Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lauda


Lauda
félisten

A Ph-ra inkabb nem irok semmit, gyakran az ovoda szintjet sem eri mar el a szinvonal. Szerencsere vannak meg olyan topikok, ahol ertelmes emberekkel tudsz egy kozossegben lenni. Nincs ott okoskodo moderator es a topikgazda is normalis es nem jelentgetik fel egymast az emberek. A valo eletben en nem vettem eszre, hogy elfogynanak az emberek a kornyezetembol. Az igazi jo ismeroseim/barataim most is megvannak. Ha elhagynak a baratok erdemes lenne onvizsgalatot tartanod. Minden okkal tortenik es hajlamosak vagyunk masokban keresni a hibat.

[ Szerkesztve ]

(#2) 8th válasza Lauda (#1) üzenetére


8th
addikt

Ha elhagynak a baratok erdemes lenne onvizsgalatot tartanod. Minden okkal tortenik es hajlamosak vagyunk masokban keresni a hibat.

Ezzel egyet tudok érteni.

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#3) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Meg egy dolog van, az emberek szetnonek. Mindenki halad az utjan es egyre kevesebb az atfedes. Nincs ezzel baj, ez ilyen.

Nekem is kulonbozo idociklusai, szakaszai voltak eddig az eletemnek es bizony fogynak az emberek, vagy cserelodnek.

Ezek kozul a regiek (gyerek/fiatalkor) a furabbak igazan, ott jelentkezik leginkabb ez a "szetnoves". Egyutt nottunk fel vagy csinaltunk fiatalkori hulyesegeket, igazabol mindent tudunk a masikrol. Aztan megis. Ez van :)

Viszont ugy tapasztalom idosebben (nalam 20+) mar nem nagyon lesz uj baratja az embernek. Jo ismeros/kapcsolatok igen. De barat? Szerintem nehezen. A tobbsegnel azt veszem eszre, hogy korulveszik magukat sok emberrel, elutik veluk az idot. De baratjuk az nemigazan akad.

(#4) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Amikor ismerem a gondjaikat( ennivaló, lakhatás ) akkor természetesen nem kezdem kitálalni ide. Amikor tehetem és bírok segíteni akkor elmondják mi-merre, de nem kell olyat belelátni az írásba ami nincs ott - csak nem akarnak a nyomorukkal engem is terhelni. Az egyre kevesebb időt jól el tudjuk tölteni (bizonyos esetekben meg nem, mert pl 1200 km távolság és új környezet nem a hétvégén összefutunk kategória)

(#3) RexMaximus: pedig 20 fölött találtam itt olyan barátokat akik csak pluszt adtak nekem.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5) RexMaximus válasza bitpork (#4) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Akkor szerencses vagy :)

(#6) bitpork válasza RexMaximus (#5) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ezen a téren valóban annak érzem magam. Ha belegondolok, hogy a közel 10 év alatt miket csináltunk, igen erősen pozitív a mérleg.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#7) Lauda válasza bitpork (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Vagy epp nem akarod latni azt, amit mas lat az irasodbol.

(#8) looser válasza RexMaximus (#3) üzenetére


looser
addikt

Ez a "szétnőnek" baromi jó szó. Rövidebb és velősebb, mint az "elváltak útjaink", mert abban van egy olyan "soha többet" árnyalat is, de ez tök jó. Kenderesi Gabitól (énekesnő, Kampec Dolores) olvastam egyszer a "másképp szép" kifejezést, amivel kapcsolatban ezt éreztem. Nem tudom, hogy jön ide, de gondoltam leírom :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#9) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem ugyanaz történik, mint általánosból gimibe, gimiből egyetemre, onnan melóhelyre kerülve.
A nagy barátok hullanak, mint a legyek. A legtöbb interakció addig működik, míg mindkét fél ki tud venni belőle valamit, de ahogy minden más, ez is egy út, aminek vége van. Szar, és kevés a maradandó, ja. Ez van. :\

(#10) bitpork válasza Lauda (#7) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Erre mit mondhatok? Ha van rajtam sapka azért, ha nincs akkor azért. :P

Természetesen én is változtam mert nem különbözök az átlag embertől. Ugyanakkor hiszem hogy mindenhez két ember kell. Lásd, Te is csak a rosszat veszed észre velem kapcsolatban. Kinek mi a fontos. Az megnyugtat azért, hogy még most is több a pozitív visszajelzésem mint a negatív :)

De ha van mondanivalód, engedd el, nem bújok el semmi elől. ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11) Lauda válasza bitpork (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt nem tudom honnan veszed, hogy csak a rosszat veszem eszre. Szo sincs errol. Mikor volt a navos cirkuszod besertodtel mikor vicceltunk veled. Aztan eltuntel a forumrol szinte. Mostanaban meg 90% ezt a mindenszaritthon temat nyomatod. Rengeteget valtoztal es szerintem nem pozitiv iranyban.

