Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tengri


Tengri
senior tag

Nekem nagyon bejön. A szín miatt fanyalgóknak is teljesült a kívánsága. Remélem hamar feltűnnek az itthoni webshopokban is.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

De rohadt jól néz ki, kár hogy nekem a videokártya kitakarja a D14-et is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) prolad


prolad
őstag

Nem rossz, de én maradok a hagyományos barnánál, ledek nélkül is van egy kis egyénisége. Persze érthető, sokan örülni fognak neki.

(#4) XeeN


XeeN
senior tag

Bitangul néznek ki! A narancs rezgéselnyelőkkel pedig még a sima feketére is rátesznek egyapáttal.

(#5) Akula


Akula
őstag

tényleg nagyon jól néz ki ezzel a matt feketével. :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Na végre normálisan is néznek ki, nem csak jók. :D

(#7) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nekem nagyon tetszik.
Az LTT verziora lehet hogy befizetek. Remélem, hogy szállítanak ide is.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#8) szasanyi


szasanyi
félisten

Ez már igényesebb kivitel és szebb dizájn. Mondjuk eddig sem igazán az hűtők színével, sokkal inkább a ventik színével volt probléma (nekem legalábbis a f*sbarna színével nem jött be). Igaz, a hűtők tetején létszó hőcsővégek igénytelen kialakítás sem volt a legjobb - ez mondjuk a be quite már rég, olcsóbb hűtőknél is igényesebben megoldotta.
Ami kis szomorkodásra adhat okot- újfent - az a várható árazásuk.

(#9) Noukoum


Noukoum
veterán

Nagyon nagyon nagyon tetszik! Eddig csak a szín miatt vettem volna be quiet-et, de így tárgytalan:)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) kalmani


kalmani
tag

Nagyon régóta megvan a technológia amitől fekete ( vagy bármilyen) színű legyen a hűtőborda. Ráadásul még a hűtés hatásfokát is növeli. Ám ez kb 100 forinttal magasabb előállítási költséget jelent minden egyes PCU hűtőnél. Sajnos ez a 100 forint költségnövekedés már nem fért bele a marketingesek elképzelésébe.

(#11) Tian66


Tian66
senior tag

Dicséretes lépés!
Már nagyon ideje volt.
:C :C :C

(#12) Synthwave válasza szasanyi (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig az original Noctua színvilág nagyon nice.


( ; ___________ ; )

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13) Kolbi_30 válasza kalmani (#10) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Igen, mert ha gyártanak mondjuk egymillió darabot, akkor máris 100 millió lesz az a 100 forint. Ami ugye már nem rossz összeg. Ami ha zsebben marad, máris köthető fejlesztésre új pozícióra vagy kurvakra. :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#14) Predatorr


Predatorr
őstag

Ezt a bődületes kamut, hogy most találtak megfelelő anyagokat :Y , na, ezekért érdemes ph-t olvasni! :C

Én sokkal előbb megoldottam a problémát: rég vettem egy dark rock pro 4-et, gyakorlatilag nh-d15 teljesítménnyel, ⅔ áron, és még fekete is. :P A Noctua új színeiből ítélve nem voltam egyedül. :D Megfelelő anyagok, persze... :(

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#15) Kolbi_30 válasza Predatorr (#14) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Ezt a hűtő színe dolgot nem vágom... A gépek 98% úgy sem látszik, de ha pl üveg az oldallal akkor is 10 gépből 8 az asztal alatt van...

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16) Predatorr válasza Kolbi_30 (#15) üzenetére


Predatorr
őstag

No de TUDOD! (Pedig valójában nem biztos, hogy ott van és olyan, amilyenről tudsz, amíg meg nem nézed, de csak addig, amíg látod.)

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#17) Tutu7030 válasza Synthwave (#12) üzenetére


Tutu7030
veterán

:K Nekem is tetszik a hagyományos karamell-tejcsoki keverék. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18) F4ther válasza Predatorr (#16) üzenetére


F4ther
tag

Ebben annyira azért nem lennék biztos.

