Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sandrew


Sandrew
őstag

:Y

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Nézd meg az UV térképet is az időképen. Szinte a fél országban 8-as fölötti... Kemény..

(#3) psyho85


psyho85
aktív tag

Jó pofon lesz nekem hazamenni a légkondis irodából. Innye. Kemény, mint a fagyott kutyaláb.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#4) BITBOYS válasza Dany007 (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Néztem, durvinyek :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) BITBOYS válasza psyho85 (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem pont fordítva, otthon legalább van légkondi:)
Amúgy meg, kemény mint a kád széle :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) föccer


föccer
nagyúr

Hát ja. Kemény, mint a két hetes száradt teveszar.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7) Mozsa


Mozsa
tag

Nem gyenge. Sőt, mondhatnám kemény mint a büfés zsemle.

(#8) BITBOYS válasza föccer (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mozsa :D
Nem rossz, akkor keressük a legkeményebb keményet :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#9) danih


danih
addikt

2.

(#10) anulu


anulu
félisten

szerencsére nálunk megy a légkondi. van nettó 3 órája, h lehüljön 25 fokra max... :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Mozsa válasza BITBOYS (#8) üzenetére


Mozsa
tag

Akkor: Kemény, mint a ge*is bugyi. :DDD

Keddtől lehűlés. Ami nem biztos hogy jó hír, aki nyargalni megy, kishazánkba.

[ Szerkesztve ]

(#12) Mozsa


Mozsa
tag

Érdekes a hótérkép is vörös :DDD :DDD

(#13) Apollyon válasza Mozsa (#11) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én pont kedden megyek Tokajra :D De azért nem lesz az olyan lehűlés, max 30 fok. Legalább 5 perccel később üt a bor :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Vékony póló és nadrág van rajtam. Nos, a gépelés nem igazán aktív tevékenység, így fázom a szobámban. Jó, mi? :)
Nincs légkondi. Észak-nyugati tájolású a szoba, és a vastag függöny kivédi a késő délutáni napsugárzást.

A házon túl gyilkos trió gyötri a növényeket. :( Napsugárzás, meleg levegő, szél.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15) Mozsa válasza Apollyon (#13) üzenetére


Mozsa
tag

Voltunk arra mi is borpincében, kostolón pár éve. Jó sok lépcső lefele, 18 fok lent. Kellemes iszogatás, ebből 1dl, abból 1 dl, majd fel a 33 fokba, és kakukk. Csajok csak ültek, néztek mint eszkimó a hóágyút.

(#16) psyho85 válasza Apollyon (#13) üzenetére


psyho85
aktív tag

Kemény, mint a Rambo 3. :)

Szerk.: nem csak Önnek címezve, félrenyomtam mint részeg portás a hívógombot.

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#17) Apollyon válasza Mozsa (#15) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Tavaly is voltunk, és pont ugyanez a szitu volt, lementünk a pincébe, tankoltunk aztán fel a 30+ fokba és úgy beálltunk mint az M7-es délután.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Ez kemény, mint a ....nem mondom meg ;] :P bebebeeeeeeeeeee! :DDD

(#19) danih


danih
addikt

Végre itt a jó idő! Mit csináltok a hétvégén?

(#20) darál0w


darál0w
Jómunkásember

tegnap a késő esti időjárás jelentésben mondták, hogy délután 4 előtt ne menjen az ember napra....kész katasztrofa....:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#21) föccer válasza danih (#19) üzenetére


föccer
nagyúr

Én dolgozok :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22) DEJVID


DEJVID
őstag

Jé innen látszik a házunk.

(#23) Apollyon válasza danih (#19) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mivel a héten elbaxtam egy csomó pézt, és jövő héten kb négyszer annyit fogok, ezért gitározok és edzek egész hétvégén. Fákkshit hogy pont most van ilyen genyameleg.
Illetve mennék strandra is (velencei tó) de nem jön velem senki mert gyökszik, vagy mert klóros vizes shitbe mennek. Sosem értettem mért jó a palatinus meg barátai. Büd9s.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#24) joey04


joey04
titán

Én csak halkan számolok visszafelé... Csak vége lesz már a nyárnak. A telet bírom. A számláktól sem félek, nem kell sokat fűtenem. Több pénzt visz el nyáron a hűtés.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) danih válasza Apollyon (#23) üzenetére


danih
addikt

Hova érdemes menni a velencei tavon fürödni, ahol jó, és nincs sok ember? Az se baj, ha belépős... Van valamilyen "joker-hely"? :)

(#26) Kassadin válasza Apollyon (#23) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem senki se veszi be ezt a maszlagot. Mindenki tudja hogy omszki-tó az úti célod, hogy mehess nudizni. :DDD ;)

(#27) Воланд válasza danih (#25) üzenetére


Воланд
titán

Most, hogy épül a Velencei-tó Kapuja (pff....), nincs. :( Legalábbis a déli parton. Ugye a Velencei szabad-strand ugrott az építkezés miatt, Gárdony, Agárd fizetős és tele van emberrel, a szabad-strandok meg szintén tele vannak emberrel.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) keIdor


keIdor
titán

A Kárpát-medence izzik, de állandóan. Időképen látni. Érdekes, az olaszokhoz gyakran hűsölni lehetne menni innen...
Nemrég voltam Nyugaton megint. Franciaországban, Németországban, Belgiumban és Hollandiában is leesik este 15°C alá és reggel 10-ig kb. ott is marad. Napközben nem megy 25°C fölé nagyon, csak ritkán.

