Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

Örültem amikor kijött Ps4-re is, de ahogy kezdtem belejönni, úgy ment el a kedvem tőle. Tudtam hogy fojtogató lesz benne a grind, fel is készültem rá, mégis belefulladtam. Már az sem tetszett, hogy fishing alatt járatni kell a gépet, ha afk-ban akarok farmolni vele. Ez annyira elavult megoldás.

De az igazi indok amiért abba hagytam az az, hogy rettenet csúnya konzolon! A felbontás lehet nagyon alacsony (pro-n), mert minden olyan maszatos, homályos massza. De van ahol a lod (level of detail) van nagyon kicsire véve. Elég egy kicsit a saját karakteredről hátrébb vinni a kamerát, és már romlik a geometria és textúra minősége. A nagyon távoli dolgokról meg ne is beszéljünk inkább.

Szerintem ilyen minőségben kár volt kiadni erre a generációra. Förtelem szegény.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) Deck válasza saelin (#1) üzenetére


Deck
titán

Durván hangzik.
Olvastam olyat, hogy a konzolos kiadásba sok a hiba és nagyon le van maradva a pc-s verziótól tartalmilag. Ez is igaz?

PS5

(#3) Raysen623 válasza saelin (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Mivel akciós volt behúztam, de kár volt. A grafikai hibák még hagyján, de a sűrű akadások már túl sok nekem is. Nincs elég jól optimalizálva és sokat tölt a gép. Én is el fogom engedni, pedig nem lenne rossz.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) saelin válasza Deck (#2) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem technikailag katasztrófa. Akit érdekel a játék inkább Pc-n próbálja ki.

Szerk:
Ha meg nincs pc el kell hagyni. Annyira nem jó, hogy ennyi kompromisszumot megérjen. Content-ben viszont hozza befelé magát a boxhoz képest. Ez annyira nem igaz már rá.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Anno pc-n a bétával toltam, az egynek elment.
Igazán lehetne f2p a játék ha már mobilon is ingyenes. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.