Nekem speciel asztalon van, szem előtt. És az "oldstyle" noctua NH-D15 van benne, és TT view 37-es házban, minden látszik.

Egyébként jobb a gépnek ha padlótól feljebb van, és nem "bedobozolva".
Továbbá kapásból 3 ismerősömnek is hasonló elrendezés (asztalon monitor mellett. De a cégben ahol dolgozok, az irodában az összes pc a monitor mellett vagy alatt található.

(#19) szasanyi válasza Synthwave (#12) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez is egy vélemény. :R Azért én fenntartom az előzőeket.

(#20) Locutus


Locutus
veterán

Szépek, de a fekete szín kicsit már meh... az van másnak is. Ha már eddig tartott, bedobhatták volna full fehéret is. Gondolom ugyanezzel az eljárással az is menne.
Én nemrég vettem a D15S-re fehér NA-HC4-et, de elgondolkodtató, hogy egyszer kicserélem, ha lesz valami jó szín is a feketén kívül.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#21) SidCorky válasza Predatorr (#14) üzenetére


SidCorky
senior tag

Ez volt a közleményben, bennem még él a bizalom, hogy ezekben sosem kamuznak. ;]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#22) Amerigo57 válasza XeeN (#4) üzenetére


Amerigo57
őstag

Ha kapható lesz , beszerzek egy NH-D15-s,
narancssárga rezgéselnyelő szilikon betétekkel
ellátottat is.
Limitált 5000 példány ,
vajon Magyarországra érkezik -e belőle ?

(#23) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nem rossz ez, de szerintem az emberek többségének elég lett volna a fekete venti.
Amúgy meg mi ez a nagy kavarás a bevonattal? Az alumínium lamellákat nem lenne elég eloxálni?

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#24) Locutus válasza Geri Bátyó (#23) üzenetére


Locutus
veterán

Nem olyan egyszerű ez, a heatpipe miatt.
Ha előre eloxálod az elemeket, nem lehet összeforrasztani rendesen. Ha meg utólag, akkor a kezelés hője miatt szétmehet a heatpipe.
Legalábbis LTT-n ilyesmit magyaráztak, hogy eleve a heatpipeos hűtők összeforrasztása elég macerás technológia.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#25) Synthwave válasza SidCorky (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Noctua általában nem szokott.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#26) Geri Bátyó válasza Locutus (#24) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A Thermalright Silver Arrow ITX-R igaz, hogy nem mattfekete, csak fényes antracitszürke, de nem festett, az biztos és valahogy egyben is van.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#27) Locutus válasza Geri Bátyó (#26) üzenetére


Locutus
veterán

Nem ismerem ezt a hűtőt, sem a teljesítményét, sem az árát, sem a technológiát amivel gyártják.
De a noctuát ismerve nem akartak teljesítményt sem beáldozni, sem túl nagy felárat létrehozni, és ez sikerült is nekik, szóval alapvetően jól oldották meg a feladatot.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#28) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Készülhetne vörösrézből az egész, nekem tetszene, meg lehet jobb is lenne😁

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#29) Locutus válasza Kolbi_30 (#28) üzenetére


Locutus
veterán

A jobb hővezetés, nem jelent jobb hőleadást ;) Bőven van hátránya is a vörösréznek. De legfőképp az ára és a a súlya :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#30) Geri Bátyó válasza Locutus (#27) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A Thermalright sem nagyon szokott vacakot csinálni. Nálam kicsit olyanok, mint monitorban az EIZO.
Amúgy itten vannak: [link]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#31) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mondjuk nem értem miért nem játszották meg a Noctua Noctum nevet...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#32) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Eddig is tetszett a D15, de most az új köntös is. Egy fekete lyuk lett, ami elnyeli a hőt. :)

[ Szerkesztve ]

(#33) Tengri


Tengri
senior tag

Az biztos hogy nagyon szép lett a Chromax Black a Noctua-tól. :DD

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.