Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Nem rossz, angol humor. Nekem egy-két rész nem jött be, de aránylag jó. Bár a TBBT-hez képest nagyon steril. De a Roy pólói vitték a prímet. Anno sokat kerestem Amazonon és J!NX-en őket :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Én nagyon szeretem ezt a sorozatot is, jókat lehet rajta derülni, eléggé jól mintázza némely kocka kolléga viselkedését :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Drenadar válasza greenity (#2) üzenetére


Drenadar
veterán

Ugye nem csak 4 évad van belőle? :-(

(#4) petipetya válasza Samus (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

A sorozat alap, a humora egyedülálló. :C

Én most vagyok így Sheldon Cooper által viselt pólókkal. Rendeltem is egy ilyet tavaly, de annyira szar a minősége, hogy nem vettem fel. A minta valami ősrégi módszerrel van felvasalva, baromi gusztustalan:

Ha jobban állok majd, akkor tervezem valami minőségi darab beszerzését, amely nem ezzel a módszerrel készül.

"nincs rá lezsóidő"

(#5) Apollyon válasza Drenadar (#3) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Sajnos de, csak négy évad van, évadonként 6 résszel. Én ajánlom inkább eredeti nyelven, felirattal, úgy sokkal ütősebbek a poénok, és így igazi sírva röhögős az összes rész :D
A Roy-t alakító színész már komolyabb amerikai filmekben is volt, szóval nem hinném hogy nagyon visszatérne már UK-ba

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) BITBOYS válasza Samus (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Még nem tudtam elkezdeni, de ez a részlet valami zseniális, azóta ezen vigyorgok mikor eszembe jut :D
Nagyon szeretem az angol humort, főleg ha témába vág :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nagyon kemény mikor emailben hívja ki a tűzoltókat :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) Samus válasza BITBOYS (#7) üzenetére


Samus
addikt

Ezt akartam írni először, csak lelőttem volna a poént :D

-Miért nem működik?
"Made in England." - Jellemző :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) _BOZONT_ válasza greenity (#2) üzenetére


_BOZONT_
tag

"eléggé jól mintázza némely kocka kolléga viselkedését"

Mondja ezt a kocka lédy :)

am eleg popec sorozat votl :)

(#10) greenity válasza _BOZONT_ (#9) üzenetére


greenity
aktív tag

Azért akik ismernek tudják, hogy nem vagyok igazi kocka, csak első közelítésben :)
A kocka kollégákkal sincs semmi gond :) aranyosak, kedvesek, szeretem őket :) de én még mindig az enyhén kockák közé tartozom :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#11) Hintalow válasza petipetya (#4) üzenetére


Hintalow
senior tag

Pólóra dtg nyomtatással tetess ábrát, az ilyen vasalható transzferfóliák valóban hagynak maguk után kívánnivalót.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#12) proci985 válasza Drenadar (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

van egy extra resz is, egy oraban.

szerk: negy evad, plusz osszel jott meg egy egy oras extra (last byte)

---

Ladies and Gentleman, I like to present to you, the INTERNET

"hello IT, have you tried to turn it off and on again?"
es amikor ezt egyszer cisco essentials laboron hallottam az egyik labveztol:DDD.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) Drenadar válasza proci985 (#12) üzenetére


Drenadar
veterán

azt hiszem láttam már minden részt... kár hogy csak ennyi rész van...

milyen elmebeteg angol sorozat van még? Én kb csak ezt meg a mysfits-et ismerem, bár utóbbi teljesen más világ...

https://www.youtube.com/watch?v=MJXww8aizAM

ez a legjobb rész benne :D ááááá

[ Szerkesztve ]

(#14) proci985 válasza Drenadar (#13) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Coupling,, zsenialis. plusz Little Britain is hasonloan elmebeteg.

illetve a regebbiek kozul a Monty Python's Flying Circus es a Black Adder.

angoloknal egyebkent annyira nem baj, hogy nincs tul sok resz, altalaban tudjak a csucson abbahagyni.

---

o istenem a franszhia accent

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15) Drenadar válasza proci985 (#14) üzenetére


Drenadar
veterán

érdekesen hangzik :D

ahhoz képest hogy tök hülye vagyok az angolhoz ezt megértem :D

(általában kellenek a feliratok hozzá hogy megértsem... angol vagy magyar mindegy de felirat legyen :D )

a régi monthy -t nem nagyon csípem...

(#16) proci985 válasza Drenadar (#15) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Couplingot probald ki, zsenialis. lassan epitkezos poenokra megy ra, de iszonyatosakat ut. plusz szeles angol kiejtesuk van, jol erthetoek. sitcom, de szerintem sokkal jobb volt a how i metnel.

Montyhoz kell akkor felirat, de azokhoz jellemzoen az abszurd humor szeretete is kell. es neha tenyleg farasztoak:)

---

es ha mar IT Crowd
Goth2Boss

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17) greenity válasza proci985 (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

"hello IT, have you tried to turn it off and on again?" :D :D és amikor egy support cég helyi embereket segítő emberkéje ezzel a szöveggel látogat meg... azért az is finom dolog szokott lenni :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#18) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mióta halogatom már ezt is. Lassan több sorozatot akarok (meg)nézni, mint amennyit nézek vagy láttam már. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.