Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha jól tudom, a XVII. kerületben 6 posta van. Célszerű lenne pontosítani az átvételi helyszínt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) biznisz_man válasza Vakegérke (#1) üzenetére


biznisz_man
tag

Köszi, Javítom! :R

(#3) Vakegérke válasza biznisz_man (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Így már egyértelmű, és megspórolsz vele pár kérdést, félreértést. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) biznisz_man válasza Vakegérke (#3) üzenetére


biznisz_man
tag

Az biztos :)
És remélem megkönnyítik a helyzetemet is, de sajnos elég sokan nem tartják be!

(#5) Lenry


Lenry
félisten

jobb esetben előre kérem utalni, mivel ha nem veszed át akkor engem megkárosítasz!

másik esetben viszont téged semmi kötelez az előreutalás után elküldeni az árut, ezen kívül a Hardverapró szabályzata is erősen ellenjavallja az előreutalást.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) biznisz_man válasza Lenry (#5) üzenetére


biznisz_man
tag

A posta költségre gondoltam csak! Természetesen ez sem kötelező, csak rengeteget olvasni arról, hogy postai utánvétel sem veszik át a csomagot! Természetesen el szoktam küldeni, mert amikor ezt a kérdést vkinek felteszem, hogy a pk előre el tudod utalni, és azt mondja igen, akkor tudom szüksége van rá! :)
Ez is rossz így? pk-ra értettem!

(#7) Lenry válasza biznisz_man (#6) üzenetére


Lenry
félisten

így már rendben van :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) biznisz_man válasza Lenry (#7) üzenetére


biznisz_man
tag

Oda írtam, azért zárójelben is! Köszi, hogy szóltál, félreérthető volt :) Az a gond, hogy a pk sem olcsó utánvételnél, ha nem veszik át!

(#9) Vakegérke válasza biznisz_man (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Végre egy fórumtárs, aki nem veszi zokon, ha "kötözködnek" vele. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Teljesen korrekt , és jogos a felvetés, sajnos futottam már bele nagyon sok emberkébe, aki ígérgeti heteken át , hogy megvesz egy 2 ezres cuccot...

Az utánvételről meg annyit, hogy ha nem veszi át, én bukfencezek a pk-t is... Sajnos ez ilyen, ki kell építeni a bizalmat, és kész.

A csalókat, és a gerinctelen sunyikat meg napi szinten kell már kirakni, nem beszélve a spambrigádról...

Én viszont Téged csak ajánlani tudlak, mert számtalan üzletünk volt már, és az utóbbi időszak egyik legkorrektebb hardveraprós kollégája vagy.

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) biznisz_man válasza Vakegérke (#9) üzenetére


biznisz_man
tag

Nem, szerintem a hibáinkból tanulunk, és örülök ha segítőkész hozzászólásokat kapok! Nem a negatívumot szoktam keresni a hsz-ben :)
És Ti is segíteni vagytok itt, csak a sok idióta Nektek is kiszívja a kedveteket és már nem tudjátok ki normális és ki nem :D

Duliee: Köszönöm, vissza is igaz! :D
Sajnos sok sértődékeny ember van akiket általában letiltok privikről is, mert megy a trágár szavak használata! Sokan nem rendeltetés szerűen használják ezt a lapcsaládot!

[ Szerkesztve ]

(#12) szgyuszy


szgyuszy
csendes tag

Hello vetem egy asus alaplapot töled és most értékelném nagyon megbizható és korekt eladás volt kicsit megkésve de mindenféleképen jár a piros pont....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.