Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) norbi93


norbi93
senior tag

azért jó úton halad a rendszer, ha így folytatják, 1-2 év és teszek egy kitérőt BB felé is :C

(#2) mtcob válasza norbi93 (#1) üzenetére


mtcob
senior tag

Feltéve hogy lesz akkor még BB...:U :P

(#3) Phülöp


Phülöp
addikt

Meg hogy nincs semmi innovativ a BB rendszereben...

video

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4) assemble


assemble
addikt

Eleg durva utemben fejlodnek, a semmibol jottek es ugy latom h gyakorlatilag sok szempontbol boven lehagytak az iOS-t es WP-t is.

(#5) eventus


eventus
veterán

Alapjaiban új rendszert építettek, amit értelmesen, a használhatóság jegyében fejlesztenek. Androidnal a butter project a kedvencem + a 100 mag :D

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#6) norbi93 válasza mtcob (#2) üzenetére


norbi93
senior tag

szerintem ha így haladnak, és az eladások is lassan de biztosan javuló tendenciát mutatnak, akkor igen, lesz még BB :DD

(#7) jacis válasza norbi93 (#6) üzenetére


jacis
nagyúr

++1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) sasa134


sasa134
addikt

legyen így! én nagyon szeretem a Z10-em,nem kell más, csak ez,gyere 10.2... :D

Avanti Roma

(#9) cairojack


cairojack
aktív tag

Hajrá BB, szurkolok neked!
Z5 legyen 100k és 4 col alatt kicsivel, és már veszem is... :) Nyami.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#10) Gomba


Gomba
senior tag

Lesz geofencing és magasságmérő, plusz szín a cascadeshez, headless appok, smart card support, videón látható "in app reply", fogja hozni a vibert is, meg a már szintén korábban említett wifi directet. jó lesz ez!
Egyedül a billentyűzet jobb kihasználása (pl speed dial) az amit egyelőre hiányolok a 10.2-bol.
Ha azt nézzük, hogy a nulláról lett építve a rendszer és "éles" használatának első évében mindezeket fogja tudni, akkor bizakodó vagyok. Legyenek a részvényesek is azok :D

Ép hardverben ép szoftver

(#11) zs4k0s3mb3r


zs4k0s3mb3r
csendes tag

Ez a in-app-reply a gnome shellben is tetszett.

(#12) fendre


fendre
tag

A rendszer nagyon tetszik, a telefon nagyon tetszik, és áldoznék is ennyit rá. Egyetlen problémám van vele: rendkívül kevés program van rá. Jelenleg BB9900-am van és már azt sem lehet egy lapon említeni a leggagyibb androidos telefonnal sem, mert azokra min. 100k+ program van, amiből simán találok olyat, amit épp keresek, míg Blackberryre tulajdonképpen nem is fejlesztenek szinte semmit. Játékból amit esetleg megcsinálnak rá az a használhatatlanság határát súrolja. Ezen kívül nekem nagyon fontos lenne, hogy legyen rendes flashcard app is rá, amiből jelenleg egy sincs Q10-re (megnéztem appworld-ön).
Ezek után sajnos nem csodálkozom, hogy nem nagyon kapkodnak a Blackberryk után, ugyanaz a szindróma mint a WP-knél. Túlárazottak és az alap rendszer tudásán kívül nem is igen érdemes többet várni, mert nagyon kevés hasznos program van rá. Sajnos amíg ez nem kerül fókuszba addig ez a két rendszer a lejtőn robog lefele - szerintem.

(#13) Gomba válasza fendre (#12) üzenetére


Gomba
senior tag

Android port? :)

Ép hardverben ép szoftver

(#14) fendre válasza Gomba (#13) üzenetére


fendre
tag

1:1 kijelzőre?

(#15) sasa134 válasza fendre (#12) üzenetére


sasa134
addikt

a 100k appbol mennyit használsz? 20-at? 50-et? mi nincs meg bb10-re? Pontosabban: mire nem találsz alternatívát? 3 hónapja van z10 és semmi sem hiányzik ( persze lehet neked vmi specko kell)

Avanti Roma

(#16) eventus válasza sasa134 (#15) üzenetére


eventus
veterán

kijelző betörős app is van már :DDD

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17) vtechun válasza fendre (#12) üzenetére


vtechun
veterán

Nem tudom mit értessz flashcard alatt, de anki van bb10-re.

(#18) sasa134 válasza eventus (#16) üzenetére


sasa134
addikt

igen az nagy érv egy android mellett :D muhaha

Avanti Roma

(#19) Dani_kp válasza fendre (#12) üzenetére


Dani_kp
őstag

Imádom mikor vagdalóznak a droidos és iOS-es app számokkal, hogy 100k+. Volt kezembe nem egy iPhone és nem egy andoridos telefon, megnéztem mind a kettőnek a market-jét, illetve az előre telepített programjait, nos abból a 100+ ezer "app"-ból kb. 95%-át lehetne is kukázni szvsz.

Nem azt mondom, hogy BB-re csak jók vannak, mert ott is vannak kegyetlenül felesleges programok, de ami most van és elérhető szerintem untig elég...

https://ingatlan.com/33821564

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.