Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Érdekes, remélem használható is, mert ilyen csöndes kúlereket elképzelnék a masinámban. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) Gergosz2


Gergosz2
veterán

és mennyibe fog kerülni?
Általában ezek szoktak lenne a megfizethetetlen kategóriás cuccok, mint pl hanggal működő szuper hűtőgép.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3) #04441088


#04441088
törölt tag

Tetszik, remélem hamarosan kapható lesz és ha nem lesz túl drága, akkor be is ruházok egyre. :D

(#4) shaft72


shaft72
tag

Hát ez minden csak nem halk :D

"Sound would be inaudible in the finished product." Majd azt mutogassák :)

[ Szerkesztve ]

(#5) rt06


rt06
veterán

sok sikert a fuggoleges uzemelteteshez

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6) Gabás válasza rt06 (#5) üzenetére


Gabás
addikt

ha a HDD-k tudnak úgy működni, ez is:)

(#7) kmisi99 válasza #04441088 (#3) üzenetére


kmisi99
addikt

Én hangosnak találom :F Nálap a cpu szinte passzívan működik néha mikor benézek a gépbe szinte szenved a cpu venti mert megy vagy 200 as fordulaton.

[ Szerkesztve ]

(#8) rt06 válasza Gabás (#6) üzenetére


rt06
veterán

a hdd-k tanyerjai rogzitve vannak, itt viszont maga a forgoresz nincs (ha jol ertem)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#9) Huma válasza Gabás (#6) üzenetére


Huma
addikt

Meg a DVD írók/lejátszók is tudnak függőlegesen működni, de csak kevesen tudják ezt az egyszerű tényt.

Én mindenesetre üdvözlöm ezt az új technológiát.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#10) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Inkább tompa szélzaj, mint ilyen sikító fémes hang.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) Gabás válasza Dr. Romano (#10) üzenetére


Gabás
addikt

úgy látom, nem sokan nézik végig a videót:)

(#12) beefjeez


beefjeez
senior tag

szerintem nem lesz ebből sok minden

(#13) lapa


lapa
veterán

aztat szeretném kérdezni, hogy itt nálunk falun hogyan fog működni, mikor nyilván levegő van a két test között és az itt nálunk falun még mindig nagyon jó hőszigetelő. a polisztiroltot is abbú gyártyuk.

azt is szeretném még kérdezni, hogy hogyan csinálja a filmben a szemüveges ember, hogy lepattan róla a por, mikor nekem minden ventilátor lapátra reágyűlik. bár ez másodlagos, lévén nem hiszem el hogy el tudja vezetni a meleget szóval mindegy összeszedi-e a port.

[ Szerkesztve ]

(#14) Z86


Z86
őstag

Jó elgondolás, de az árára kíváncsi lennék. Gondolom, mivel itt a fém rész forog, ezt jóval pontosabban kell kialakítani mint egy hűtőbordát.

(#15) BITBOYS válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem 10 dollár lesz párban

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) KYZRR válasza Dr. Romano (#10) üzenetére


KYZRR
őstag

3:55 :U

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#17) csƵ


csƵ
őstag

Lehet, hogy süvít, mint állat, de azért csak 2000rpm-mel pörög...

(#18) Nexuiz


Nexuiz
tag

Azért elég veszélyesen néz ki.

Nem én voltam!

(#19) Huma válasza Nexuiz (#18) üzenetére


Huma
addikt

Nem kell nyalogatni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20) Raucher


Raucher
tag

Ha jól gondolom, ennek a felhelyezéséhez szakvizsgára lesz szükség.
Ha távol kerül a processzortól nem fog hűteni. Ha közel, akkor ledarálja a magát.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#21) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sandia Cooler néven fut és 30 dBa a zajszintje. A függőleges üzemeltetésre nem találtam leírást. A 10 dolláros ár pedig valósnak tűnik.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22) Huma válasza BITBOYS (#21) üzenetére


Huma
addikt

Az egész korrekt ár. Azért kicsit lehetne halkabb.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#23) BITBOYS válasza Huma (#22) üzenetére


BITBOYS
addikt

Lehetne, de így sem vészes. Viszont nagyon úgy tűnik, hogy függőlegesen nem használható, ez kicsit lehúzó.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.