Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ezt eléggé túlzott és felfújt lépésnek tartom, de ugye a végén kalapoznak, tehát valószínű ez az eredeti cél, csak a sokakban élő gerjesztett (és általuk is tovább gerjesztett) félelemre építenek.

Erre mondják, hogy ügyes.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) Zotya84


Zotya84
őstag

A poén akkor lesz durva, ha pont Trump adja a legnagyobb, adóból levonható adományt a szervezet részére - hisz ő már csak tudja, hogy miként lehet ottan adót szerk: minimalizálni optimalizálni... (A helyében én biztos lennék ekkora troll.) :D

[ Szerkesztve ]

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Hiszteria

(#4) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ok. De mi van, ha mégis jól fog jönni?
A vad elképzeléseknél csak a valóság meredekebb.

Mutogatni való hater díszpinty

(#5) 8th


8th
addikt

Belendültek a hisztikrisztik.

(#6) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Van baj fejben ott is!...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#7) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Én is szoktam különféle dolgokat archiválni, nekem is lehet utalni. :D

plus ça change, plus c'est la même chose

(#8) kymera


kymera
senior tag

" ... felállítanak egy biztonsági mentést, backupot Kanadában, amelyhez az amerikai kormány nem fér hozzá.... "
Fogadjunk ? :D

[ Szerkesztve ]

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#9) Béééla


Béééla
őstag

Érdekes hogy Trumptól féltik az adatokat, miközben Hillary törölt emaileket ipari mennyiségben :U
Vagy hogy élőben lehetünk szemtanúi egy történelemhamisításnak, és ez se Trumphoz kapcsolódik.

Bélabá

(#10) Joci10 válasza Béééla (#9) üzenetére


Joci10
őstag

Azért féltik Trump-tól, mert (mint a hírben is említve van) Trump egyik ígérete volt a szólásszabadság korlátozása, ami az internetes tartalmakra is szólna.
De nyugodtan belekeverhetsz mindenféle nem ide tartozó dolgot (meg csúsztatást is Hillary-ról); attól a hír nem arról szól. Nem megérzésekről, meg kinézetről, meg a jó ég tudja miről; hanem Trump ígéretéről (amit aztán persze lehet, hogy 1 hónap múlva már cáfolni fog, mert Ő Trump).

(#11) Béééla válasza Joci10 (#10) üzenetére


Béééla
őstag

Linkeld be ezt az ígéretet, kérlek :)
És miért csúsztatás, ha betűről-betűre igaz? :U

Bélabá

(#12) Joci10 válasza Béééla (#11) üzenetére


Joci10
őstag

Én keressem meg Trump minden nagy hangon beígért dolgát, amit azóta már törölt a honlapjáról/FB-járól/.... is? :)

De két idézet tőle (magyarra fordítva) a témával kapcsolatosan (amiket 'csak úgy, hirtelen' találtam különösebb keresés nélkül):
"az Egyesült Államok és az Első Alkotmánykiegészítés gondnoksága alatt az internet valóban a szabadság oázisává vált, de ez hamarosan megváltozhat"
illetve
"Az új helyzetből fakadóan feladatunknak tekintjük, hogy kulturális javainkat biztonságban, privát módon és folyamatosan elérhetően tároljuk. Emellett feladatunk az is, hogy felkészítsük a webet egy esetleges szigorúbb korlátozásra."
Az értelmezést meg meghagyom Neked is. Illetve ha kéred a hírhez kapcsolódóan a forrást, akkor írj a cikkírónak, mert Ő is ezt írta. ;)

A "betűről betűre igaz"-hoz pedig: senki nem mondja már ezt. Trump egyik fő mondata volt (meg hogy ezért be kell zárni Hillary-t, amit Ő majd meg is tesz), de mióta elnök lett már nem is érdekli ez a dolog sem. Az FBI meg pont a "betűről betűre igaz" állításod elleni végkövetkeztetést írt le. De -mint említettem- ez a hír szempontjából tök lényegtelen is...

