Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jadro


Jadro
veterán

Nem rossz ez, ha nem csupa vuvuzela alkalmazás van benne. A Samsung boltja is tarthatna már itt. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2) Phülöp


Phülöp
addikt

Itthonról elérhető legalább?
Szemezgetek a BB-vel, de ha az apps nem elérhető, akkor ágyúval verébre...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#3) jikopp


jikopp
csendes tag

Nah ez a jó kérdés, hogy nálunk mikor lesz elérhető az app world...???

(#4) Breaker válasza jikopp (#3) üzenetére


Breaker
tag

Nekem azt mondta a Tmobile még aprilisban, hogy kb Q3ban vezetik be, de legkesobb iden.

Megint fel kene hivni oket asszem

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#5) stevve


stevve
nagyúr

A BB régen a piacon van és eddig meg is voltak a népek központosított piac nélkül is. Ott volt a net. Ráadásul kevesebb a BB fejlesztő és az eddigi üzleti vonalhoz nem is nagyon kellett sok játék, multimédiás cucc - szóval az iPhone-hoz, Androidhoz hasonlítás totál felesleges. Ha ehhez még azt is figyelembe vesszük, hogy java alkalmazások is futhatnak BB telefonokon, akkor rögtön meg is ugrik az alkalmazások száma elég rendesen - csak épp azok nem az App World-ön vannak.

Itthonról nem elérhető, tervek vannak, de hogy mikor valósul meg... de addig is ott van a net. Tele van alkalmazással és gondolom, minden App world-ös alkalmazás is megtalálható kis keresgéléssel. Ha valaki csak emiatt nem vesz telefont, az balga. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Tea'lc


Tea'lc
csendes tag

Sziasztok!

Ha kikapcsoljátok a mobil hálózatot, és wifin keresztül kapcsolódtok az App Worldhöz, akkor simán tudtok tölteni.

Tea'lc

[ Szerkesztve ]

HP 6910p-T7500, 2gb ram, radeon x2300, 80gb HDD

(#7) SZ4B válasza Tea'lc (#6) üzenetére


SZ4B
tag

ez így is csak fél megoldásnak a fele, ameddig App World-öt használ, nem érhető el a készülék és akkor is csak a WiFi-s BB-n :(

szigNÓ

(#8) plus44


plus44
veterán

Lassan beindulnak, csak kellenek a minőségi app-ok is bele...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) Breaker válasza Tea'lc (#6) üzenetére


Breaker
tag

Valoban, ezt igy nem is probaltam. Koszi a tippet!!

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#10) ZP67 válasza Tea'lc (#6) üzenetére


ZP67
tag

Istenkirály! Köszi szépen!

Már azt terveztem, hogy valami külföldi SIM-et dugok a gépbe...bár attól féltem, hogy a PIN alapján már el lettem könyvelve jogosulatként...

Üdv,
ZP

(#11) eduba válasza Tea'lc (#6) üzenetére


eduba
aktív tag

És így már nem csak a free alkalmazásokat, hanem a fizetőseket is el lehet érni csak egy paypal kell hozzá!

(#12) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

király,remélem itthon is müködik majd.

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#13) Breaker


Breaker
tag

Kiprobaltam, frankon mukodik a vasarlas is, Paypalen keresztul. Nagyon kenyelmes, es vannak olcso progik :) 0.99$

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#14) jagyugyaerik


jagyugyaerik
tag

Sziasztok

Tegnap vettem meg az első BB-mett, nagyon tetszik. Viszont, amint mondtok ha kikapcsolom a telefon hálozatát, nekem akkor sem enged letölteni az appworldről, mert az írja, hogy kapcsoljam be a telo hálózatát. Tudnáto ksegíteni?

(#15) bAtt001 válasza jagyugyaerik (#14) üzenetére


bAtt001
addikt

szia
úgytudom kell hozzá bis előfizetés anélkül nem működik a trükk, próbáltam én is nélküle nulla sikerrel így marad a vadászat a neten :)

(#16) jagyugyaerik válasza bAtt001 (#15) üzenetére


jagyugyaerik
tag

Uhh hát köszi,

Ha megkérdezhetném, akkor ez a BIS mi pontosan azt tudom hogy bvalami instant message meg 10 e-mail psotafiók de nem nagyon tudom mi ez. Ha tudnátok segíteni ebben si?

(#17) bAtt001 válasza jagyugyaerik (#16) üzenetére


bAtt001
addikt

a bis internet service-t takar amiben legalábbis t-nél van 100 mega adatforgalom havi 2k-ért. a beállított e-mail címekre érkező üzeneteket azonnal továbbítja a telefonra mintha sms jönne. emellett vannak programok amelyek csak ezzel működnek pl hivatalos facebook vagy msn kliens. részletesebb írás pedig itt

(#18) jagyugyaerik válasza bAtt001 (#17) üzenetére


jagyugyaerik
tag

Köszi ezt is.
Képzeld most frissítette mfel OS6ra sé nagyo ntetszik, szerintem msot bekapcsoltatom a BIS-t

(#19) jagyugyaerik válasza bAtt001 (#17) üzenetére


jagyugyaerik
tag

Egyébként szerinted megéri használni ezt a szolgáltatst?

(#20) bAtt001 válasza jagyugyaerik (#19) üzenetére


bAtt001
addikt

hát biztos megéri, az igazság az hogy én nem rendeltem meg mivel még nem én fizetem a számlámat sem mást meg nem akarok ezzel terhelni, de amint lesz lehetőségem rá megrendelem ezért is vettem blackberry-t
az os6-el énis szemezek egy ideje csak olyan furcsának tűnik az új menü elrendezés, lehet egyszer kéne felraknom és megszoknám :)

(#21) jagyugyaerik válasza bAtt001 (#20) üzenetére


jagyugyaerik
tag

Mondjuk én nem sokáig használtam az 5öt ( 3 nap) de így 3 nap távlatáól azt mondom jó ez az OS 6, bár kiderül mert még csak 1-2 órája os 6

(#22) Breaker


Breaker
tag

Nekem ma delutantol megy az App World itthonrol!!! kiprobaltatok? Nem wifin, hanem rendesen gsm-en keresztul. T-mobile

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.