Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ahogy elnézem, a kamera ugyanaz, mint az F3-ban, így igazából kérdés a Black Shark 4 létjogosultsága, főleg a Redmi K40 Gaming mellett.

Szerintem ez a Black Shark széria picit befulladt a sok jó hardveres képességű telefon miatt.

Ettől függetlenül jó, de én az F3-at vettem.

A Snapdragon 870 reméljük jó pár készülékben helyet kap, nagyon jól sikerült, én optimálisabbnak tartom a 888-nál. Főleg árban.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Silenzio


Silenzio
addikt

Szinte biztos, hogy ebben ugyanaz a Sony IMX586 van, mint a Xiaomi Mi9-ben anno - ami világelső lett kamerában számos fórumon, pl. a DXOMarkon. Vagy ennyire beerősített a konkurencia, vagy a szoftveren múlik, hogy a teljesítménye csak a "futottak még" kategóriára elég.

A Oneplus 8 Pro minden esetre ezt rakta az ultraszéles lencse mögé, és ott szuperül brillírozik makróban és nagylátóként is.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#3) novinyul válasza Silenzio (#2) üzenetére


novinyul
veterán

4K/60fps az IMX586 4K/30fps IMX582(Poco F3) minden másban megegyezik a 2 szenzor.
Graphics: Snapi 888 nekem nagy csalódás volt, mint anno a 810 :( A 870 sokkal de sokkal jobb, persze ez köszönhető a 865-k. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#4) joelke HU


joelke HU
senior tag

Eddig ez a cápa lett a legsótlanabb és az a kameralyuk itt különösen megbocsáthatatlan. Nem is értem mit gondolt a Xiaomi. Na majd talán az 5

Motorola G51

(#5) Bog válasza novinyul (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

És mégis az van, hogy a Poco F3 nem csinál ilyen szintű fotókat és videókat a mi tapasztalatunk szerint.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Terentius válasza Bog (#5) üzenetére


Terentius
őstag

A fóruma szerint a 4k/60 fps megy gcam-mel és jobb képeket is lő talán. Meg kell majd nézni egy xiaomi.eu rom-on, hogy mit tud. Nekem tetszett az F3 és nem látok egetrengető képbeli különbségeket egy Mi 9-hez képest, pedig az 2 éve világelső lett dxomarkon. Gondolom a xiaomi egy kicsit butítja az F3-at a BS4-hez képest, hogy indokolt legyen az árkülönbség. De az is lehet, hogy a véletlen műve az egész?

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#7) novinyul válasza Bog (#5) üzenetére


novinyul
veterán

Lehet hogy egy kicsit jobban belenyúltak szoftver ügyileg. Anno az F1 is sapka szar volt kamerában, aztán rendesen helyre rakták. Az F3 még csak 2 frissítést kapott(1 rendszerszintű és egy biztonsági) szóval akár még jobb is lehet(bár nekem tetszik, pláne Gcam-l) :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#8) <Adamsky> válasza joelke HU (#4) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... az a kameralyuk itt különösen megbocsáthatatlan ... "
Hol megbocsátható a kameralyuk? :F
Ja, hogy a mára kvázi ipari szabvánnyá vált "lyuk, sziget v. könnycsepp" egy gamer mobilnál elfogadhatatlan? Én erre kicsi rosszindulatúan azt mondanám, hogy nesze neked (nem konkrétan neked, joelke HU)! A gyártók ugyanis azt látják, hogy minden a legnagyobb rendben ezekkel a randa megoldásokkal, mert a piac, ill. a kedves vevők nem kezdtek el egy emberként sugárban hányni az egésztől. Így mára eljutottunk oda, hogy joggal hihetik azt, hogy az emberek ezt szeretik, elvárják tőlük.

(#9) Graphics válasza novinyul (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megvárom én is a frissítést.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) joey04


joey04
titán

Ezt most nem annyira találták el.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Elég bazári

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) Cecevok válasza Silenzio (#2) üzenetére


Cecevok
tag

Hardver egy dolog, nagyon sok telefonba került/kerül Sony Imx586, mégis eltérő eredményt produkálnak. Kérdés, hogy milyen szoftvert írnak rá.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#13) juuzer


juuzer
addikt

Szépnek szép, jónak jó, de hogy a gaming phone-oknak továbbra sincs semmi értelmük, az is biztos. :(

Vamos a la playa.

