Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Ez igen! :) Jó ötlet volt!

(#2) BITBOYS válasza gamek!ller (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én is szívesen megcsinálnám :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) mephi666 válasza BITBOYS (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is, főleg kis anyagi hátszéllel... :K az a durva, hogy csak 30 mérfölddel távolodott el a "kilövés" helyétől... én minimum többszáz mérföldre tippeltem volna, mert elég durva szelek vannak fent :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) BITBOYS válasza mephi666 (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem ez a plafon a ballonoknak.
Azért a sztratoszférában még pittyegett a zájfon :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) Lauda válasza mephi666 (#3) üzenetére


Lauda
félisten

az a durva, hogy csak 30 mérfölddel távolodott el a "kilövés" helyétől..

Ezt hol olvastad? :F :D

Amugy le a kalappal a cucc elott! :R

[ Szerkesztve ]

(#6) Winner_hun válasza Lauda (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

A videóban benne van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) Lauda válasza Winner_hun (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi! :R

(#8) Gergő_


Gergő_
őstag

a videóban azt állítják, hogy járt a világűrben. hát pedig legalább olyan messze volt tőle, mint Anettka. :D

(#9) #97544192 válasza Gergő_ (#8) üzenetére


#97544192
törölt tag

xDDDDDDDDD anettka :D
szuper a videó, mindig is elcsodálkozok az ilyeneken. kár, hogy én nem tudok ilyeneket csinálni :D

(#10) BITBOYS válasza Gergő_ (#8) üzenetére


BITBOYS
addikt

Látszólag ott járt, legalábbis súrolta :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) barnam_ válasza BITBOYS (#10) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát a világűr valahol 100km környékén kezdődik, (egy másik forrás szerint 118km), szóval elég messze volt az :)
Amúgy szuper ötlet és videó :R

(#12) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem semmi! :R

(#13) BITBOYS válasza barnam_ (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jó, akkor messze volt a világűrtől, cserébe ironizáltam. :)
De egy ilyen ballon nem is érheti el.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14) szablya


szablya
tag

Zsír! Első iPhone a sztratoszférában :DD

"Csak" -60 fok van odafent? :F

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) #97544192 válasza szablya (#14) üzenetére


#97544192
törölt tag

pontosabban -56 :)

(#16) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

pfff

én már dolgozok az első WM-es, és androidos telefon feljuttatásán, és magasabbra fog menni mint az apple, mert nem a hype fogja felvinni

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.