Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Na ez talán nem rossz, de olyan műanyagos, instabil hatást kelt az egész...

(#2) #56573440 válasza KaiotEch (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

cimborámnál láttam egy bitfenix-et ugyanezzel a burkolattal, sok mindent mondtam rá csak azt nem hogy műanyag meg hogy instabil. élőben nagyon brutálul tudnak kinézni :B

(#3) KaiotEch válasza #56573440 (#2) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Valahogy óckodom lecserélni a TT Armor Jr.-omat egy ilyesmire. Nem találom az utódját már egy jó ideje.

Kérdés: Elől van egy venti... Honnan veszi a levegőt? Azon a 2 csíkon ami végigfut függőlegesen? Azon aztán nem sok jön...

[ Szerkesztve ]

(#4) aAron_


aAron_
őstag

Shinobik nagyon minőségi darabok, régi álmom egy beszerzése. Ezen már USB 3.0 is van, a kisebbnek ez az egyetlen hiányossága szvsz.

What is your ikigai?

(#5) Móci


Móci
addikt

Egész jól néz ki ez a ház.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) capulet75 válasza aAron_ (#4) üzenetére


capulet75
addikt

Nem értem a házakban ezeket a 6-8 férőhelyes vinyóslotokat (vagy minek nevezzem). Ki a fene használ 2-3 vinyónál többet? Nyilván akad olyan, de az kb kevesebb mint 5%, és az összes házban ez van.

A cucc egyébként nagyon tetszetős.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#7) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez tényleg egy minimalista ház. Semmi cicó... ;)

(#8) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Valami mégiscsak megfogott benne, meg kéne nézni élőben... Jó lenne tudni azt is, hogy mennyivel lenne ebben hűvösebb, mint a mostaniban. Ééés ha kb 25 körül lenne az ára(ami esélytelen egy full towernél) akkor már szaladnék is. Kistesó méretben sztem elég lenne(nem elég... kisebb mint a mostanim és ebben sem férek már el nagyon), de usb3 meg az a power charge-os usb jól jönne!

[ Szerkesztve ]

(#9) devast válasza capulet75 (#6) üzenetére


devast
addikt

Nekem az asztaliban 5 van, a szerverben meg.. 6 :) Asztaliban lehetne 2-3 is, de most azért nem fogom szétkapni és kiszerelni a régi 160-as 250-es meg 500-as hdd-ket.

(#10) Phvhun


Phvhun
őstag

Gyönyörűű :R

(#11) proci985


proci985
MODERÁTOR

csak nem megint a CM az OEM?:) ettől függetlenül jónak néz ki, az ACTS840 eléggé kellemes darab.

ára is egész emberi.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) capulet75 válasza devast (#9) üzenetére


capulet75
addikt

Igazából szinte senkinek sincs szüksége egy raptor/ssd + 1TB vinyónál többre, minden fent van a neten.

A régi 160,250,500-as vinyókat meg most van ideje kiszerelni és eladni mert piszkosul sokba kerülnek manapság. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#13) KaiotEch válasza proci985 (#11) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez egész pofás, csak kár, hogy nem fekete belül.

(#14) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szép letisztult.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) Socket A


Socket A
aktív tag

nekem a kistesó van és nagyon pöpec
imádom ezt a tényleg minimalista dizájnt

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#16) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

az ilyen előlapi ventik hogyan tudnak elegendő légáramot produkálni úgy, hogy nincs előttük, csak a széleken nyílás?

(#17) mepet válasza capulet75 (#12) üzenetére


mepet
addikt

Amíg el nem adtam a gamer gépemet, nálam 4db 80as velociraptor volt raid0-ban a rendszernek, és 2db 2terás black caviar szintén raid0-ban az adatoknak.
Azóta vettem NAS-t, így elég az új asztaliba 1*1Tera + SSD.

2db 230mm-es venti gyárilag a csomagban!
Ez erősen ajánlott vétel így, mivel én majdnem fél évig kerestem 230mm-es ventit a házamba, és 4000-ért találtam használtat végül!

230mm: óriási, eszméletlen légszállítás, minimum zajszint!