(#14) bostone válasza juuzer (#13) üzenetére


bostone
addikt

:)
Ez csak egy telefon +2 extra gomb.

(#15) Graphics válasza juuzer (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ilyenkor szokás azt mondani: " nem én vagyok a célközönség" :)

Számodra semmi értelme, van, akinél meg szempont.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) tessoka


tessoka
csendes tag

mikorra várható Poco F3 teszt?

(#17) bostone válasza tessoka (#16) üzenetére


bostone
addikt

Két hét múlva.

(#18) Neck válasza Cecevok (#12) üzenetére


Neck
veterán

Ráadásul a szenzor is egy dolog, de a lencsét azt nem a Sony adja hozzá, hanem a gyártón múlik. Vagy tévedek?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#19) joey04 válasza juuzer (#13) üzenetére


joey04
titán

2 előnyük szokott lenni: extra nagy telep, meg nagyon pöpec hűtés. Sajnos nem mindre igaz ez, de kb ez az előnyük.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Roland861010 válasza novinyul (#7) üzenetére


Roland861010
addikt

Helló,
Nekem is F3 van te melyik Gcamot használod hozzá?

(#21) novinyul válasza Roland861010 (#20) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam ez van most fent

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#22) Bagoly01 válasza Roland861010 (#20) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Próbáld ki a a BSG-t is, abból is a Lib verziókat.

(#23) juuzer válasza Graphics (#15) üzenetére


juuzer
addikt

Mivel a játékokat nem egy kifejezett hardverre fejlesztik, hanem mondjuk az a cél, hogy a népszerű telefonokon elfusson.

Innentől fogva egy gaming phone mjuk 2 extra gombbal és egy minimális szoftveres mókolással nem fog többet nyújtani, mint egy csúcstelefon. Ugyanúgy elviszi mindkettő a játékot normális grafikai beállításokkal. :)

joey04: Mondjuk a hűtésre kíváncsi vagyok, hogy mennyivel később üt be a thermal throttling. Mert ha jól tudom a többésük ugyanúgy passzív hűtéses, max beleraknak a házba egy nagyobb vapor chambert.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#24) Graphics válasza juuzer (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Írd oda, hogy ez a Te véleményed :) Szerintem meg 2 gomb nyújt valamit.

Mondtam, nem Te vagy a célcsoport. És én se, de attól még létezik a dolog. De ne is ragozzuk tovább...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) juuzer válasza Graphics (#24) üzenetére


juuzer
addikt

Rendben, sry. :)

Vamos a la playa.

(#26) janeszgol


janeszgol
félisten

A Xiaomi önmagának lett az ellenfele. Meglátjuk mire megy ezzel.
Már 2-3 éve nagyon ráfeküdtek a fő kamera nappali felvételeire, és ez meg is látszik. Szép képeket készít, a színeket én is látom a legpontosabbnak, illetve a videó is igen jó, a hang pedig erőteljes és szuper (4K nappal). Az ultraszéles közepes.
Az előlapi kamera képe viszont nem az igazi, nem jó, viszont a hang kifogástalan ott is.

Nem rossz telefon. Remélhetőleg merevségben jobb, mint az RG5, és akkor azt mondom simán okés.

(#27) Graphics válasza janeszgol (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel itt nem osztott az akkumulátor, és nincs középen "szétszabdalva", így nem lesz merevedési probléma.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) hallerlaller válasza Graphics (#27) üzenetére


hallerlaller
addikt

A black shark 3-ban is már osztott volt az akksi, furcsa lenne ha itt nem, gondolom a 17 perces gyorstöltést csak így tudja, osztott lesz ez is.

Annyi a különbség hogy itt hosszában van osztva, nem keresztben, szóval ez biztosan merevebb mint a rog 5.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#29) janeszgol válasza hallerlaller (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha ez igaz, akkor Xiaominál mégsem csak hülyék dolgoznak. :)
Kár hogy a gyártó nem veszi magát komolyabban. Én szeretném komolyan venni őket.

(#30) hallerlaller válasza janeszgol (#29) üzenetére


hallerlaller
addikt

[link]

Mondjuk itt meg ha a poco f3 a donor akkor nem tudom hogy raktak bele osztott akksit.
Valami változás biztos van, mert az meg csak 33W töltést tud.

Szerk, ja meg is van, így:

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#31) novinyul válasza janeszgol (#29) üzenetére


novinyul
veterán

Csak hülyék dolgoznak ott :) Végül is a hülyéknek szerencséjük van :))

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#32) janeszgol válasza hallerlaller (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi szépen!

