Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nekem a Minutes to Midnight után nagyon nagy csalódás. Az album háromnegyede ilyen géppel összerakott 1 perces (!) számokból áll. A The Messenger jó, de ezen kívül nem nagyon találtam rajta értékelhető számot. :F

(#2) Black Dragon válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hát igen, de sokat nem tudsz ellene tenni, a fiatalok közében ez az elterjedt zene, ezért is csinálták ilyenre.

De ettől függetlenül, ha sokat hallgatod, akkor meg tudod szokni.:D

(#3) Egorov


Egorov
aktív tag

Nekem tetszik az album, barátkoznom sem kellett vele, tetszett egyből. Van pár "kedvenc" is: :)

1. Wrectches And Kings
2. Waiting For The End
3. Wisdom, Justice, And Love
4. The Messenger
5. Blackout

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) joey04 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


joey04
titán

a Minutes to Midnight nekem se jött be. remélem ez jobb lett.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) flash-


flash-
veterán

ilyen borzalmas albumot még nem hallgattam
szörnyű

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6) Samus


Samus
addikt

Ez a Linkin Park már nem az a Linkin Park. Az utolsó értékelhető albumuk a Collision Course, amit Jay-Z-vel kreáltak. De itt is a régi számaik voltak feldolgozva. Igazából két albumuk volt, a Hybrid Theory és a Meteora, ami tükrözte azt, mi is ez a zenekar. A Minutes to Midnight, bár nagyon jó kritikákat kapott, nekem már nem jött be, A régi lázadásból nem maradt semmi, csak fekete ruhába öltözött emo-s tagok. Mikor meghallottam a Blackbirds számot, azt hittem visszatér a zenekar, de nem így lett. A Messenger a legértékelhetőbb szám az albumon...magánvélemény, de én szomorú vagyok. Gyerekkoromban rongyosra hallgattam az első kettő stúdióalbumukat, és nagyon szerettem. Így vagyok a Tankcsapdával is. Az Élni vagy Égni című albumuk már nem jött be annyira (bár nagy siker lett), azóta sem találom a régi tüzet. Van pár jó számuk, de én csak a Jönnek a férgek és Az Ember tervez albumot hallgatom, egyik sem mai darab...de hát haladni kell a korral...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) flash- válasza Samus (#6) üzenetére


flash-
veterán

az olyan zenekaroknal amik mar tulvannak par albimon es nehany even sajnos ez a problema fennal
nem maradnak annal amiert megszerettuk oket hanem valtanak olyan stilusra ami felé szerintük valtozniuk pl metallica dream theater csak hogy ket nagyon hires zenekart mondjak
de hat a fanok fanok maradnak mindegy milyen a lemez amit keszit kesvenc bandajuk
megvszik max forumokon szidni fogjak
sőt az uj albumjaikat mindig toben veszik meg hisz regebbi lemezeik mar megteremtettek a hirnevet szamukra es sok esetben ebbol elnek
aztan lehet h a zeneipar kenyszeriti öket mas stilusra hist az ipar diktalja a stilust ő mondja meg h mi legyen a divat

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.