Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) OutsideR


OutsideR
aktív tag

https://www.facebook.com/dronehungary

Az oldal szerkesztőjének Beebop 1 van, de asszem próbálta már a 2-t is.
Pont most hackelt az egyeshez valami kontrollert.

[ Szerkesztve ]

(#2) BITBOYS válasza OutsideR (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszi, belájkolom az oldalt és írok neki pár sort.

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#3) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Új fw a drone-hoz: Version 3.2.0

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#4) BITBOYS válasza BITBOYS (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezeket az újításokat hozta magával az új firmware:

13.04.2016 Neue Firm- und FF3-Software

[ Szerkesztve ]

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#5) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Megjelent az Auriga soft legújabb verziója, ez már támogatja a bt kontrollereket is:

3D First Person Viewer for Bebop drones

Version: 2.0.0
- Add controller bluetooth features
- Minor bug fixed

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#6) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nem kímélik ezeket a kis játékszereket Parrot Bebop 1 in a snow storm

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#7) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Alakul a skycontroller egyszerűbb változata :)

Ipega 9023 kontroller+Note 3+Prémium VR keret+Auriga soft. Repeater ugyan még nincs, keresem a megfelelőt..illetve valami komolyabb irányított antennát.

Ipega szépen teszi a dolgát, nagyszerűen irányítható vele a Bebop

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#8) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Közben átalakítottam az egészet. Ipega 9023 totál belezavar az fpv képbe, sajnos így nem használható bt kapcsolattal, kábeles összekötést pedig nem támogatja a kontroller. Szóval most új, kábeles kapcsolatra is képes kontrollert vadászok. Note 3 eladva, jött helyette egy olcsóbb LG G3, utóbbi wifi kapcsolata sokkal stabilabb és simán vitte a 300m feletti távolságot.
Vettem egy 2500mah akksit is, ezzel 11-12 perc repülési időt sikerült elérnem az alap 5-7 perc helyett.

Szóval kell egy ps3-ps4-xbox kontrollert szereznem, talán egy tablet sem ártana. Repeater még mindig nincs xiaomi, netgear, tp-link amik megfelelőek lennének, mivel ezeket a gyártókat favorizálják a felhasználók.

Nagyon jól használható a bebop, élvezet vele repülni :D

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#9) Misi1979


Misi1979
őstag

Hali:) bebop2+skycontrollerem van, ha van kérdésed, nyugodtan felteheted!

Bebop1-et anno kihagytam, a bebop2 a 26-28 perces gyakorlati menetidejével nagyon állat.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#10) BITBOYS válasza Misi1979 (#9) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia :)

Köszi, rendben. Sajnos egy bebopos ismerősöm sincs :D Nem tudom eldönteni, hogy a gépet nem favorizálják vagy ennyire nem használják itthon ezeket a típusokat. Amint lesz valami kérdésem zaklatlak :)

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#11) Misi1979 válasza BITBOYS (#10) üzenetére


Misi1979
őstag

Pont ez az, én is így voltam vele - szerintem köze van ahhoz, hogy ezért az árért DJI reális alternatíva..nekik.

Én pl. nem akarok 50ezerért aksikat venni...

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#12) BITBOYS válasza Misi1979 (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

DJI-t még nem próbáltam. Walkera X350 Pro-m volt, de az nekem nem jött be. Számomra ez tökéletesen megfelel szoftverben, hardverben. Mókolni nem akarom, így is szépen teszi a dolgát. Kamera lehetne jobb de igazán az sem okozott eddig csalódást. Illetve még annyi, hogy nagyon olcsón jutottam hozzá, nem tudtam kihagyni :)
Százezreket meg nem akarok elkölteni erre a hobbira. Nézegettem a kettest..de nem cserélném le, majd talán a hármasra :)
A skycontroller ami nagyon érdekel csak az ára.. :) Majd ha lesz valami igazán kihagyhatatlan vételi lehetőségem talán beszerzek egyet.

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#13) Misi1979 válasza BITBOYS (#12) üzenetére


Misi1979
őstag

Én múlt héten vettem, 76e forintért újonnan, boltból.. jofogas.hu-n árult egy srác egyet 100.000-ért, írok neki, hogy érdekelhet az eszköze, de újonnan 76e, mondjon rá egy jobb árat.

Hát, nem mondott:) Levitte az övét is 76ezerre, használtan.

Amivel csak az a gáz, hogy a bolti skycontroller tartalmaz töltőt és 2 darab aksit, ami ugye nem mindegy.. az övéhez meg nem járt töltő, csak egy (gondolom már leharcolt) akku.

A Te esetedben emiatt is megfontolandó a skycontroller, ugye kapsz hozzá plusz egy aksit, meg plusz egy töltőt:) A gyakorlatban nagyjából 1 óra használat után merül le a skyc.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#14) Misi1979


Misi1979
őstag

Más, a bebop1-nek mennyi a belső memóriája? 2-nek 8 giga, kicsit gáz.. viszont lehet bővíteni a microUSB porton keresztül, megfelelő pendrájvval - pl egy ilyennel -

https://www.amazon.com/Sony-Microvault-Flash-Smartphone-USM32SA1/dp/B00HWL9AJC?ie=UTF8&keywords=micro%20usb%20memory&qid=1451671147&ref_=sr_1_2&s=pc&sr=1-2

ha megtelik a belső tárhely, akkor automatikusan oda fogja írni a videókat.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#15) BITBOYS válasza Misi1979 (#14) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ennek is 8GB. Mivel most bedöglött a telefonom nem tudom kipróbálni az fps repülést, pedig már nagyon vártam ezt a pillanatot :)

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

(#16) Rico45 válasza Misi1979 (#14) üzenetére


Rico45
őstag

Sziasztok!

Hátha valaki olvassa az problémámat :-) Használja valaki még itt a Bebop 2-t?

Adott egy Bebop 2-es .Használtam kb. egy hónapon keresztül a pendrive 32gb. megoldással.
Szépen működött is a dolog. Aztán egyik napról a másikra random akad kb.20 másodpercenként a felvett videó.
Saját tárhelyre szépen vesz fel.
Pendrive-nak semmi baja,vettem másikat azzal sem jó. Amúgy egyik pendrive-nak sem jeleníti meg az app a kapacitását. (A sima 7gb-ot mutatja,de nem csökken ha pendrive-ra veszek fel.)

Mi lehet a gond vajon?

Választ előre is köszi!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#17) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Insta 360 One X Camera Full 4K VR Flight on Parrot DISCO 4GLTE Mod Drone Ez így nem rossz :)

Asrock b760m pg riptide, Intel Core i3-12100F heavy overdrive :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.