Szerk: közben még olyan hírt is találtam, ahol Zuckemberg is fontolgatta, hogy beáll a Trump elleni kampányba a szólásszabadság, és az internet korlátozásának tervei miatt a FB-kal.

[ Szerkesztve ]

(#13) Joci10 válasza Joci10 (#12) üzenetére


Joci10
őstag

Na, már nem tudom szerkeszteni, így még egy kis kiegészítés. A fentiek után mondta azt is, hogy az internet irányítását az USA-nak meg kell szereznie, mert csak az lehet szabad, ha ők felügyelik (ja, mint az NSA botránynál, a wikileaks adatoknál).
Mint ahogy Orbán is megígérte, hogy megvédik a nyugdíjakat, meg lesz egyéni számla, meg örökölhetőség, meg ... Hát jól meg is védték ... mire én nyugdíjba megyek (ha elérem azt a kort, amit azóta folyamatosan emelnek), lehet, már nem is lesz belőle nyugdíj. Még szerencse, hogy nekem még a manyup-os tagságom megvan, így a pénzem is. De ez is messzire mutat a hírbeli témától. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Béééla válasza Joci10 (#12) üzenetére


Béééla
őstag

Én keressem meg Trump minden nagy hangon beígért dolgát, amit azóta már törölt a honlapjáról/FB-járól/.... is?
Ha meglebegtetsz egy igenis súlyos mondatot, illik alátámasztani. :)

az internet valóban a szabadság oázisává vált, de ez hamarosan megváltozhat
Emellett feladatunk az is, hogy felkészítsük a webet egy esetleges szigorúbb korlátozásra.
Ennek azért többféle értelmezése is lehet annak fényében, hogy helyenként (Törökország, Irán, Oroszország, de ne felejtsük el Kínát se) akár teljes elvágást is jelenthet, de más-más okokból: média korlátozása puccs alatt (amikor Irakba bementek a katonák, a civil GPS-t lekapcsolták az amcsik, csak hogy kontextusba helyezzem), országos intranet internet helyett többek között a külső támadások elkerülése érdekében (meg persze az információ korlátozása), konkurencia kizárása vagy csak szimplán teljes kontroll a népesség felett. USA-ban a terrorizmus elleni harc is játszik (propaganda elvágása).
Nagyon jól hangzik a szólásszabadság páros lábbal sárba tiprása, de vegyük a kuruc.infót, többek között azért nem kapcsolták még le mert USA-hosztolt szerver, és itthon sokaknak nem szálka, hanem gerenda a szemében, annyira hogy a lelövetése nem okoz álmatlan éjszakákat, még akkor sem ha a foggal-körömmel védett szólásszabadságba ütközne a tett. Na ekkor is nagyon jó az a fránya szólásszabadság?

Az FBI végkövetkeztetése az volt, hogy "Careless but not criminal." Az nagyon nem az amit te értettél. Ha a fagyállós borosgazdát felmentették volna, az se azt jelentette volna hogy nem öntött fagyállót a meggyborba.

Trump egyik fő mondata volt (meg hogy ezért be kell zárni Hillary-t, amit Ő majd meg is tesz), de mióta elnök lett már nem is érdekli
Hű, egy politikus kampányfogást követett el, még sose látott ilyet a világ!!! :U

közben még olyan hírt is találtam, ahol Zuckemberg is fontolgatta, hogy beáll a Trump elleni kampányba a szólásszabadság, és az internet korlátozásának tervei miatt a FB-kal.
Az a Zuckerberg, akinek a cégje kifejezetten szűrte a híreket?

A fentiek után mondta azt is, hogy az internet irányítását az USA-nak meg kell szereznie
Nem kell megszerezni, náluk van. Elveszteni nem akarja.

Bélabá

(#15) Fred23 válasza hcl (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

Úgy néz ki, igazad lett! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.