Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csemike


Csemike
csendes tag

Wendy's volt Magyarországon? :Y

(#2) Lenry válasza Csemike (#1) üzenetére


Lenry
félisten

miért? volt Pizza Hut?
de kurvára vidéken van ez a nembudapest...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Szabesz


Szabesz
őstag

Nemrég pont kerestem őket, és láttam, hogy nincs házhozszállítás, az út pedig sok lett volna :( Nem tudom miért történt ez, szerintem a legjobbak közé tartoztak (nálam - bár ritkán eszek ilyesmit egy idej - a favorit volt)

¯\_(ツ)_/¯

(#4) Szten Márs válasza Csemike (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Volt ám... egy gyorsétteremük a Duna Plázában, egy pedig az Oktogonon. Én ezt a kettőt ismertem, de biztos volt több is.

(#5) CséZé válasza Lenry (#2) üzenetére


CséZé
őstag

+1

(#6) adalbert1


adalbert1
veterán

Én azon csodálkoztam mikor a Király utcai üzletük is bezárt.
Lenry : ha jól emlékszem Szegeden is volt Pizza Hut, talán egy jó 10 éve kajáltam is ott...
Wendy's-ben sose ettem, jó kaja volt ott? Én amit sajnálok gyorskaja szintjén, hogy a KFC-be az utóbbi pár évben változtattak a paníron, és sokkal rosszabb íze van a kajájuknak.

(#7) Csemike válasza Szten Márs (#4) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hát, ahhoz képest a Újbuda nagyon vidék. :D

adalbert1: Wendy's-t egyszer kipróbáltam, nem Magyarországon. Nekem nem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#8) máyköl válasza Szten Márs (#4) üzenetére


máyköl
veterán

Pólusban is van/volt.

(#9) dqdb válasza máyköl (#8) üzenetére


dqdb
nagyúr

Valamint rövid ideig a Kiskörút és a Wesselényi utca sarkán is volt egy.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#10) BITBOYS válasza Csemike (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én nagyon szerettem :) Csilis bab, kocka husi....nyamm és jó nagy volt.

Dunkin' Donuts is volt, ott dolgoztam kerek 1 hetet :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) Cane


Cane
őstag

Még jó, hogy ez működik!!! :DDD

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#12) Motion_Blur válasza Lenry (#2) üzenetére


Motion_Blur
félisten

+2

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13) Lenry válasza adalbert1 (#6) üzenetére


Lenry
félisten

már tuti nincs Pizza Hut, és az elmúlt 4 évben nem is volt, mert nem találkoztam vele.
multis-gyorskajálda csak 2 Meki meg egy Burger King van.

Wendy'sről még csak nem is hallottam. az mit tud?

(#11) Cane LOL :C ez hol van?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) BITBOYS válasza Cane (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

I'm lovin' it! :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#15) Gergello válasza Lenry (#13) üzenetére


Gergello
addikt

Kárász utcán volt, de nem mostanában.

(#16) plömplöm válasza Szten Márs (#4) üzenetére


plömplöm
őstag

oktogonra jártunk sokszor, a szárnyasfélék általában kimerültek a csirkében, de náluk voltak voltak érdekességek, mint pld a töltött héja*

a király utcai piccahát bezárása amúgy engem, azaz asszonnyal minket különösen érzékenyen érintett, része (volt) az összejövésünk napjának, magyarul ettünk ott azon a napon, sztán minden évben visszamentünk ugyanazon a napon ugyanazt enni (vastagtésztás mexikói), látszott hogy vannak problémák, mert durva arculatváltás(ok) volt(ak), hát idén már nem mentünk. így múlik el a világ dicsősége, vagymi...

ami fura nekem, az a kfc feljövetele, ott kezdődött a gyorsétkezdésségem, mert hogy ők kimondottan chicken-ben utaznak és az jó, de az egész hely valahogy nem keltett egészséges benyomást bennünk, inkább mentünk mekibe, később börgerking

*: héjában sült krumpli, érted...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#17) Polllen


Polllen
nagyúr

Annyira nem csodálkozom... Életemben talán 2x ettem Pizza Hut-ban... akkor se ízlett különösebben és még drága is volt. (pedig nagyon szeretem a jó pizzát)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) BITBOYS válasza Lenry (#13) üzenetére


BITBOYS
addikt

Wendy'sről még csak nem is hallottam. az mit tud?

A legigényesebb gyorsétterem volt nálunk.
Valszeg ott baszták el, hogy ingyen lehetett a salátáspultnál tankolni :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19) Cane válasza Lenry (#13) üzenetére


Cane
őstag

asszem itt., vagyis ez lehet az, de kb. 10 perce csak véletlen találtam rá a képtalálatok között.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#20) Psychonaut válasza Szten Márs (#4) üzenetére


Psychonaut
addikt

Volt Ferihegy felé még az Üllői úton is egy.

(#21) Csemike válasza Cane (#11) üzenetére


Csemike
csendes tag

Én még az Ebéd Eleket bírom. :) Önkiszolgáló menza, jól főznek, van egy csomó főzelék meg ilyen "otthoni" kaják. :)

(#22) BITBOYS válasza Psychonaut (#20) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen, az ecseri útnál

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23) Móci


Móci
addikt

Majd ha megy a mekdönci, meg a többi, akkor lesz baj. Addigra már kenyérre sem fog jutni, az fix. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#24) vans?


vans?
őstag

Gyorben is volt, megszuntettek nemreg itt is. Mondjuk nem hianyzik, ugyis Pesten vagyok nagyreszt.

hábm bábm

(#25) Zeki


Zeki
nagyúr

Nem ment el, terjeszkedik. Bár Kecskeméten nagy fába vágta a fejszét, ahogy a KFC is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.