Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Azért elég durván csapatja neki.. :) Ha jól látom az egy C4?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Magnum_


Magnum_
nagyúr

de az F1-ből nem szállt ki.. vagy igen?

I humbly and respectfully decline™

(#3) BITBOYS válasza Magnum_ (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egy évre biztosan otthagyta.

gamerkiller Ez egy állat, remélem kibírja a Citroen :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) gamerkiller válasza BITBOYS (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ha nem is az egész Citroen, de azért a váltónak biztos jót tesznek ezek az ugratások.. Szegény.. Autó.. :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) BITBOYS válasza gamerkiller (#4) üzenetére


BITBOYS
addikt

[A Ford versenyzői nem tartanak Räikkönen-től ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) #53246592


#53246592
törölt tag

Ebböl a videobol nem nagyon derul ki hogy mennyire jo a többiekhez kepest, de a tavalyi eredmenye meg az hogy most a legerösebb autoval indul eleg biztato.

Nem vagyok egy nagy ralifan, de ezek a finn erdei utak "kerik" hogy az ember gyorsan menjen rajtuk ;]

(#7) szablya


szablya
tag

Ilyet én is megyek ám egy dácsiával ;] :P

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) BITBOYS válasza szablya (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

És ki lenne a mitfárer? :D Asszony? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9) szablya válasza BITBOYS (#8) üzenetére


szablya
tag

Olyan még nincs. Valszeg apám. :N

Pár éve egy erdei úton felmentem egy hídpadka-szerűségre... Épp indultam, és a kuplunggal voltam elfoglalva, a kormányt meg nem tekertem vissza... Még pár centi, és a kocsit orral belezuhant volna a patakba....
Azután fél évig nem mertem kérni a kormányt :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) Pitterix


Pitterix
őstag

Go Kimi Goooooooooooooooooooo!!!! :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#11) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Végre vigyorog :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) eddie17 válasza BITBOYS (#11) üzenetére


eddie17
addikt

Te jó ég, mi van vele:D

(#13) BITBOYS válasza eddie17 (#12) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem tudom, lehet csak makett :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14) eddie17 válasza BITBOYS (#13) üzenetére


eddie17
addikt

Meglehet, főleg, hogy eddig kb. 3-szor láttam éppen hogy mosolyogni (az egyik amikor vb lett:D)

(#15) BITBOYS válasza eddie17 (#14) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor megtört a jég(ember) :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) eddie17 válasza BITBOYS (#15) üzenetére


eddie17
addikt

:D
De aztán lehet jobban érzi magát rally-ban és mire visszatér F1-be megtanul mosolyogni.
Vagy csak sok az északi 50%-os nedü:D

(#17) shteer válasza eddie17 (#16) üzenetére


shteer
titán

lehet.

de attól még futamonként lebont egy citroent :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#18) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Raikkönen: Nem nagy cucc visszaszokni

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19) eddie17 válasza BITBOYS (#18) üzenetére


eddie17
addikt

Laza a fagyis srác!

(#20) Dany007 válasza BITBOYS (#18) üzenetére


Dany007
veterán

Jah aztán majd ő is úgy jár mint szegény Sumi :D

(#21) Psychonaut válasza BITBOYS (#18) üzenetére


Psychonaut
addikt

Latom az arcbol nem vesz vissza. :D
Nem baj, legnagyobb forma, remelem versenykepes lesz jovore a csapata. :K

(#22) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Raikkönen: A rali nehezebb az F1-nél

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

2 évet hagyott ki, mivel 2009 végén vonult ki az F1-ből.
Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy mit fog produkálni, mert az első futamától kezdve az egyik kedvencem (20 évesen egy Sauber volánja mögött, az első versenyén 6. hely, mindezt úgy, hogy csak ideiglenes rajtengedélyt kapott, mert mindössze 13 forma autós futamon indult és a futam előtt fél órával a lakókocsijában találták meg, ahol éppen édesdeden aludt).

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#24) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Kimi volt a legjobb a mai teszten :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25) EczkE válasza BITBOYS (#24) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#26) csƵ


csƵ
őstag

Imádom a tagot. Ha van alatta egy normális gép és motiválja is valami, akkor kinyomja a szemét a kocsinak. Idén újra megnézem a legtöbb futamot, miatta. Tavaly nem volt semmi számomra, ami miatt érdemes lett volna nézni.

(#27) BITBOYS válasza csƵ (#26) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezzel én is így vagyok. Lesz anyázás az idei futamok alatt.. :)

(#25) EczkE: Fejtsd ki bővebben, nem vágom..

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#28) 8th válasza EczkE (#25) üzenetére


8th
addikt

Napi troll. :D

(#29) EczkE válasza BITBOYS (#27) üzenetére


EczkE
addikt

Egy régi, elsülyedt topikor upoltál azzal, hogy írtál bele. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#30) BITBOYS válasza EczkE (#29) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez nem igaz, visszamentem érte az időben :)
Különbenis ez egy friss topik, aktuális cikkel :P

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31) Z86 válasza BITBOYS (#24) üzenetére


Z86
őstag

(#32) darál0w válasza BITBOYS (#24) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

aztán majd jön Vettel.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33) hoffman_ válasza darál0w (#32) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És lebőg ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34) darál0w válasza hoffman_ (#33) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

btw...hol van? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35) BITBOYS válasza darál0w (#34) üzenetére


BITBOYS
addikt

És mit tud Vettel amit Kimi nem?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36) darál0w válasza BITBOYS (#35) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Vettel semmi különöset...de Newey nem a Lotusnál van. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#37) BITBOYS válasza darál0w (#36) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hol mi holmiii? :O

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#38) hoffman_ válasza darál0w (#36) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Bázeg, ez így van :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.