Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stangli


stangli
senior tag

Jó arcok :DDD

(#2) csimav


csimav
senior tag

Szerintem -> Ő <- se tud sok mindent róla :DDD

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3) localhost


localhost
Közösségépítő

Akit érdekel a sziget, az költözzön be hozzánk, együtt énekeltem a Tankcsapda dalokat a tömeggel a hálószobánkban : :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) brownus


brownus
veterán

jó nekik:)

(#5) Fecogame


Fecogame
veterán

Értelmes emberkék :))

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) Tibiajax válasza brownus (#4) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a barna kislány 4:20-nál, az ott nem rossz..

(#7) Eastman


Eastman
őstag

...én is csak ennyit:

F A I T H N O M O R E

:))

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) Lenry


Lenry
félisten

A sziget vízzel teljesen körbezárt szárazföld. (forrás: Wikipédia)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Látom már a vonaton is nagyban ment a buli. Egyébként korhoz van kötve, hogy bemehetsz-e a Szigetre?

(#10) localhost válasza Eastman (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Prodidzsáj ? az meg ki?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11) userZ


userZ
tag

Ezek a hollandus fiatalok tudnak élni :DDD

Stop the Earth, I want to get off!

(#12) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Igazság szerint kipróbálnék egy ilyen vonatos bulit :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Van életük ge*i! :D Én az idei Campuson még sört sem ittam! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#14) BITBOYS válasza localhost (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

:DDD
Tankcsapdás lettél egy éjszakára. Lightos altatódalokat énekeltek legalább? ;]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#15) brownus válasza mexicanraven (#13) üzenetére


brownus
veterán

mit ittál helyette, és hogy tetszett? nekünk olyannyira, hogy megyünk jövőre is

(#16) fekeandras


fekeandras
őstag

1999ben voltam utoljára szigeten.Akkor is csak a Kool & the Gang koncert miatt.Többet nem is nagyon megyek.Bár azért a fatnomorét :DDD meghallgatnám élőben is.Hasonló zenéken nőttem fel.

(#17) mexicanraven válasza brownus (#15) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ásványvizet és néha kólát! Nekem nagyon bejött, annyira, hogy mi is megyünk jövőre. A Brains volt az egyik kedvenc. Neked??

when the sun shines, we'll shine together

(#18) brownus válasza mexicanraven (#17) üzenetére


brownus
veterán

jaja, őket is megnéztük, szeretem a zenéjüket. akkor ami nagyon tetszett még a quimby, ők fantasztikusak voltak, a kerekes band, erik sumo, london e., meg már nem is tudom kik...

van egy pörgős topikja is a campusnak:D http://itcafe.hu/tema/campus_fesztival_2009_debrecen/friss.html

(#19) mexicanraven válasza brownus (#18) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

A Kerekesnek a végére bementünk, én azt hittem, hogy ez a Prodigy! :D Nah jó ez túlzás, de pörgős kis zenéjük volt, annyi szent. Egyébként abban a sátorban ahol pl a 30Y is fellépett(meg a már említett Kerekes band etc) ott általában mindig jó zenekarok voltak, még ha nem is ismertem őket névről! Jövőre akkor találkozunk! :C :D

when the sun shines, we'll shine together

(#20) brownus válasza mexicanraven (#19) üzenetére


brownus
veterán

30y is jó volt, én őt nem ismertem eddig, asszonyom mondta, hogy nézzük meg, és egész jó. a dal szövegek meg különösen:) igen , az jó sátor volt

(#21) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ezt le kellene koppintani és megcsinálni. Le a Horvát tengerpartra bulivonattal.
Ha 50-70 eurót fizetne egy személy akkor simán megoldható/kivitelezhető lenne...

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22) localhost válasza BITBOYS (#21) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az én tinédzserkoromban a Szegedi Ifjúsági Napok-ra ment a Nyugatiból különvonat...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23) BITBOYS válasza localhost (#22) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kicsit változtak a dolgok azóta :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24) localhost válasza Taknyoshal (#9) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Taknyoshal!

