Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) BITBOYS válasza Winner_hun (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

:O :R

töröjjem? :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) localhost válasza BITBOYS (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én eltenném könyvjelzőbe, ha majd jön vérpisti megint megreformálni a világot, adnám neki linkként. de ha törlöd, akkor inkább valami nénisbácsis oldalt keresek.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) BITBOYS válasza localhost (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

:R
Akkor marad.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) paramedic válasza localhost (#3) üzenetére


paramedic
aktív tag

Mi bajod van a nénis-bácsis oldalakkal? :U

(#6) Winner_hun válasza BITBOYS (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem mindegy:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) BITBOYS válasza Winner_hun (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hölgyeké az elsőbbség, bár oda még senki sem böffentett. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) Thunderzolee

Pedig a netikett ma már talán az oktatás része.

Az meg a legszebb, mikor egy alacsony műveltségi szinten levő emberekkel teli fórumban rákérdezel a moderációra, illetve annak hiányára, és egyből cenzúrát emlegetnek az ott levők.
Kerülöm is a bulvárlapok fórumait.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) jorden06 válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


jorden06
senior tag

yepp. nálunk érettségi tétel volt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.