Hirdetés

2021. január 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) addamka

addamka
senior tag

Szia,

Ilyesmin gondolkozom egy ideje, nekem egy első generációs C4-esbe passzolna valami ilyesmi (ebayen olcsóbb valamivel)

A dilemma tárgya, egyrészt a tartóssága miatt van, mert napi szinten megyek szekérre alkalmatlan utakon, kérdés azt hogyan szereti. A másik része meg, hogy a csodás francia mérnökök arra a központi kijelzőre vezették ki a fogyasztási adatokat meg az autó státusz üzeneteit (Risk of ice, ha nem tudná az ember, meg Depolution system faulty, hogy felvidítson), amit ez kiváltana. A kérdés, ezeket kijelzi-e, vagy onnantól marad a tipp, hogy miért sípolt be :)

A gyári fejegységhez képest milyen a hangja? Bár ettől kevésbé félek, mert az enyém a tejfölös dobozt kongató harang tájékán szól, ezen sokat nem ronthat.

Telefontól bluetoothon tud netet kölcsönözni? Vagy csak wifi-s megosztáson át?

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#2) Stanlee

Stanlee
senior tag

THX. Erdekelne, hogy mit tud kiolvasni es megjeleniteni ez a fejegyseg a canbus-bol?

filtered-news.net

(#3) bitpork válasza addamka (#1) üzenetére

bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szia!

VAG vonalon van valós tapasztalatom, így nem vagyok tisztában a Citroen házi praktikáival. Tartok tőle, hogy egy ilyen fejegység nem fogja értelmezni a hibajelzéseket, lévén általános android van rajta. A kis kínai élből azt fogja javasolni egy ilyen felvetésre, hogy van neki ócsó OBD kékfogas hibaolvasója :)

A hangja az én gyári rádiómhoz képest vagy picit "színtelenebb" ha nincs az EQ beállítva. Pici játék után ha nem is csúcs hi-fi, de hallgatható. A Loudness- opciója túltolja természetesen.

Csak wifi-n próbáltam még a netet :B Gyanúzok máshogy nem is menend, mert nyomát nem láttam eddig -de megsasolom amint a kocsi közelében lesz dolgom.

Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#4) bitpork válasza Stanlee (#2) üzenetére

bitpork
veterán
LOGOUT blog

A tuaregen? Semmit! Mivel a Touaregben nincs optikai tolatóradar, hanem fixen telepített ledsor és csipogó van elöl hátul gyárilag. Ugyanígy nem volt a gyári fejegységen sem klíma kijelzés, se semmi más. Ugyanakkor a net teli van olyan videóval amin látszik mit tud egy frissebb autóval. MEgint csak hangsúlyozom, hogy VAG vonallal foglalkoztam csak eddig.

Az megvan, hogy Mária országa vagyunk, csak így körülnézve nem világos, hogy Geronazzo vagy Schmidt.

(#5) Stanlee válasza bitpork (#4) üzenetére

Stanlee
senior tag

Koszi. Jo ez a video, amit belinkeltel. Mar majdnem jobb, ha az ember ezeket a kinai cuccokat veszi meg az atomdraga gyari helyett.

filtered-news.net

(#6) bitpork válasza addamka (#1) üzenetére

bitpork
veterán
LOGOUT blog

Jah még egy dolog, hogy én hol járkálok az autóval.

(#7) aero. válasza Stanlee (#5) üzenetére

aero.
veterán

Abszolút, ráadásul ott a Waze lehetősége is, én pl. csak azt vagyok hajlandó használni. :B
Nálam van rákötve tolatókamera, rádiójeles továbbítóval, így a kábelt se kellett végighúzni a tolatólámpától. Nagy ritkán belezavar a képbe a vétel, de 90%-ban tökéletes.

(#8) bacsis

bacsis
Közösségépítő
LOGOUT blog (1)

...Azé' valami fél desznajt, vagy egy rántott szeletet, kolbászt, stb, lefotózva elrejthettél volna a többi kép között, ez így nem az igazi bitpork-os bejegyzés :U

:R

(#9) alcsa válasza bacsis (#8) üzenetére

alcsa
senior tag

De hisz ez a ma`sodik ol, akarom mondani ha`za ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) aero. válasza bacsis (#8) üzenetére

aero.
veterán

Ez lemaradt a képről. :D

(#11) bacsis válasza aero. (#10) üzenetére

bacsis
Közösségépítő
LOGOUT blog (1)

Igen, ilyen kellett volna :DD

(#12) bitpork válasza bacsis (#8) üzenetére

bitpork
veterán
LOGOUT blog

Remélem ez így megfelel :DD

(#13) bacsis válasza bitpork (#12) üzenetére

bacsis
Közösségépítő
LOGOUT blog (1)

köszi, szépítettél, szóval továbbra is olvasni foglak :)) :DDD :R

(#14) kemotox

kemotox
addikt

Ezmiez? Ehető?

(#15) bitpork válasza kemotox (#14) üzenetére

bitpork
veterán
LOGOUT blog

Odáig még nem jutottunk, de lehetne akár más is ;)

(#16) Mulderpapa

Mulderpapa
aktív tag

Egy ideje gondolkozom én is ilyen kínai androidos csoda fejegységen, mivel a Passatomba hiába van navi, nincsenek hozzá térképek, de mindig elbizonytalanodom, hogy milyen hangja lenne a gyári VW MFD erősítőjéhez képest, illetve mennyire tudja meghajtani a 8db gyári hangszórót.

A gyárihoz képest nincs nagyon doboz hangja? Vannak mélyek?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#17) bitpork válasza Mulderpapa (#16) üzenetére

bitpork
veterán
LOGOUT blog

Vannak mélyek, és a korbácson amit adnak hozzá, van külön mélynyomó kimenet is. Ha Szeged környékén vagy, meghallgathatod ezt. Ahogy írtam, nem vájt fülűeknek való, de messzi van attól h rossznak hívjam. Mondjuk meg sem próbálom összevetni egy B&O v B&W v MarkLevinson rendszerrel.

(#18) Zoja™

Zoja™
őstag

Fehér vagyok. Szeretem, ha lecummantanak. Kopogni is tudok.

Elmentem Kínába. Császtok... :DDD

(#19) bitpork

bitpork
veterán
LOGOUT blog

Készül a hadtáp :))

(#20) oriic válasza bitpork (#12) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Hm, szép darab. :DDD A fejegység is.

Live-Die-Respawn

(#21) kemotox válasza bitpork (#19) üzenetére

kemotox
addikt

Borzasztó az a szelet sajt, legalább csipkedtétek volna össze ;] Nálunk is most lett kész nemrég a pizza. Nagyfater egyszercsak aszongya, Ő úgy enne egy kis pizzát... Hát csináltunk! :D
Guten apetit!

(#22) bitpork válasza kemotox (#21) üzenetére

bitpork
veterán
LOGOUT blog

Én is a reszelt mellett vagyok de Iza köti a karót az ebhez h így nem megy el rá annyi sajt, ezt így kell csinálni.

(#23) macilaci78 válasza bitpork (#22) üzenetére

macilaci78
Korrektor

A sajt nem lehet sok. :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#24) bitpork válasza macilaci78 (#23) üzenetére

bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azért van az a mennyiség ami szemmel látható költséget képvisel :K

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.