A Szigetre nincs korhoz kötve a belépés, írásos szülői igazolást kell vinni : :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#25) BITBOYS válasza localhost (#24) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jó kis nick, mi? :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26) localhost válasza localhost (#24) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Illetve mivel ott lakom nem messze a Sziget K-hídjától, csak rámcsörögsz telefonon és (a) vagy beengedlek és a szigetre, vagy (b) megmutatom kit kell lefizetni, (c) engem fizetsz le és írok neked szülői igazolást.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27) localhost válasza localhost (#26) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Javítva: beengedlek és a szigetre helyett beengedlek én a szigetre

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28) stangli


stangli
senior tag

(#29) Taknyoshal válasza localhost (#26) üzenetére


Taknyoshal
tag

Köszi a választ. Szóval itt le kell fizetni mindenkit?

BITBOYS: tetszik a nickem? :C

(#30) stangli


stangli
senior tag

Na még egy a sziget videó, a szigetet nem ismerőknek: Ott megy két sör :DDD

(#31) mephi666 válasza stangli (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

ó, hogy rühellem a tarháló "műpunkokat" :W

itt kecskeméten, amikor még gyakran jártunk koncertre, mindig belefutottunk csomó ilyen suttyóba... és az a legdurvább, hogy pl a gyerek szakadtan megjelent és kéregetett ezerrel... ha elküldted a retkes f@szba, még neki állt följebb... hétköznapokon meg ha láttad, ránézésre 50-60ezerbe került a ruha, ami rajta volt... a legtöbben divatból játszák a lepukkant punkot meg tarhálnak, "mert az a buli" no comment... igazából azt sem tudják, mi az IGAZI punk életforma... elvileg a szabadságról és a kötetlenségről kellene szólnia az egésznek... ezek meg divatból beskatulyázzák magukat azzal, hogy szakadtan öltöznek és taréjba állítják a hajukat... elég nagy ellentmondás szerintem...

ui: videóra visszatérve->kemény volt, amikor a fószer bemutatta a bránert a gerendainak :DD szakadtam rajta nagyon...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) Eastman válasza mephi666 (#31) üzenetére


Eastman
őstag

...biztos ők is tesztelnek...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#33) mephi666 válasza Eastman (#32) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, hogy mikor jön rájuk a cifra***ás a kannástól? :)

azért én ennyire nem pukkantam le anno... ízlés szerint levágtam 1-2 pólómnak az ujját, mert unalmas volt és így nyárra kényelmesebb lett... meg hosszú farmert is rövidre szabtam hasonló célból, de ez kicsit azért más... de ez... meg többek között az, hogy nem jópofiztam ilyen "gazdagszülőkelkényeztetettkölkeivel" elég volt arra, hogy elkerüljenek... ez volt többek között a cél... sz@rtam rá nagy ívben, hogy szívták az anyuci pénzéből megvett marlbit meg itták a szintén anyuci pénzéből vett heinekent meg vilmost... (meg közben vakítottak a szintén szülők pénzéből vett ruhákban/telefonnal...) én elvoltam a saját pénzből vett tilbury dohányon meg az olcsóbb sörön... az ilyenek meg a jópofizásukkal szépen elkerültek... akik meg igazán haverok voltak, azok megtaláltak mindig... és egymás között tényleg ment az, hogy: "ami az enyém, az a tiéd is..." (pl. nőt leszámítva) ha kellett, ki is segítettük egymást, ha valaki rászorult... na, lényeg az, hogy ilyen "látszatbarátaim" soha nem voltak szerencsére...
gondolom a tesztelős dolgot erre értetted a tegnapi postba kommentelésem miatt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) stangli


stangli
senior tag

(#35) fekeandras


fekeandras
őstag

(#36) localhost válasza fekeandras (#35) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm, hogy idén is bezárt! Egy évig most nyugtom lesz.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.