(#33) hallerlaller


hallerlaller
addikt

"nem kell sokat túrni a kínálatban, hogy megtaláljuk a nem játékosoknak szánt donort, ami a Poco F3."

Ezt amúgy akárhol keresem nem találom, honnan az infó?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#34) Graphics válasza hallerlaller (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igazából szerintem feltételezés akart lenni, de teljesen más elrendezés.

Annyi, hogy biztos létezhet közös alkatrészük, de szerintem a két mobilnak semmi köze egymáshoz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) SkyLine3000 válasza <Adamsky> (#8) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az ilyen lyukak és társaik nálam alapból megbocsáthatatlanok. :) Plusz a nagyon lekerekített kijelzők is.
Ez a Xiaomi meg olyan semmilyen lett. 100x az ASUS gémer fónja, mint ez, ha ilyet akarnék venni.

(#36) Graphics válasza SkyLine3000 (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Abban legalább beépítve benne van a félbehajtás lehetősége is.. Tök buli :D

Jobb az egyszerűbb, mint a csilivili szerintem, de hát van, aki az RGB-re gerjed jobban.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Donki Hóte válasza Neck (#18) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ráadásul a szenzor is egy dolog, de a lencsét azt nem a Sony adja hozzá, hanem a gyártón múlik.

Igen, egy kamera képességei legalább 30-40 %-ban az elé rakott lencserendszeren múlnak.

Csakhogy ránézésre sokkal komolyabb lencsék vannak az F3-ban a szenzor előtt, de valószínűleg csak ránézésre, mert ha valóban jobb lenne a lencse az F3-ban, akkor az készítene jobb képet :P

Mindenesetre roszabb kamera ide, vagy oda, sokkal esztétikusabb a POCO F3 kameraszigete :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#38) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Egyébként ennek a BlackShark4 telefonnak mi értelme van, ha rövidesen jön a Redmi K40 Gaming telefon :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#39) hardver1985


hardver1985
tag

Hogy legyen több vetélük. :DD

Megbízhatóságom: 220 pozitív...

(#40) Graphics válasza Donki Hóte (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Skoda Fabianak mi értelem a Polo meg az Ibiza mellett ? :))

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) bostone válasza Graphics (#40) üzenetére


bostone
addikt

Hogy Mlada Boleslav-ban ne éhezzenek a helyiek.

(#42) Donki Hóte válasza bostone (#41) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na jó, de a BlackShark4-et és a Redmi K40Gaming-et egymás melletti gépsoron csinálják Sencsenben :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#43) Graphics válasza Donki Hóte (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vagy nem ...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) pepe792


pepe792
tag

Csalódás, hogy valamire rámondják, hogy gamer telefon, és akkor az az...

(#45) bostone válasza Donki Hóte (#42) üzenetére


bostone
addikt

Ott is kell a rizsa.

Eltér egymástól a két készülék.

(#46) hallerlaller válasza Donki Hóte (#38) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hát gondolom különböző piacok, én is inkább azt venném, nekem elég lenne az is kedvezőbb ár mellett.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#47) Kawauso válasza Donki Hóte (#38) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Lehet összekeverem valamivel, de úgy emlékszem, hogy azon nem lesz GMS.

(#48) Donki Hóte válasza Kawauso (#47) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Na, ebben a kérdésben kellene tisztán látni.

Azt írták ebben a cikkben, hogy a kínai belpicos K40 Gamingen nem lesz GMS, a nemzetközi variánson lesz majd.

Csak azt nem tudja a cikkíró, hogy a K40 Gaming nemzetközi variánsa (POCO F3 GT talán :F ) eljut-e hozzánk.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#49) haypro válasza Donki Hóte (#42) üzenetére


haypro
senior tag

Sokan tévesen azt gondolják, hogy a Blackshark valójában a Xiaomi márkája, mint a Redmi vagy a Poco. Más a helyzet.

Nem a Xiaomi vállalat almárkája, hanem egy önálló jogi személy, másik vállalat. Eltérő gyártás, eltérő support, más garanciális háttér. Nem véletlenül nincs sehol Mi Store-ban sem.

A Xiaomi csupán egy (igen jelentős) befektető a 2017-es alapítású BlackShark mögött.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#50) Schuler888 válasza haypro (#49) üzenetére


Schuler888
senior tag

Na jah. Sztem meg csaknem is talalkoztak :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.