Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Jó lenne tudni, hogy hány darabot jelent az a "pár példány". Ha ilyen 10-20-ról van szó akkor nincs az-az isten, hogy begyűjtik az összeset megjelenés előtt, még akkor sem ha az FBI is segít nekik ebben. :(

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#2) zoli3


zoli3
csendes tag

Nagyon kamu/reklám szaga van ennek az egésznek......ellopott példányok, F.B.I. = m.ű.b.a.l.h.é.

Nemsokára már a TV-ben is be fogják mondani...

Így még azoknak is fel tudják kelteni az érdeklődését, akiknek eszük ágában sem lett volna foglalkozni ezzel a játékkal.

"Minden jó, ha a vége."

(#3) LackoMester


LackoMester
addikt

Mekkora kamu. :K Kitűnő reklám a játéknak. :K Mégha az futárnak mondott, de szerintem behajtónak oda is ada adták a lopott lemezt, mennyi az esély arra, h. nem másolták le.
Viszont ha lenne lemez már kitlenne a torrent oldalakon, feltörve. :U
Ködös. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4) Tituka


Tituka
senior tag

marketing fogás az egész...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#5) HANDO88


HANDO88
senior tag

Hihi.A Medal a tálibokkal verte fel a port,a COD-ot pedig elrabolják.Izgalmas,gondolom maga Barack Obama irányítja a nyomozást, a Zöldsapkások 24 órás készültségben vannak és már mozgósították a Nemzeti Gárdát is. A várva várt napon pedig lehet hogy a képünkbe nyomnak egy olyan selejt játékot mint amilyen a Medal

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#6) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Milyen jó is az ingyen reklám:D A marketingeseket lassan kirúghatják:D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#7) Morden24 válasza GegeWarrior (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ők találják ki az ilyesmit :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#8) Ateszzero


Ateszzero
őstag

A Halo-nál is bejött. Ennél is be fog.

(#9) hommeros


hommeros
őstag

Szerintem ebből nemzetközi balhé lesz, és megszállja Amerika.
Lehet olaj is lesz ott...

Nem tudják már hova felfújni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#10) F e Z o


F e Z o
veterán

Remélem a konzolokszervize.hu-nak köze van a dologhoz, s minél hamarabb küldik futárral nekem a játékot. :D

H2O über alles!

(#11) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

nemhiném h sok reklám kellene ennek a játéknak

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#12) Edem05 válasza UnSkilleD (#11) üzenetére


Edem05
őstag

+1 teljes egyetértés.

[ Szerkesztve ]

(#13) KillBorn


KillBorn
senior tag

Megszerezte a lemezt és lefeküdt ALUDNI! Hol élnek ezek? A Marson? Mert földi ilyet nem csinál Black Ops-al a kezében...
Mindent megtesznek hogy kijuttassák torrentportálra...sztem bárkinek max. fél órába tellene kitennie...ha kijutott volna már rég kinnt lenne.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#14) Morden24 válasza KillBorn (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem mintha hihető lenne a sztori, de egyébként a földi emberek legtöbbje számára az alvást nem helyettesíti valami hülye FPS :D
Egyébként meg gonosz krekker, nem akar játszani a játékkal, csak feltörni és kitenni a netre.

Sectumsempra - For Enemies

(#15) Sicilian válasza Morden24 (#14) üzenetére


Sicilian
addikt

Nem kell ahhoz "gonosz"-nak lenni, elég ha eleged van a rendszerből :K

nothing is true everything is permitted..

(#16) Morden24 válasza Sicilian (#15) üzenetére


Morden24
nagyúr

Alapítson stúdiót és csináljon ingyen játékot. Én támogatom, lenne sok jó produktum ingyen, és akkor évente nem csak párral játszanék :K

De amúgy a kommentem egésze nem volt komoly hangvételű, szóval nem is kell komolyan venni :B

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17) -=Ghost=- válasza zoli3 (#2) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

valahogy el kell adni ugyanazt a szart más skinekkel, más pályákkal 7.x is...

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#18) he7edik.


he7edik.
addikt

Tier1-es egység ment a kópiákért? ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#19) Xaels


Xaels
félisten

Ez akkora kamu mint ide Alabama. Ez nem több mint mesterséges megfélemlítés és ingyen reklám.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Mappa


Mappa
addikt

háp háp :DDD

nem kötelező megadni

(#21) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Hát hát.... Lehet még mélyebbre süllyedni, ebből látszik, hogy nincs píz reklámra... :U

PS4

(#22) maláj


maláj
őstag

a sztori sem gyenge de a kommentek aztán ;]

(#23) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Valahogy tojok rá mi ez. Inkább lehetne már 9.-e, hogy tudjam vele csapatni...

(#24) simi762


simi762
tag

Attól függetlenűl, nemértem, minek ez a műbalhé.
Eddig is óvták, féltették, és "mindent elkövettek" azért, hogy ne lehessen felrakni a torrentekre, de valahogy elöbb, vagy utóbb ( néha még elöbb is) fel is kerül.
Aki eddi nem vette meg, az valószínű, hogy nem is fogja megvenni, hanem inkább kivárja a "megjelenés" napját, és letölti.
Azt aláírom, hogy ezzel nagy kárt okoznak a cégnek, de talán valahol még hasznot is hoz.
Én is (és szerintem más is) töltöttem le már gamét, és ami nem tetszett, azt az első 20 perc után, már töröltem is, viszont ami tetszett, azt meg is vettem.
A 6-ot, már azonnal meg vettem, mert a multi eléggé bejött.
Viszont az árak, még mindig nem a magyar fizukhoz vannak mérve, az kétséktelen, de sajna ez már csak így marad.

(#25) simi762 válasza mrhitoshi (#21) üzenetére


simi762
tag

Szerintem ezt Te sem gondoltad komolyan! :F

(#26) Gyufaaa válasza simi762 (#24) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Erre mondják, hogy " a puding próbája az evés" :) De nagy igazság! Bár a CoD-nál nem szoktam gondolkodni. Az kell és kész. :DDD

(#27) mrhitoshi válasza simi762 (#25) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát figyelj ha tényleg megtörtént ez az ügy akkor bocsánat, de ha csak figyelem felkeltés akkor abból azt a következtetést lehet levonni, hogy nincs pénz reklámra, mivel ez egy ingyenes reklám, hogy egyre nagyobb réteg szerezzen tudomást, vagy keltse fel az érdeklődését a Black Ops iránt. :)

PS4

(#28) simi762 válasza mrhitoshi (#27) üzenetére


simi762
tag

Én csak abból indulok ki, hogy a moh-ra azt modták, ha eladnak 3millió darabot, akkor mehet a fojtatás. Mindenki azt mondja, hogy a cod, csak egy álandó ráncfelvarrás, szal elvileg az alapok már megvannak, nem mint a moh-ban, ahol talán a nulláról kellet kezdeni.
A cod-bó el is adtak egy tizenakárhány milliót, és a befektetés nem volt talán annyi, mint a konkurensnél, plussz, ha még a DLC-t is hozzádobjuk, akkor szerintem ki jön egy olyan számu profit, aminek még a 0.1%-a is elég lenne, az életem végéig. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.