Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) :-I


:-I
tag

50 litert lehet tankolni, ugyanis a modern autókban egy egy pót tartály (vagy nem tudom minek hívják) ahova a benzingőz, meg egyéb dolgok vannak. Ide simán befér még 5 liter.

Tehát nem a benzinkút a hunyó.

Lényegesen itt van leírva.

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#2) BITBOYS válasza :-I (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez így korrektnek tűnik.
Az én esetemben szóltam a csajszinak, hogy valami gond lehet a 6-os kútnál...megköszönte én meg kifizettem. Lehet csak pillanatnyi üzemzavar, belevegősödött, mittudomén baja lehetett a kútnak.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) Silent77 válasza :-I (#1) üzenetére


Silent77
veterán

Ez pontosan így van, de a cikkben, leírta, hogy kb 16 liter még volt benne, azért a saját kocsijába sztem csak megtudja saccolni mennyi lehet benne. Szóval elképzelhető, hogy a kúton nincs vmi rendbe, ráadásul a a panaszkönyvükbe is van pár bejegyzés.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4) DEJVID


DEJVID
őstag

Apám is tankolt már 2l-el kevesebbet a telitanknál, negyed tankra. Nem robogóról volt szó persze.

(#5) Samus


Samus
addikt

Inkább a jövedéki adót csökkentetnék...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.