(#18) TomiLi


TomiLi
addikt

Szép házikó! Végre egy ami nem egy sokadik fosoááááá. (már elnézést)

a mély kábelcsatornának köszönhetően pedig a vízhűtés tömlői akár a tálca mögött is tekergőzhetnek. Ez a mondat pedig sok moddingos fülénekm, zeneként hat! :C

Bogyóka

(#19) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ekkorában azért nem kellene feltüntetni, hogy Méd in Csájná....

(#20) TomiLi válasza KaiotEch (#19) üzenetére


TomiLi
addikt

Ha nem lenne ráírva, akkor elkezdene az ember félni, hogy hamisítvány! ;] :R

De jogos! Ocsmány a felirat! :(((

Bogyóka

(#21) Vigneau


Vigneau
félisten

Kellemes kuckó - ha cserélnék, jó alternatíva lenne. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#22) #21346560 válasza Vigneau (#21) üzenetére


#21346560
törölt tag

Porosodó csatlakozók megint fent... hiába, ez engem nagyon zavar...

(#23) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jó lesz ez. :K

(#24) Malachi


Malachi
addikt

uuh, ez nagyon ott van, minden szempontból. utoljára majdnem Bitfenix Survivor lett a mostani Fractal helyett, aztán mégsem, de erre basszus lecserélném az Arc Midi-t...ha nem lenne 45k körül az ára. :(

(#25) nicu71


nicu71
addikt

két héten belül ez már a sokadik ház itt az oldalon,amire azt mondom hogy igen,ez kellene!Nagyon szép,elegáns darab,belül is minden megvan ami kell,csodálatos!Bár nekem az XL helyett az alap változat jobban megfelelne,de ez az elismerésből semmit nem von le. :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#26) szab.tam


szab.tam
nagyúr

szép.

az elhíresült, "ajánlott plecsnis" aerocool féle borzalmaknál kérdezik egyesek, hogy akkor a mifélénknek milyen ház tetszik. nekik mondom: az ilyen...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#27) Vigneau válasza #21346560 (#22) üzenetére


Vigneau
félisten

Legalább könnyedén elérem - a lábamnál van a gép. A formája meg nem szembántó. Én is letisztult kockaformapárti vagyok, mint egy fentebb író fórumtársunk. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#28) XtremLor válasza szab.tam (#26) üzenetére


XtremLor
őstag

az minden csak nem ház :DDD

Az egyszerű formavilág kell a népnek :R "ájlájkitt" :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#29) banhammer válasza capulet75 (#6) üzenetére


banhammer
veterán

Ezen én is csodálkoztam, hogy mi a fenének annyi HDD hely.

A másik amin megütköztem az, hogy vagy benn van az összes HDD tartó vagy nincs benn a házban.
Köztes megoldás (gondolok itt arra), hogy mondjuk meg lehetne felezni a HDD tartók számát nincs.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#30) banhammer


banhammer
veterán

139 Euro nem is olyan vészes összeg ezért a házért.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#31) .:LoMAX:. válasza Apika (#7) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

+1 :))

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#32) szab.tam válasza XtremLor (#28) üzenetére


szab.tam
nagyúr

azon kívül, hogy nagyon tetszik, hozzá kell tennem valamit. hogy politikailag korrekt legyek.
ha megvenném kedden, kb. a soron következő első vasárnap délután 3-kor szólnék a szomszédnak, hogy hozza fel a flexet a pinyóból, mert lenne némi elképzelésem. és lenne... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33) #65675776 válasza proci985 (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Maximum ODM, de apróság.

(#34) XtremLor válasza szab.tam (#32) üzenetére


XtremLor
őstag

áá kivan zárva rád ilyen extrém megoldások nem jellemzőek egyáltalán hogy vagdosnál csak ugy unalomból meg moddingolnál:D :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#35) engusz válasza KaiotEch (#8) üzenetére


engusz
veterán

A Shinobi név ellenére nem az olcsó kategóriában indul a ház. Lehet szerencsésebb lett volna a gyártó részéről, ha nem csak az XL tagot teszi a bejáratott név mögé. (Bízunk benne, hogy a színfalak mögött dolgoznak a Shinobi 2. verzióján.)