[ Szerkesztve ]

(#12) bitpork válasza Lauda (#11) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A navos sztori alatt nem besértődtem hanem a mindennapi betevőmért küzdöttem és nem volt időm/energiám másra. Am még ennek ellenére is lehet találni phórumtársat akinek segítettem (nem virtuálisan). Most h van több időm itt vagyok. Amit mondok annak az eredménye ami miatt az írás is született (részben legalább). Én érzékeny vagyok a körülöttem lévő nekem fontos emberek helyzetére. Ha azt látom hogy csak a baj van és rosszabb most mint volt, akkor annak hangot adok. Ha erre nincs fogadókészség, akkor nincs.
A tény meg tény kérdés: itthont hasonlítva az élő tapasztalataimhoz, rosszabb. Legközelebb megyek Dánba melózni, és lesz hely a kocsiban, gyere el velem. Nem kell dolgoznod csak tapasztald meg. És meg fogod érteni miért fontos nekem felhívni a figyelmet arra, hogy máshogy is lehet élni, sőt úgy még jobb is.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13) RexMaximus válasza looser (#8) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Sokaig erre a jelensegre en se talaltam jo szot. Az "elvaltak az utjaink"-ban kell lennie egy utkozespontnak ami utan szetvallunk. Itt meg valojaban ilyen nem tortenik.

Van aki a mennyiseget igenyli szamara az a baratsag egyik meroje. Mas beeri a minoseggel. Utobbinak erzem magam.

Az az igazi akikkel x ideje nem talalkoztunk es kb ugyanonnan folytatjuk. Vagy a regi hulyesegeken sztorizgatunk, utana elemezuk a jelent :).

(#14) Lauda válasza bitpork (#12) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ezekre gondoltam. Sok mindenre volt energiad, csak epp minden szaron felszivtad magad.

Masik tema. Teljesen mas megmutatni, hogy ott jobb, mint az, hogy itt minden rossz. Eleget jartam keltem mindenfele, hogy lassam, van ennel sokkal jobb, viszont sokkal rosszabb is. Csak meg kellene latni a jot is. De a te dolgod.

(#15) bitpork válasza Lauda (#14) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ha láttad a jobbat , és nem próbálsz meg agitálni és tenni érte, akkor lemondasz arról hogy itt jobb legyen?

A felszívom magam mire vonatkozik?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17) bitpork válasza Dhampir (#16) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Lennének, a helyes :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#18) Dhampir válasza bitpork (#17) üzenetére


Dhampir
félisten

Nos igen, de a nosztalgia miatt is...
Amúgy néha érdemes a kedves emlékeket elővenni, leporolgatni, akár régmúlt barátságokról is. Miközben folyamatosan változunk - az időben mögöttünk elmaradt emberek is - ki tudja, talán egyszer ismét keresztúton találkozva új felismerésre juthatunk a másik fél lélektükrében.

(#19) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Barát szó jelentése - irigykedő alak, aki a csajodra pályázik... :DDD

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#20) bitpork válasza pusszycat (#19) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A definíció inkább sok honfitársra illik :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#21) juliabrilke válasza bitpork (#10) üzenetére


juliabrilke
addikt

Egyértelmű, nincs rajta füstszűrős sapka, ez a baj. :DDD

(#22) Eastman


Eastman
őstag

"Öreg bölcs üldögélt a Korinthusba vezető út
szélén. A városba igyekvő idegen rövid pihenőt
tartva beszédbe elegyedett vele:
– Milyenek itt az emberek? – tudakolódta.
– Hová valósi vagy? – kérdezett vissza az öreg
bölcs.
– Athéni vagyok.
– És felétek milyen nép lakik? – kérdezett tovább
az öreg.
– Hát tudod, rettenetes társaság! Mind csaló,
lézengő, lusta és önző. Ezért is jöttem el onnan.
– Nincs szerencséd! Korinthusban sem jobb a
helyzet. Itt is csupa csalóval és lézengővel, lusta
és önző emberrel fogsz találkozni. – mondta az
öreg.
A vándor búsan folytatta útját.
Nem sokkal később újabb idegen állt meg az öreg
bölcs előtt. Őt is az érdekelte, hogy milyen
emberek laknak Korinthusban. A véletlen úgy
hozta, hogy ő is Athénből jött. Neki is feltette az
öreg bölcs a kérdést, hogy ott milyenek az
emberek.
– Nagyszerű emberek élnek ott! Barátságosak,
segítőkészek és nagyon becsületesek! –
válaszolta nem kis büszkeséggel az utas.
– Nagy szerencséd van! Korinthusban is
ugyanilyen nagyszerű emberekre találsz majd! –
mondta az öreg bölcs." (stb.)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#23) bitpork válasza Eastman (#22) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Csak ott hibádzik, hogy változik minden, és más volt a tapasztalat :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.