Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) gabor9991


gabor9991
őstag

Vettem a kocsimra egy visszapillantót a bontóplázán.A színt előre letisztáztuk, hogy passzol az enyémhez hogy ne keljen fényezni a borítást.Megrendeltem.Mikor megkaptam majdnem sírva fakadtam, egy sáros, retkes karcos szemetet kaptam.Annyira karcos volt, hogy szerintem egy erdőn mentek az autóval keresztül amiről le lett szerelve.
Hívtam az eladót, elmondom neki, hogy én nem igazán ezt értem a"szép" állapotú alatt...akkor csomagold be és küldd vissza...mondom rendben, de te elpostáztad nekem 2500ért én vissza fogom küldeni újabb 2500-ért a tükör meg 10000 volt összesen, szólhattál volna, hogy egy karcos szemét akkor nem dobtam volna ki 5 ezret a semmire...Vegyél újat az nem karcos és letette. :)
A 10 ezret visszautalta, de a szállítási költséget amit az ászf szerint is vissza kellene utalnia, ha elállok a vásárlástól azt nem.A bontópláza nem foglalkozott ezzel pedig írtam nekik egy emailt és hívtam is őket emiatt.2500 forint miatt viszont nem volt kedvem cirkuszolni senkivel így lenyeltem, hogy átb@sztak, nyilván soha többé nem rendelek onnan semmit.
Másik eset az autóalkatrész.hu-n volt egy eladóval, fényszórót kerestem, felhívom és megkérdezem, hogy ez jól gondolom,hogy angol fényszóró?Ja, azé' ennyi!Mondom neki, hogy ezt leírhatnád a hirdetésedben, mert ez konkrétan így annyit se ér, hogy azt a 10 forintot rászánjam amennyibe ez az 1 perc beszélgetés került.
Ez is letette.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.