Itthon meg 25°C alá alig megy éjjel, vicc, nem szeretem ezt a hőséget.

km

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) danih válasza Воланд (#27) üzenetére


danih
addikt

Kár... Jó lenne valami hely a velencein vagy balatonon, ahol kulturáltan lehet fürödni és nem kell kerülgetnem a borsodit szorongató hasas mustáros bajuszú apukákat, MARIKAAZTMONDTAMNEMENJODA sipítozó anyukákat és egyéb strandlátványosságokat...

(#30) Воланд válasza danih (#29) üzenetére


Воланд
titán

Amíg nyitva volt Velencén a szabad strand, addig mindenki oda járt (szó szerint nem tudtál leejteni egy doboz naptejet például, mert egymást érték a kiterített törölközök). Most ennek a lehetőségnek a hiányában feltöltik a többi helyet. Ahol meg nem fürdenek, ott pecáznak, akkor meg a damilt kell kerülgetni. Viszont ha hosszabb időre mennétek le, akkor talán erre (ajjaj, most nézem, hogy ez rohadt drága) érdemes egy pillantást vetni.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) danih válasza Воланд (#30) üzenetére


danih
addikt

Köszönöm, nekem tetszik! Nem is drága egyébként, pl. mogyoródon a beugró 5.500.

(#32) keIdor


keIdor
titán

Fuck yeah!

Éljen a tenger nélküli mediterrán filling. Víz nincs, meleg az van.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) darál0w válasza keIdor (#32) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

elkapott minket ez a melegáradat...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#34) Crystalheart válasza keIdor (#28) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mivel medence, nem csoda. :)

Én most nappal is egész nap húzom a vizet a növényeknek a kútból. Egyszerűen kell locsolni a talajtakarást, hogy legyen egy kis páratartalom. De nincs elég időm és energiám ahhoz, hogy minden felhasználható vizet, vagy legalább a felét felhúzzam és hátravigyem... Közben dög meleg van, én meg gumicsizmában (!), hosszú nadrágban flangálok.

(#35) keIdor válasza Crystalheart (#34) üzenetére


keIdor
titán

Nah, ezért nem való nekem a kertes ház.:) Sok a munka vele.
Na jó, Alpokban azért ellenék egy kis faluban is akár... itthon nem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) Crystalheart válasza keIdor (#35) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Laza lenne ez a meleg helyzet, legalábbis ne sokkal kellemetlenebb az esősnél, ha nem épp a kánikula előtt csinál be a szivattyúnk :S

[ Szerkesztve ]

(#37) Thunderzolee válasza Crystalheart (#34) üzenetére

Tesód meg közben gépezik? :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#39) danih válasza Thunderzolee (#38) üzenetére


danih
addikt

LOL :))

(#40) Crystalheart válasza Thunderzolee (#37) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nincs itthon, valahol Pesten flessel, nem mondta meg, hova megy. Anyám legeltet, egyedül vagyok. De amúgy ja, általában a délutáni kelésétől másnap hajnalig animét néz, kicsit függő lett.

(#41) kovsol válasza keIdor (#32) üzenetére


kovsol
titán

az a 39,1 max Balatonbogláron elég csúnya :Y

olyan meleg van, hogy a strandolást is elhalasztottam, mert napszúrást kapni kint

May the Force be with you!

(#42) zH.


zH.
senior tag

de jó lenne most egy 25fok..

just be

(#43) kovsol válasza zH. (#42) üzenetére


kovsol
titán

múlt héten meg 15-20 fokkal kevesebb volt, ez a durva... az ember szervezete nem tud hozzászokni fokozatosan a meleghez, mert hetente más időjárás van

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#44) keIdor válasza zH. (#42) üzenetére


keIdor
titán

500km-t kell érte utazni jelenleg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) kovsol válasza keIdor (#44) üzenetére


kovsol
titán

vagy belemászni a Balatonba, vagy a Velencei tóba :DDD

May the Force be with you!

(#46) Crystalheart válasza kovsol (#43) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én hozzászoktam, mert a nappaliban a sparhelt miatt állandóan 40 körül van. :D Ha pedig mellette állok és kavarom a kaját, ott simán 60. Megmértem. Kicsit halál. :D

[ Szerkesztve ]

(#47) danih


danih
addikt

Én megyek és sétálok egyet ebben a kitűnő időben. Végre nyár van!

(#48) darál0w válasza Thunderzolee (#38) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

facepalm

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#49) Thunderzolee válasza Crystalheart (#40) üzenetére

:(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#50) Thunderzolee

:D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#51) psyho85


psyho85
aktív tag

Ma is embertelen a hőség, 37 fok van elvileg árnyékban. Még szerencse, hogy van egy jó hideg fröccsöm! Gyermek is megsínyli, szegénykém. De fel fogunk tetetni valami hővédő fóliát az ablakokra, mert ez így nem állpot.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#52) Crystalheart válasza psyho85 (#51) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És azt néztétek, hogy Magyarország egyes pontjain (pl. tőlünk úgy 10 km-re) szakad az eső? :DDD

(#53) Mr.Csizmás válasza Crystalheart (#52) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fb-n írták, hogy salgótarjánban dörög :D volt is vita a kommentekben, hogy akkor most jobb lesz-e a párás levegő, meg ilyenek :DDD

most nézem, már hatvan-vácszentlászlónál is :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54) Crystalheart válasza Mr.Csizmás (#53) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Itt is dörög, de csak pár csepp esett, és süt a nap. Valahol viszont égszakadás van a közeben.

(#55) Mr.Csizmás válasza Crystalheart (#54) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

te közelebb vagy hatvanhoz :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#56) keIdor válasza Crystalheart (#52) üzenetére


keIdor
titán

Jaja, arra király már az idő!

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.