Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

:DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Z86


Z86
őstag

Nem tudom, engem annyira nem hatott meg. Nem is lőtt le egyet sem, meg kicsit bénán is csinálták meg. :U

(#3) BITBOYS válasza Z86 (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Irgumburgum :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) Z86 válasza BITBOYS (#3) üzenetére


Z86
őstag

Gondolatban elképzeltem én hogyan csináltam volna meg.
Első körben nem egy kölyköt, hanem egy felnőtt idősebb egyedet szerepeltettem volna. Nem puskát, hanem pisztolyt kapott volna, mert azt talán meg tudja fogni rendesen.
Mikor megkapja a fegyvert egy pár másodpercig nézegeti, aztán ráfogja valamelyik fazonra és lelövi (nincs dráma, ha ez nem történik meg). Döbbent csend, lassan mindenki hátrálni kezd, ijedt és ideges hangok kíséretében, aztán mindenki futni kezd. Közben a majom nézegeti a fegyvert, a kamera meg össze-vissza remeg, de a szereplőkön marad.
Mikor elfutnak az operatőr is elejti a kamerát, amit a majom felvesz, belenéz, aztán puff nincs több kép.
:DDD

(#5) BITBOYS válasza Z86 (#4) üzenetére


BITBOYS
addikt

Director: Z86
:D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) danih


danih
addikt

Nevetséges, mivé degradálják az eredetit. Pár éve is volt egy, bukovári is volt.

ps kommenteket olvastátok? :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Zolaash válasza Z86 (#4) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Szerencse, hogy nem te csináltad... ;] :P

Rip and tear

(#8) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ez hatalmas :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#9) Anubiss


Anubiss
tag

Pff, egyértelmű fake. Az AK-nak nem ilyen a hangja, amatőrök! :((( ;]

(#10) kmisi99


kmisi99
addikt

Hát ez mekkora hülyeség legalább igazi lövésnek hallatszódott volna

(#11) enemy107


enemy107
senior tag

Én minden esetre simán megettem..... :B

http://cpu-tuning.joruska.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.