Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BITBOYS


BITBOYS
addikt

:R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2) csimav válasza BITBOYS (#1) üzenetére


csimav
senior tag

LINK

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3) BITBOYS válasza csimav (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Részemről ha nem probléma így marad.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) Móci


Móci
addikt

Szerintem ez a jobban, bővebben összeszedett írás.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Eastman


Eastman
őstag

Az aradi vértanúk utolsó mondatai:

Isten adta a szívet, lelket nekem, amely népem és hazám szolgálatáért lángolt.

Vécsey Károly

Nemsokára Isten legmagasabb ítélőszéke elé állok. Életem parányi súly csupán, de tudom, hogy mindig csak Őt szolgáltam.

Török Ignác

A mai világ a sátán világa, ahol a becsületért bitó, az árulásért hatalom jár. Csak egy igazi forradalom, a világ új forradalmi embersége söpörheti el ezt az átkozott, meghasonlott világot.

Schweidel József

Minket az ellenség dühös bosszúja juttatott ide.

Poeltenberg Ernő

De rettenetes volna most az elmúlásra gondolni, ha semmit sem tettem volna az életemben! Alázatosan borulok Istenem elé, hogy hőssé, igaz emberré, jó katonává tett.

Nagy-Sándor József

A világ feleszmél majd, ha látja a hóhérok munkáját.

Leiningen-Westerburg Károly


Ki tehet arról, hogy ilyen a magyar sorsa? Krisztus keresztje tövében érett apostollá az apostolok lelke, és bitófák tövében kell forradalmárrá érni a magyar lelkeknek.

Lázár Vilmos


Krisztus keresztje és a bitófa oly rokon! És az isteni áldozat mellett oly törpe az én áldozatom!

Láhner György

Milyen különös, hogy Haynau bíró is keresztény és én is az vagyok. Csak az ördög keverhette így össze a kártyákat.

Knézich Károly


Istenem, az újkor ifjúsága egész ember lesz-e? Árpádok dicső szentjei, virrasszatok a magyar ifjúság felett, hogy Krisztusé legyen a szívük és a hazáé az életük.

Kiss Ernő

Tegnap hősök kellettek, ma mártírok... Így parancsolja ezt hazám szolgálata.

Dessewffy Arisztid

Legyőztük a halált, mert bármikor készek voltunk elviselni azt.

Damjanich János


Szolgáltam, szolgáltam, mindig csak szolgáltam. És halálommal is szolgálni fogok. Forrón szeretett magyar népem és hazám, tudom, megértik ezt a szolgálatot.

Aulich Lajos

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.