal vezérelt GUI koncepcióját, remelem az Apple átemel majd minel tobb ötletet szep lassan, hogy jövőre mikor upgradelek a nagykijelzos iphonera, akkor annak kényelmes es intuitív legyen az egykezes használata is. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23) Воланд


Воланд
titán

Fairfax Financial consortium agrees to purchase BlackBerry for $4.7 billion

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Pörögnek az események!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25) #13260800


#13260800
törölt tag

Megbízható jó telefonokat gyártottak, de ezzel a Samsung, Apple mániával nincs mit csinálni. Meg kell várni még lecseng. Kár , hogy addig a BB nem húzza.

(#26) oceanrush


oceanrush
senior tag

Azt nem ertem hogy a sok 'jajszegenyBBdekarerte' emberke miert nem BB telefont hasznal? ;]

(#27) #13260800 válasza oceanrush (#26) üzenetére


#13260800
törölt tag

nekem most is van egy 8520 és egy 9800 bold. Mellé lőttél.

(#28) Tigerclaw válasza jacis (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Lehet mondani, hogy nem ezt érdemelték...de én épp az ellenkezőjét gondolom. Egy ekkora cég ilyen háttérrel és tapasztalattal, hogy tehette azt meg, hogy hosszú évekig fejlesztett 1db telefont 1db OS-el, ráadásul azt is túl későn? Ezek egyszerűen barmok voltak és lusták, eltelve a saját magukkal. Bementek naponta dolgozni, hogy egymás válát veregesség, hogy "milyen faszák is vagyunk!", közben a konkurencia meg dolgozott. Ehhez képest még a Nokia is tízszer komolyabban vette az üzletet. Mikor kihozták a tabletjüket és pofára estek 1 év alatt sem sikerült helyrepofozniuk a szoftverét, pedig még gondolkozniuk se kellett a todo listán, hiszen csak össze kellett volna írniuk azt, hogy mit kritizálnak az emberek a készülékben.

Remélhetőleg az új tulaj kirúgja a teljes felső és középvezetői bandát, hiszen ők okozták ezt az egészet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#29) Воланд válasza Tigerclaw (#28) üzenetére


Воланд
titán

van egy sanda gyanum, hogy az uj tulajok tenykedese utan nem marad meg semmi a bb-bol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) oceanrush válasza #13260800 (#27) üzenetére


oceanrush
senior tag

Nem hinnem hogy egy 2009-es es egy 2010-es telefonnal nagyban hozzajarultal a mostani eladasokhoz.

(#31) AMD Power


AMD Power
titán

(#32) Xaels válasza AMD Power (#31) üzenetére


Xaels
félisten

A BB nem kanadai cég?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) kisgergelyb válasza #13260800 (#27) üzenetére


kisgergelyb
csendes tag

9800 az Torch, de értjük a lényeget. Szerethető készülékek, de sajnos a nagy többség nem látja az előnyét (vagy egyszerűen nem tudja kihasználni az előnyét) egy fizikai gombsornak.

Pedig számomra is többet ér, mint a 4 mag és az atomerőmű többi kelléke.. Marad még alternatíva szerintetek a BB után ha valaki fizikai qwerty-t szeretne? szerintem értelmes, használható nem..

(#34) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Teljesen paff vagyok!

Most a régi privát juzerekkel mi a bánat lesz??

És az új oprendszer - a fasszentos BB10et meddig támogatják?

Vannak még kérdések gondolom másnál is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#35) Воланд válasza Xaels (#32) üzenetére


Воланд
titán

origo :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36) fi:zi'k válasza Xaels (#32) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az origo-tól mit vársz? ;]

(#33) kisgergelyb
Talán még a Motorola Droidok maradnak, de az is egy hanyagolt ág.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37) WinstonWolf válasza jacis (#1) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Ó dehogynem.

Alapvetően egy jó üzleti koncepció volt a BB-jé. Volt. Jó pár éve. A többi operációs rendszer fejlődése, a telefonok fejlődése, a BB meg késve reagált. A piac meg megbosszúlta. Ennyi.

Arról nem is beszélve, hogy a "világ legjobb billentyűzetét" ami elvben a Q10 meg a 9900 billentyűzete tönkreveri még egy Nokia E72 is.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#38) bok92 válasza AMD Power (#31) üzenetére


bok92
addikt

A címoldalon:
"Eladták a BlackBerryt
A kanadai Fairfax Financial 4,7 milliárd dollárt fizetett érte."

