Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bird


Bird
addikt

Az ingame videó nem győzött meg arról, hogy ezzel játszanom kellene. Valami eszméletlen unalmasnak tűnik. :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2) b. válasza Bird (#1) üzenetére


b.
félisten

DE nagyon szép :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) bepken válasza Bird (#1) üzenetére


bepken
veterán

nekem annyi bajom van csak vele, hogy konkrétan semmi sem látok az egészből. túl gyors vagy nem tudom. bakker nagyon öregnek érzem magam :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#4) Soybex


Soybex
őstag

Van ám hangulata, feltétlen kiakarom próbálni :C

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#5) DrakeWood


DrakeWood
csendes tag

Én PC-n játszottam, de 1 hét megválasztott.
Unalmas, monoton és ha nem akarsz félóránként a városokba vissza lovagolni, ingame vásárlás kötelező.
Ez csak az én szemléletem, de a kollégám is ugyan ezen a véleményen van, csak ő 4 nap után hagyta abba, azóta a TESO -t tolja.

XBOX360 4EVER

(#6) Televan74


Televan74
nagyúr

PC -n játszottam vele. Számomra unalmas volt,bár nagyon jól nézett ki. Nem tettem kukába,de nem is nagyon sietek játszani vele. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) idegen lény válasza DrakeWood (#5) üzenetére


idegen lény
őstag

"megválasztott"? Ez mit jelent?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#8) mad1 válasza bepken (#3) üzenetére


mad1
veterán

Sztem a camera zoomal van a baj.Amugy jo jatek....jo porgos

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) idegen lény válasza bepken (#3) üzenetére


idegen lény
őstag

Hát ebből tényleg nem túl sokat lehet látni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#10) DrakeWood válasza idegen lény (#7) üzenetére


DrakeWood
csendes tag

Amennyire örültem neki és szerettem volna játszani vele, unalmassá vált és kezdtem meg gyűlölni.
Nagyon szép, meg pörgős, de ez az örökös küszködés, hogy vissza kell rohangálni a városokba, vagy ha nem akarsz akkor venned kell ingame segéd felszereléseket.
Na ezt nem szeretem.
Nem jutottam el sokáig benne, de a 38 -as szinten megálltam és ne tovább :DD
Lehet, hogy elő veszem a télen még de már sajnos nem a kedvencek között van, pedig tényleg nagyon szerettem volna vele játszani.

XBOX360 4EVER

(#11) Raysen623 válasza b. (#2) üzenetére


Raysen623
addikt

Ezzel el is mondtad minden pozitivumat a jateknak. 😂

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) Bird válasza DrakeWood (#5) üzenetére


Bird
addikt

Unalmas, monoton és ha nem akarsz félóránként a városokba vissza lovagolni, ingame vásárlás kötelező

Pont erre gondoltam. Darálsz, mész előre semmi de semmi hangulata nincs ami tíz percnél tovább megfogna. A kamera rendszer sem a szívem csücske, nálam felejtős.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#13) DrakeWood válasza Raysen623 (#11) üzenetére


DrakeWood
csendes tag

:DD

XBOX360 4EVER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.