Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) imibogyo válasza Neovenator (#23) üzenetére


imibogyo
veterán

Egyrészt mert kihívás. Sokunkat nem elégít ki a mindent gyorsan összedobok és hadd zúgjon gondolkodás. A zaj egyáltalán nem mindegy, főleg ha a gépedtől 1-2 méterre mondjuk a barátnőd akar aludni (nem, nem tudom átrakni máshova a gépet, sem az ágyat). Én általában a csendesség miatt építek vizes gépeket és 90%-ban passzívat építek, de ettől még miért ne számíthatna a méret? LINK1, LINK2

Másrészt az "elvan" és a "jól érzi magát" nagyon nem ugyanaz. A vga is "elvan" 90 fokon, de jobb neki víz alatt 60-on, nem süvítő ventikkel.

és imádja a csillivilli, óriási hűtőket az minek vesz miniITX-es házat? Miért kellene csillivili-nek és óriásnak lennie egy hűtőnek? A linkelt videóban sem óriási a hűtő, viszont baromi csendes és például a Prodigy-ben elég könnyen szerelhető is. És csak mert mondjuk évente egyszer tuningolok is, azért miért kellene egy szekrényt tartanom az asztalom alatt?

Kissé koncepciótlannak tűnik a dolog... Nem tudom mitől lenne koncepciótlan, hogy minél nagyobb teljesítményt, minél jobb hőfokokkal és minimális zajjal építsek össze minél kisebb méretben. Eddig készítettem jó pár baromi nagy házat, most elegem lett belőlük és a következő ilyen pici lesz, de úgy, hogy nem mondok le azokról a tulajdonságokról, amiket szeretek (vízhűtés, csendesség, alacsony hőfokok).

Az tiszta sor, hogy neked nem jön be a ház, akkor lépj tovább. Ennyi. Többünknek tetszik látunk benne fantáziát (koncepciót) és mi majd használjuk nagy megelégedéssel. Ha nem is pont ezt, akkor ennek valamilyen másolatát, mondjuk megcsinálom fából ezt is. ;) :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.