Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Balrog


Balrog
tag

Hát velem nem biztos, hogy ki leszel segítve, de azért leírom az én (még inkább a fater véleményét). Szóval a fater már több mint 30 éve víz és fűtés szerelő és rendszeresen vállal ilyen munkákat. Ő nem, és egyébként a többi víz szerelő itt a városban sem ajánlja a Hajdut. Mikor megkérdeztem, hogy miért azt mondta, hogy "Magyarként persze a magyar termékhez húz a szívünk, de ez a hajdu már nem az a Hajdu. Hitvány minőségű fémből készül ami rozsdásodik és az alján hajlamos kilyukadni. A szigetelése sem olyan jó mint a konkurenciáé."
Ha jól tudom akkor bojlerből Aristont szoktak ajánlani, vagy Drazice-t. Sőt ha lehetőség/igény van rá akkor indirekt tárolósat. Tehát ha van egy kombi gázkazánod (ami a lakást is tudja fűteni és meleg vizet is elő tud állítani), annak a meleg víz előállító részét direktben rálehet kötni a bojlerre és akkor a bojler elektromos része nincs használva, csak a meleg vizet tárolod benne. Jó mert mindig van meleg víz és nem kell rá várni, ráadásul még olyan sincs, hogy kifogy a bojlerből a meleg víz. Ugyanis a gázkazán folyamatosan pótolja bele a meleg vizet attól a perctől kezdve hogy megnyitod a meleg vizes csapot. Értelem szerűen olcsóbb is mert gázzal fűtöd fel a vizet, nem drága árammal.

[ Szerkesztve ]

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.