Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Eastman


Eastman
őstag

...Karotta, a gyerekkori hősöm aki az egyik igazi magyar petrol-head idol...

Még mindig Multiplával jár?

Szóval legyen minden szép és zöld. Csak közben ne felejtsük már el, hogy:
-a gépjárművek által okozott szennyezés városi szinten kevesebb mint a teljes szennyezés ötöde...

Az iparból és a szállítmányozásból (pl. óceánjárók) irgalmatlanul nehéz lesz kivonni a gázolaj üzemű gépeket. Közben ne felejtsük el, hogy valahogy megérkezik a mókusfarok kulcstartód az ajándék vunderbaummal kínából. Az e-autógyárakat / szalonokat is fel kell valahogyan építeni. Még nem hallottam akksis dömperekről, útgyalukról.

..apuka üzemmódba kapcsolva két lábbal tiporja a múltját és komolytalanná teszi magát...

Hogy is van pontosan az idézet? "Ha ötvenévesen úgy gondolkodom mint ahogyan húszévesen gondolkodtam, az azt jelenti, hogy harminc évet elvesztegettem az életemből." Jól írtam?

A Föld előttünk is itt volt és utánunk is itt lesz. Marhára lesz@rja az emberiséget. Amikor kipusztulunk is pont annyira fogja érdekelni a bolygót hogy vagyunk-e mint most. Persze ettől minket érdekelhet , hogy mennyire tesszük lakhatatlanná magunk számára - de ez más kérdés.

Ezzel szóról szóra egyet értek. Pont ezt és így mondom húsz éve. Az emberiség itt átmeneti állapot. Nem hiszem, hogy el tudja rontani. Telefüstöli, -fingja a liftet, aztán mikor már nem kap majd levegőt, kiszáll a történetből.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.