Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) teeem


teeem
aktív tag

Én írtam egy elemzést, még várom, hogy közzétegyék :)) . Egyébként nekem bejön, szerintem jobb lett, mint a Living Things, viszont azt azért nem hozta, mint amit ígértek.

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, pont most hallgatom, egész jó lett, még szoknom kell. Az utóbbi két album annyira nem jött be, de hát mégis csak kedvenc bandáról beszélünk. Jöhetnének már hozzánk is egyszer.

Live-Die-Respawn

(#3) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Első 4 szám után még szokni kell az biztos. Hát azért nem egy Hybrid theory vagy Meteora (ami a mai napig a kerti bulik elengedhetetlen kellékei)

(#4) Samus


Samus
addikt

Én szomorú vagyok, mert látom, hogy ez az irány marad meg, a régi, a két említett albumból, annak stílusából semmi sem maradt. Barátnőm szerintem majdnem System of a Down. És igaza is van. Már elsírtam a bánatom az előző albumuk kapcsán, most nem fogom ezt tenni. Hallgatom a régi albumaikat. Még mikor a Blackbirds kijött, azt hittem, hogy visszatérnek, de az csak egy szám volt.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Elkeserített. Épp csak bele-bele hallgattam, de szerintem nagyon rossz. Pedig még a Burn it Down is tetszett, hiába a stílusváltás. De ezek már számomra nem gyere be.

Nyugodj békében Integra!

(#6) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Vannak benne érdekes számok, amik tényleg inkább már a System-re emlékeztetnek, mint sem LP-re, de akadnak egészen élvezhetőek is, de azért most sem sikerült maradandót alkotniuk. Inkább üljenek a seggükön, aztán adjanak ki egy lemezt 2016-ban, vagy akár 2017-ben, de az legyen atomkirály!:K

(#7) <stdio.h>


<stdio.h>
csendes tag

Hát ez megint nagyon gagyi lett.

(#8) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Megvan az első jó szám, a Drawbar :D

(#9) kmisi99


kmisi99
addikt

Ezek nagyon bejönnek Until It's Gone, Rebellion, Final Masquerade A többi egyáltalán nem fogott meg talán még a Line in the sand.

(#10) ldave


ldave
félisten

Nekem a A Thousand Suns az egyik kedvenc albumom az utóbbi évekből, pedig magát a zenekart annyira sose kedveltem.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.