Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bulanjoe


bulanjoe
tag

4 ismeretlen trójai, és még mindig különösen ajánlott?
na persze :( :W

(#2) Pano válasza bulanjoe (#1) üzenetére


Pano
addikt

Igen. Mindegyik antivirusnál rengeteg "ismeretlen" trójait be lehet gyűjteni, amit nem ismer. Szóval ne gondold azt, hogy ez csak a cikk alanynál fordult elő :)
Nem igen tudok olyan programot, aminél ne találtam volna egy rahedli olyan trojant, amit nem ismert.

(#3) Xirtam


Xirtam
veterán

Képpekkel illusztrálhatad volna! :U

(#4) Pano


Pano
addikt

Igen-igen, igazad van :)
A következőnél több lesz a vizuális tartalom, megígérem :)

(#5) savior


savior
őstag

irod, hogy a karantenbol lehet kuldeni fajlokat kivizsgalasra. utana pedig azt, hogy a karantenba manualisan nem lehet fajlt betenni. na most akkor a felismert virusos fajlokat mi ertelme van elkuldeni elemzesre?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#6) Pano válasza savior (#5) üzenetére


Pano
addikt

Igen, ez itt a kérdés, jól megláttad a lényeget :)
Viszont a heurisztikus találat esetén érdemes vizsgálatra beküldeni, ugyanis lehet téves riasztás is és azt ugye ki kell küszöbölni, mert blokkolja a hozzáférést, holott neked kéne az adott fájl de az nem vírusos.
Valamint az új, heurisztika alapján felismert vírust és érdemes beküldeni, hogy jobban szemügyre vegyék az észlelt kódsorozatot és a felfedezett új vírus detektálásának hatékonyságát erősíteni lehessen.

(#7) aram01


aram01
nagyúr

a cikk jó,a progi? hát nemtudom

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) Narxis


Narxis
nagyúr

Nagyon nem kellett volna az írás elejére ez a "mindenki hülye" szöveg, a vádaskodást illik bizonyítékokkal alátámasztani, amíg ez nem történik meg addig nyugodtan használhatod a "szerintem" és a "valószínűleg" szavakat.

Thanos was right.

(#9) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Köszönöm a leírást és a tesztet !

Narxis: nem írt ilyent h mindenki csak h " nagy részénél ", és ez pedig nagyon is igaz az élet minden területén...
és abba a nagy részbe mi nem tartozunk bele ;)
peace

[ Szerkesztve ]

(#10) gyrgyvrs


gyrgyvrs
csendes tag

Figyelj, Sunbelt Antivirust nem tervezed majd tesztelni? Én használom, viszont elég kevés tesztet olvastam róla (jó, írják a honlapon, hogy milyen gyors, viszont a gépet scan közben eléggé lassítja).
Vírusbulletin-ben sem szerepel, ha jól emlékszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.