Ha viszont nem ebből a szemszögből közelítünk a ház felé, hanem inkább megnézzük a kategória-társakat (méret, felszereltség, csatlakozók), akkor már sokkal barátságosabbnak látszik az ára. Ami elsőre nem lesz kevés, egészen pontosan 47 090 Ft. Február elején indul a kereskedelmi forgalmazása.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#36) #56573440 válasza engusz (#35) üzenetére


#56573440
törölt tag

:Y nem számítottam alacsony árra, meg a forint is elég para mostanában, de hogy közel 50k azért az nem gyenge...

(#37) engusz válasza #56573440 (#36) üzenetére


engusz
veterán

Magam is kevesebbre számítottam, de sajnos ennyivel nyit a ház. A későbbiekben a forint tartós erősödésével és a beszerzési ár csökkenésével lehet olcsóbb.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#38) KaiotEch válasza engusz (#35) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ennyiért inkább CM Storm Trooper...

(#39) Recon666 válasza KaiotEch (#38) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Vagy nem, ízlés kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#40) engusz válasza Recon666 (#39) üzenetére


engusz
veterán

Nekem is jobban tetszenek a letisztult formák, ezért inkább a Shinobi XL, mint pl. a Trooper. Utóbbi is jó ház, de hát ízlések és pofonok - mint tudjuk.

[ Szerkesztve ]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#41) Malachi válasza #56573440 (#36) üzenetére


Malachi
addikt

írtam, hogy ennyi lesz, kb. egyértelmű. ne mostanában kell számtech cuccokat venni, ha csak nem életbevágó.

(#42) XtremLor válasza engusz (#40) üzenetére


XtremLor
őstag

a trooper a felső része miatt nem szép(szubjektív) a fogó részt nagyon nem találták el, "tudásilag" anyag minőségben rendben van nagyon.

Malachi: nyárra remélem helyreáll, jo lenne már egy kis upgrade a gépbe.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#43) TomiLi válasza engusz (#35) üzenetére


TomiLi
addikt

Szerintem sem drága, ha a kategóriáját nézzük!
Egy xigmatek elysium (ami szeritnem anyaghasználatot illetően is egy kategória) drágább, és ha a dokkolót nem nézzük, akkor sokkal szegényebb felszereltségű, és előnytelenebb a kialakítása is.

Sőt ha azt nézzük, ilyen ház még nem is nagyon volt még a piacon! (persze hátránya ennek is van, amit már korábban említettek - hdd keret pl.)
A tetejére akár egy dupla 180-200-as radiátor is elfér ami már szép teljesítményre képes a hűtést illetően.
Ha az anyaghasználatot nem nézzük, csak a kialakítását, akkor elég sok alu csoda házat lepipál a mezőnyben amik ugye szépen közelítenek, vagy jóval többe kerülnek 100 forintnál.

Ja kimaradt nagyon nagy előnynek! : 3cm hely az alaplapitálca és az oldallap között! Én még ilyen kialakíást nem láttam!!!

Bogyóka

(#44) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Csak én vettem amúgy észre, hogy nem pontosan az illesztések ezen a képen?

(#45) Socket A válasza KaiotEch (#44) üzenetére


Socket A
aktív tag

most hogy rávilágítottál nekem is viszont a nekem itthon jók a kistesón :)

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#46) engusz válasza KaiotEch (#44) üzenetére


engusz
veterán

Cserélhetők a rácsok, egyszerűen nem lett gondosan összerakva. Az már más kérdés, hogy ebben az állapotban miért került ki sajtófotónak.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#47) KaiotEch válasza engusz (#46) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát baklövés mindenesetre. Ha már is megnézi véletlen, akkor nem biztos, hogy venni fog belőle(bár ez most csak egy kép), Apropó már kérdeztem(más is) csak válasz nem jött rá, hogy ezen a 2 csíkon fog elég levegő bejutni az első ventihez?

(#48) engusz válasza KaiotEch (#47) üzenetére


engusz
veterán

A rácsokon is tud szellőzni. De az előlap alján van egy jókora lyuk, inkább ott.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#49) XtremLor válasza engusz (#46) üzenetére


XtremLor
őstag

lehet rendelni másfajta rácsot is, vagy azt magadnak kell megoldani?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#50) engusz válasza XtremLor (#49) üzenetére


engusz
veterán

A kisebb Shinobi-hoz még logó is van! Az XL-hez csak később lesz.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.