Majd a hírben:
"A kanadai Fairfax Financial 4,7 milliárd dollárt fizetne érte, de november elejéig más vevő is befuthat."

Időérzék az 0??? :F :W Mennyire elegem van már ebből a "látványbulvárújságírásból"... :U

Amúgy meg kár érte, hogy idáig romlottak a dolgok. :(

(#39) Ati1979 válasza jacis (#1) üzenetére


Ati1979
veterán

+1 :(

(#40) Xaels válasza fi:zi'k (#36) üzenetére


Xaels
félisten

Igazatok van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) Napfénysüti

Az új készülékeik nagyon jók de rettentő drágák így nem lep meg hogy nincs rájuk akkora kereslet. Kár lesz azért ha a BB megszűnik. :(

oceanrush: talán mert durván túlárazottak? :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#42) Gomba válasza WinstonWolf (#37) üzenetére


Gomba
senior tag

Miben veri tönkre? Általánosítás helyett ténymegállapítást.

Ép hardverben ép szoftver

(#43) #31733248 válasza WinstonWolf (#37) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ne vicceljünk már... Az E72 még a 8520-szal sincs pariban: túl keskeny, ezért kicsik a betűk, ezért kényelmetlen a kezelése.

(#44) Воланд válasza Napfénysüti (#41) üzenetére


Воланд
titán

megneztem uk-ben egy-ket szolgaltatot, az osszes bb ingyen elhozhato nevetseges havidijert. akkor mi is van tularazva? jah, hogy nalunk draga? mert mi aztan rettento nagy piac vagyunk.... :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45) Napfénysüti válasza Воланд (#44) üzenetére

Ebben igazad van bár gondolom függetlenül azért ott sem fillérekbe kerül. Akkor viszont miért megy ennyire rosszul nekik? Gyenge marketing? Mert maguk a termékek nem rosszak.

Illetve ha már mondtad a havidíjas árakat: kint a konkurencia is gyanítom hogy nagyon hasonló konstrukcióban vihető (Iphone, csúcs Androidok).

oceanrush kérdése meg arra vonatkozott hogy az itt fórumozóknak miért nincs BB-je amire viszont érvényes abszolút hogy drága nálunk. Én például szívesen kipróbáltam volna egy Z10-et de nem annyiért amennyiért itthon megvehető. :U

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#46) Воланд válasza Napfénysüti (#45) üzenetére


Воланд
titán

tok mindegy, hogy mennyibe kerul fuggetlenul, alig szamit valamit az eladasokban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#47) AMD Power válasza bok92 (#38) üzenetére


AMD Power
titán

Érdekesen fogalmaznak. :U :W

(#48) Napfénysüti válasza Воланд (#46) üzenetére

Ahol vannak jó csomagok (kint) ott valóban.

Més que un club!

(#49) delibab


delibab
senior tag

Sajnos ez elkerülhetetlen volt... későn reagáltak és amikor meg rájöttek, hogy baj van késő volt!

Nem beszélve arról, hogy amikor megjelent a Z10 vettem egyet és a legkiábrándítóbb az volt, hogy az áruházukban olyan kevés MINŐSÉGI és használható program volt, hogy az szánalmas... azóta nem néztem, hogy mennyit változott, de nekem nagyon fura volt, főleg iOS után... a következő problémám a dologgal az volt amikor eldöntöttem, hogy eladom, kártyafüggetlenül mindenhol 180 e volt, én 150 e-ér vettem és mikor kérdeztem a telefonos boltokban, hogy mennyiért veszik meg vagy számítják be, a legtöbb helyen nem érdekelte őket (bár mondjuk mivel a kereskedelemben dolgozok én is, ezeket a boltokat/embereket nem is tartom kereskedőnek, inkább csak sima eladók...) vagy volt olyan hely ahol azt mondták, hogy 80 e... az meg kicsit fájt...

Összességében azért sajnálom mert pl: BB Bold 9900 a mai napig az egyik kedvencem, pont azért mert vannak gombok rajta... :DDD

[ Szerkesztve ]

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#50) Gomba válasza delibab (#49) üzenetére


Gomba
senior tag

Vettél volna akkor Q10-et :D

Ép hardverben ép szoftver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.