Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Rick4


Rick4
félisten

Autóalkatrészekkel foglalkozok, csak nem európaiakkal, de van európai autóm is. Pár hete kinéztem egy 3 ezer forintos Lacetti tanksapkát, több is volt fent, írtam a bontóplázának, ez- az merre van, rájuk csörgetnék, mivel járom az országot, nem okoz gondot egyik- másik helyre elmenni 3 km kerülővel, de a 3500Ft-os alkatrészt hadd ne vegyem már meg postával 6000-ért. Ki tudom fizetni, de ha arra megyek, nyilván nem a postát gazdagítom, plusz pont karácsony előtt volt, vag ideér időben, vagy nem. Az egyikre írja, Tolna megyek. Oké, de leglaább egy várost írj már. Az nem lehet, csak ha már megrendeltem. De nem érted, hogy nem tudtok szállítási díj nélkül rendelést intézni, tehát nem akarom szállítással rendelni? Ez a szabály sajnos. Köszi, megveszem akkor máshol pont ugyanennyiért, sziasztok!! Nyilván a bontós és én összebeszélünk, hogy a 3500Ft-os alkatrészból csalja el a bontóplázás 10% jutalékot.. :D
Mentem utána 3 nap alatt 2800 km-t, találtam sima hirdetésben, másfél kilométeres kerülővel megvettem máshonnan 2 ezerért. SOHA többé bontópáza...

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.